abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_194600661
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2020 12:27 schreef daNpy het volgende:

[..]

Als dat zo is ligt de motor niet binnen (het wiel schuift wel naar achter). De auto gaat dan ook enorm tollen en dat haal ik niet uit de foto: een beschadigde boom staat er gewoon voor.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Auto is 140-150 graden rechtsom gedraaid. Ook weer een aanwijzing dat het niet extreem hard ging.

Denk eerder langs de weg geraakt, of bocht gemist ipv te hard gereden.
.
  maandag 17 augustus 2020 @ 14:23:07 #77
15746 daNpy
Marathon Coupé
pi_194602038
quote:
1s.gif Op maandag 17 augustus 2020 12:34 schreef Fer het volgende:

[..]

Auto is 140-150 graden rechtsom gedraaid. Ook weer een aanwijzing dat het niet extreem hard ging.
Waarom is het paaltje in de foto dan niet geraakt en het gras nog heel/ rechtop? Lijkt me niet dat de auto uit de richting komt waarop de door mij gelinkte foto is gemaakt.
Ook op de andere foto zie ik geen sporen in het gras. Het lijkt alsof de auto van de andere kant van de weg komt.

Bij een small overlap test gaat het blok ook niet zo ver naar binnen volgens mij.
You can sleep in a racecar, but you can't race a house!
Op zaterdag 12 november 2022 13:41 schreef knoopie het volgende:
Daar kan je wel om lachen, maar de motorolie vervangen is een stuk handiger in de badkuip dan op je vloerkleed in de woonkamer.
pi_194602334
quote:
1s.gif Op maandag 17 augustus 2020 14:23 schreef daNpy het volgende:

[..]

Waarom is het paaltje in de foto dan niet geraakt en het gras nog heel/ rechtop? Lijkt me niet dat de auto uit de richting komt waarop de door mij gelinkte foto is gemaakt.
Ook op de andere foto zie ik geen sporen in het gras. Het lijkt alsof de auto van de andere kant van de weg komt.

Bij een small overlap test gaat het blok ook niet zo ver naar binnen volgens mij.
Mensen in Finsterwolde schijnen een hele harde klap te hebben gehoord terwijl op de plek waar het gebeurde geen huizen staan. Lijkt mij dat wanneer iemand langzaam heeft gereden je dat niet een eind verderop kunt horen als die persoon ergens tegenaan rijdt.
pi_194602396
Een vriendin van de vrouw die in coma ligt is bezig een stille tocht te organiseren voor Alex, Boye en Sebastiaan.

Maar of dat doorgaat? Schijnt dat anderen die ook een stille tocht willen organiseren ruzie met haar lopen te zoeken las ik op haar Facebook pagina.
  maandag 17 augustus 2020 @ 23:21:33 #80
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_194610315
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2020 14:56 schreef Oppulregaj het volgende:
Een vriendin van de vrouw die in coma ligt is bezig een stille tocht te organiseren voor Alex, Boye en Sebastiaan.

Maar of dat doorgaat? Schijnt dat anderen die ook een stille tocht willen organiseren ruzie met haar lopen te zoeken las ik op haar Facebook pagina.
quote:
Stille tocht 'in blote pens' voor slachtoffers ongeluk Finsterwolde

Vrienden van de omgekomen Boye, Sebastiaan en Alex organiseren aankomende woensdag een stille tocht.

De tocht is niet alleen om de drie mannen te herdenken die in de nacht van vrijdag op zaterdag bij een ernstig auto-ongeluk aan hun eind kwamen. De vriendin van Boye, die nog in het ziekenhuis ligt, willen ze ook in hun gedachten meenemen.

'Zij vecht nog voor haar leven', laat Jan Sibering uit Tripscompagnie weten. Hij heeft de stille tocht namens de vrienden georganiseerd. Vanaf de Hakenweg in Finsterwolde vertrekt de stoet om half zeven naar de plek van het ongeluk, even buiten het dorp.

In de blote pens met een blik bier

'Alle mannen gaan in de blote pens', vertelt Sibering. 'Boye liep er ook altijd zo bij. Ook als het regent gaan we zonder shirt.' Hij vraagt belangstellenden een witte roos mee te nemen en een mondkapje vanwege corona.

De vriendenploeg neemt ook ieder een tray Schultenbrau-bier mee. 'Dat dronken ze altijd', zegt Sibering. 'We willen bij de plek van het ongeluk op ze proosten.' Hij is nog bezig met het regelen van een geluidsinstallatie.

Enorme toestroom

Hij verwacht een enorme toestroom. De familie van de omgekomen mannen is op de hoogte van de tocht en volgens Sibering vinden ze het een prachtig gebaar.

Het overlijden van drie dorpelingen is hard ingeslagen in hun woonplaats Bad Nieuweschans.

Wanneer de uitvaarten zijn, is nog niet bekend. De lichamen van de mannen zijn nog niet vrijgegeven door het Openbaar Ministerie.

In Bad Nieuweschans zijn ook plannen om een tocht te organiseren. Wanneer die plaatsvindt en hoe die eruit gaat zien, is nog niet bekend.
https://www.rtvnoord.nl/n(...)ongeluk-Finsterwolde

:')
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
pi_194610342
quote:
Veel van die kameraden e.d. zijn allemaal Pekelders of komen van oorsprong uit Oude Pekela. daar kwam Boye ook vandaan, woonde nog maar kort in Bad Nieuweschans. Ik ken dat groepje wel, zo lopen ze als het warm is ook op straat, blik Aldi bier in de hand.
  maandag 17 augustus 2020 @ 23:51:52 #82
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_194610768
quote:
0s.gif Op zondag 16 augustus 2020 21:58 schreef hartloper het volgende:
Als je drie dronken heren komt halen en jonge moeder gok ik dat je nuchter bent.

Ze kan natuurlijk weggedommeld zijn. Of een dronken heer heeft aan de handrem getrokken
Zo te lezen kwam ze 2 dronken heren halen, want de buurman was meegereden omdat hij haar niet alleen wilde laten rijden.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_194610857
wat een bazen! Blote pens en Schultenbrau! Goden!!! RIP!!!!
U MAD?
pi_194629255
quote:
Je zit die aflevering nu te kijken zeker? :)
pi_194629293
quote:
0s.gif Op woensdag 19 augustus 2020 10:12 schreef Zipportal het volgende:

[..]

Je zit die aflevering nu te kijken zeker? :)
Dit is geen toeval inderdaad. :)
pi_194635192
Stille tocht is aangepast. De vrienden van de omgekomen mannen zullen gewoon een shirt dragen en er wordt geen bier meegenomen.

Ik ben er vanavond zelf ook bij, had Boye al een tijd niet meer gesproken maar heb nog wel contact met een aantal familieleden van hem die ik ook nog ken uit de tijd dat ik in Oude Pekela woonde. Doet me toch wel wat, helemaal als ik denk aan Boye zijn kinderen, zijn allemaal nog zo klein en zullen zich hun vader nooit herinneren. Al is het voor de andere 2 mannen hun familie ook vreselijk, maar daarvan kende ik alleen Sebastiaan een beetje en die Alex helemaal niet dus dat doet me toch wat minder, niet lullig bedoelt overigens.

https://www.oldambtnu.nl/(...)rJdUoWP1HJdX29WEWg2E

[ Bericht 10% gewijzigd door Oppulregaj op 19-08-2020 17:10:28 ]
pi_194677578
Stille tocht afgelopen week was indrukwekkend.

Vanmorgen de uitvaart van Boye online bijgewoond en kreeg net bericht dat Boye zijn vriendin nu na een week weer bijgekomen is uit coma.
  zaterdag 22 augustus 2020 @ 19:40:41 #89
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_194679433
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2020 13:39 schreef Oppulregaj het volgende:
Stille tocht afgelopen week was indrukwekkend.

Vanmorgen de uitvaart van Boye online bijgewoond en kreeg net bericht dat Boye zijn vriendin nu na een week weer bijgekomen is uit coma.
Damn, kom je bij, is je partner overleden en al begraven ook :{
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_194679712
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2020 19:40 schreef Leandra het volgende:

[..]

Damn, kom je bij, is je partner overleden en al begraven ook :{
Mwah partner? Boye wisselde nogal tussen de moeders van zijn 5 kinderen (is niet om lullig te doen maar is algemeen bekend in zijn vrienden en familiekring en zijn exen weten het ook allemaal van elkaar want dat zijn ook allemaal vriendinnen van elkaar). Maar met allemaal had hij wel een hele goede band, wanneer een relatie weer eens uit was kwam hij er nog wel dagelijks over de vloer dus zijn exen zijn er allemaal kapot van. Het was voor zijn kinderen wel een hele goede vader.

Maar weet overigens ook niet of ze zich beseft wat er is gebeurd, weet alleen dat ze weer wakker is maar hoe en welk letsel ze precies heeft is me niet verteld. Ik weet alleen dat ze ontelbare botbreuken heeft, maar verder is afwachten.

Ik sprak vandaag met zijn nichtje en die heeft momenteel alleen contact met de vrouw waar hij tot een paar weken geleden mee ging en waar hij 2 kindjes mee heeft, zij zat ook vooraan tijdens de plechtigheid voor de crematie naast de stiefvader van Boye en ging samen met die stiefvader als laatste weg. Maar hoe het precies met Sandra gaat wist ze niet want ze kent Sandra niet.

Het is te hopen dat ze volledig zal herstellen al heeft ze een lange weg te gaan. Maar ben blij voor haar 4 kinderen dat ze gelukkig hun moeder niet zullen verliezen. Ze is in elk geval buiten levensgevaar nu.

Blijft een drama :'( Alex van 41 die ook omgekomen is was net opa geworden. Al die kindjes die hun vader/opa moeten missen, vreselijk.

[ Bericht 4% gewijzigd door Oppulregaj op 22-08-2020 20:20:20 ]
  zaterdag 22 augustus 2020 @ 21:59:15 #91
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_194681326
Ah, ik had begrepen dat ze net een kindje hadden en dat ze zijn vriendin was, maar jij stelt dus dat het allemaal nogal wat losjes en makkelijk was?
Lekker dan, dat je je pasgeboren baby thuis achterlaat om iemand op te halen die niet eens werkelijk je partner is.

En 41 en opa? :o
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_194681529
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2020 20:05 schreef Oppulregaj het volgende:

[..]

Mwah partner? Boye wisselde nogal tussen de moeders van zijn 5 kinderen (is niet om lullig te doen maar is algemeen bekend in zijn vrienden en familiekring en zijn exen weten het ook allemaal van elkaar want dat zijn ook allemaal vriendinnen van elkaar). Maar met allemaal had hij wel een hele goede band, wanneer een relatie weer eens uit was kwam hij er nog wel dagelijks over de vloer dus zijn exen zijn er allemaal kapot van. Het was voor zijn kinderen wel een hele goede vader.

Maar weet overigens ook niet of ze zich beseft wat er is gebeurd, weet alleen dat ze weer wakker is maar hoe en welk letsel ze precies heeft is me niet verteld. Ik weet alleen dat ze ontelbare botbreuken heeft, maar verder is afwachten.

Ik sprak vandaag met zijn nichtje en die heeft momenteel alleen contact met de vrouw waar hij tot een paar weken geleden mee ging en waar hij 2 kindjes mee heeft, zij zat ook vooraan tijdens de plechtigheid voor de crematie naast de stiefvader van Boye en ging samen met die stiefvader als laatste weg. Maar hoe het precies met Sandra gaat wist ze niet want ze kent Sandra niet.

Het is te hopen dat ze volledig zal herstellen al heeft ze een lange weg te gaan. Maar ben blij voor haar 4 kinderen dat ze gelukkig hun moeder niet zullen verliezen. Ze is in elk geval buiten levensgevaar nu.

Blijft een drama :'( Alex van 41 die ook omgekomen is was net opa geworden. Al die kindjes die hun vader/opa moeten missen, vreselijk.
Ok, dus zijn huidige vriendin ligt in het ziekenhuis en zijn ex zit eerste rij...

Zal gezellig worden daar.
pi_194681629
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2020 22:12 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]

Ok, dus zijn huidige vriendin ligt in het ziekenhuis en zijn ex zit eerste rij...

Zal gezellig worden daar.
Met die ex had hij al heel lang een knipperlichtrelatie, al vanaf dat hij haar leerde kennen, was telkens aan uit, aan uit en wanneer het uit was maakte die een ander zwanger en ging vervolgens weer naar haar terug. Terwijl zijn ex zwanger was maakte hij Sandra zwanger en begon wat met haar, ging toen uit met Sandra en toen terug naar zijn ex en vorige week was hij weer terug bij Sandra. Zo ging het altijd maar die vrouwen maakten daar totaal geen probleem van. Zo was Boye en zo stond hij bekend, 5 kinderen bij 4 verschillende vrouwen en met allemaal had hij nog heel goed contact en die vrouwen onderling ook, die komen gewoon allemaal bij elkaar over de vloer. Nooit problemen of jaloezie geweest.

Klinkt voor veel mensen waarschijnlijk raar maar als ze er zelf geen problemen mee hebben dan is er toch niets aan de hand? Het zou niet mijn keuze zijn maar als die mensen gewoon vrede hebben met de situatie en vriendschappelijk met elkaar om gaan wie ben ik dan om er over te oordelen. Boye was verder gewoon een goede jongen die veel meegemaakt had in zijn jonge leven. Maar hij stond altijd voor iedereen klaar.
pi_194681679
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2020 21:59 schreef Leandra het volgende:
Ah, ik had begrepen dat ze net een kindje hadden en dat ze zijn vriendin was, maar jij stelt dus dat het allemaal nogal wat losjes en makkelijk was?
Lekker dan, dat je je pasgeboren baby thuis achterlaat om iemand op te halen die niet eens werkelijk je partner is.

En 41 en opa? :o
Ze hadden ook net een kindje van bijna 2 maanden. Maar met zijn ex die op de eerste rij zat heeft hij een zoontje van bijna 2 en een dochtertje van 9 maanden, zij was nog niet bevallen toen hij Sandra zwanger maakte. Maar toen zijn ex zwanger van hem raakte van hun 2e had hij ook een andere ex rond lopen die ook zwanger van hem was. Die 5 kinderen kwamen vrij snel achter elkaar maar dan van 4 verschillende vrouwen. En naar wat ik hoorde schijnt er momenteel ook nog een vrouw zwanger van hem te zijn.

Voor velen niet normaal maar voor Boye en de mensen in zijn omgeving heel normaal. Het was een apart figuur maar met het hart op de juiste plek, stond altijd voor iedereen klaar.

Die Alex van 41 was inderdaad net opa, zijn dochter is kort geleden net bevallen.

[ Bericht 3% gewijzigd door Oppulregaj op 22-08-2020 22:30:20 ]
  zaterdag 22 augustus 2020 @ 22:29:06 #95
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_194681718
Klinkt idd als een ideale partner.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_194681763
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2020 22:29 schreef Leandra het volgende:
Klinkt idd als een ideale partner.
Niet iemand waar je een lang gelukkig leven mee hoefde te verwachten. Maar alle vrouwen waarmee hij ging wisten dat, dus hun eigen keuze om toch iets met hem te beginnen, zijn volwassen mensen. En hij kwam bij allemaal dagelijks of bijna dagelijks over de vloer om bij zijn kinderen te zijn. Het was dus niet iemand die een vrouw zwanger maakte en haar dan met het kind liet zitten, voor zijn kinderen had hij alles over, was stapelgek op alle 5.

Ten tijde van het ongeluk was de vrouw die nu in het ziekenhuis ligt wel weer zijn vriendin, waren net sinds 2 dagen weer samen, is ook te zien op Boye zijn openbare Facebookprofiel.

[ Bericht 10% gewijzigd door Oppulregaj op 22-08-2020 22:38:03 ]
pi_194683847
Ik vind dat hier wel erg veel persoonlijke informatie incl namen wordt gedeeld door iemand die die personen niet is :X
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  zondag 23 augustus 2020 @ 02:56:30 #98
476957 Ciclon
San Lorenzo de Almagro
pi_194683963
Apart figuur die Boye. Profeet Mohammed (VZMH) zal jaloers zijn.
pi_194683967
quote:
0s.gif Op zondag 23 augustus 2020 02:25 schreef Isabeau het volgende:
Ik vind dat hier wel erg veel persoonlijke informatie incl namen wordt gedeeld door iemand die die personen niet is :X
Toen ik hier vrij onlangs reageerde op Oppulregaj dat hij/zij misschien de privacy niet erg serieus nam, verdween mijn post en die van Oppulregaj. Verwijderd door een moderator.
Prima.
Maar Oppulregaj gaat gewoon door. En zijn/haar posts blijven gewoon staan. Blijkbaar zit men er niet mee.
And it's only the giving
That makes you
What you are
  zondag 23 augustus 2020 @ 03:24:08 #100
476957 Ciclon
San Lorenzo de Almagro
pi_194684018
quote:
2s.gif Op zondag 23 augustus 2020 02:57 schreef OllieA het volgende:

[..]

Toen ik hier vrij onlangs reageerde op Oppulregaj dat hij/zij misschien de privacy niet erg serieus nam, verdween mijn post en die van Oppulregaj. Verwijderd door een moderator.
Prima.
Maar Oppulregaj gaat gewoon door. En zijn/haar posts blijven gewoon staan. Blijkbaar zit men er niet mee.
Het is laat. Wellicht morgen
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')