Dit.quote:Op zaterdag 22 augustus 2020 18:14 schreef thedeedster het volgende:
Deze vrouw is echt de slechtste burgemeester van mijn stad sinds eeuwen.
Nee, en Femke " kijk mij eens ontzettend deugen" Halsema al helemaal niet.quote:Op zaterdag 22 augustus 2020 19:13 schreef ZarB het volgende:
Marokkaanse of Turkse bruiloften tegenhouden is natuurlijk racistisch dus daar gaat Amsterdam zich echt niet aan wagen
En dan nu janken dat het nu zo druk is...quote:Op zaterdag 22 augustus 2020 19:15 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Dit.
Soberso onbegrijpelijk dat ze niet ontslagen is na de blunder met de blm-demonstratie.
De term brandhaard is ook flink aan inflatie onderhevig.quote:Op zaterdag 22 augustus 2020 19:08 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Je bedoeld die 3 dagen met besmettingen? Kom op zeg, dat is geen brandhaard te noemen.
De krachtige armen!quote:Op zaterdag 22 augustus 2020 18:44 schreef torentje het volgende:
[..]
Ik geef het nog een maandje of twee dan ligt heel Amsterdam ziek in quarantaine, door al dat geknuffel van vreemden en geen afstand houden. Het is echter wel te hopen dat als men besmet is dat men dan niet meer uit Amsterdam mag. En dat er dan aan de stadsgrenzen het uitgaande verkeer getest wordt.
Ach, voor velen houdt de wereld toch al op bij de ring.quote:Op zaterdag 22 augustus 2020 18:44 schreef torentje het volgende:
Het is echter wel te hopen dat als men besmet is dat men dan niet meer uit Amsterdam mag. En dat er dan aan de stadsgrenzen het uitgaande verkeer getest wordt.
Was dat maar waar, het volk waar men ziek van wordt zwerft met de auto's en/of motoren. Dat gemotoriseerd zwerven is Iets dat zij de jongeren met verstand niet gunnen.quote:Op zaterdag 22 augustus 2020 20:38 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Ach, voor velen houdt de wereld toch al op bij de ring.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |