Dat vind ik ook weer wat zwaar.quote:Op maandag 10 augustus 2020 21:47 schreef Ferdii het volgende:
[..]
dit dus, horeca ondernemens zijn in dat opzicht parasieten. Wel profiteren van zijn concerten, maar niks bijdragen en janken als het tegen zit.
Lees het artikel eens. Gaat ook over feit dat Rieu een bedrijf met 500 medewerkersovereind moet houden die net als de horeca momenteel behoorlijk wat inkomsten mis loopt.quote:Op maandag 10 augustus 2020 22:01 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Het gaat inderdaad over de horeca op het Vrijthof.
Maar dan nog vind ik het stuitend arrogant en van weinig besef getuigen bij André Rieu.
Horeca mag dan weliswaar één keer per jaar mooi bijverdienen door de concerten van Rieu, maar Rieu is multi-multi miljonair, terwijl die horeca ondernemers vooral nu iedere stuiver moeten omdraaien om te overleven.
Harstikke leuk en fijn ja, maar als dat niet gebeurt accepteer ik dat ook en uit mijn ongenoegen niet in de media. Heb dat al zo vaak meegemaakt bij mijn sportvereniging, nieuwe leden aandragen, toernooien promoten bij leden van andere verenigingen, altijd hoog afronden van de rekening en daar zelden tot nooit wat terug van gezien. De ene ondernemer is daar wat zuiniger in dan de ander en dat is z’n goedrecht.quote:Op maandag 10 augustus 2020 22:05 schreef Repentless het volgende:
[..]
Dat vind ik ook weer wat zwaar.
Maar ik vraag me af bij iedereen hier die Rieu om deze uitspraak verkettert: als je bijvoorbeeld zelf ergens vaste klant bent (wat dat dan ook mag zijn), altijd netjes je rekeningen betaalt en daarbij ook nog eens nieuwe klanten aandraagt (omdat ze op jouw aanraden ook klant zijn geworden bij die zaak), dan is het toch wel leuk als je iets kleins wordt aangeboden als blijk van waardering?
Hij is niet vanzelf multi-multi-miljonair geworden. Daar heeft hij hard voor gewerkt, risico's voor genomen.quote:Op maandag 10 augustus 2020 22:01 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Het gaat inderdaad over de horeca op het Vrijthof.
Maar dan nog vind ik het stuitend arrogant en van weinig besef getuigen bij André Rieu.
Horeca mag dan weliswaar één keer per jaar mooi bijverdienen door de concerten van Rieu, maar Rieu is multi-multi miljonair, terwijl die horeca ondernemers vooral nu iedere stuiver moeten omdraaien om te overleven.
Tja, ik denk niet dat jij vaak geïnterviewd wordt over je activiteiten bij de sportvereniging en dat die interviews in landelijke media verschijnen. Maar dat kan ik natuurijk mis hebben.quote:Op maandag 10 augustus 2020 22:33 schreef tja77 het volgende:
[..]
Harstikke leuk en fijn ja, maar als dat niet gebeurt accepteer ik dat ook en uit mijn ongenoegen niet in de media. Heb dat al zo vaak meegemaakt bij mijn sportvereniging, nieuwe leden aandragen, toernooien promoten bij leden van andere verenigingen, altijd hoog afronden van de rekening en daar zelden tot nooit wat terug van gezien. De ene ondernemer is daar wat zuiniger in dan de ander en dat is z’n goedrecht.
Tja uiteindelijk doet Rieu het gewoon voor zichzelf en niet uit filantropische motieven voor de Maastrichtse horeca. Dus moet die niet gaan janken als de horeca ook niet filantropisch naar hem is.quote:Op maandag 10 augustus 2020 22:57 schreef Repentless het volgende:
Het is ook het goed recht van die ondernemers, dat ontken ik niet. Ik vind het alleen niet erg chique of handig richting iemand die jaarlijks voor 100.000 extra bezoekers van de stad zorgt. Het is Rieu's goed recht om daar wat van te vinden.
Mijn sportvereniging is privaat, het is de eigendom van een familie. Dus ja, die hebben er zeker baat bij wanneer ik voor hun inkomsten werf. Er werken geen vrijwilligers maar dus louter personeel dat salaris krijgt.quote:Op maandag 10 augustus 2020 22:57 schreef Repentless het volgende:
[..]
Tja, ik denk niet dat jij vaak geïnterviewd wordt over je activiteiten bij de sportvereniging en dat die interviews in landelijke media verschijnen. Maar dat kan ik natuurijk mis hebben.![]()
Een interview is vaak een gesprek waarin je met elkaar onderwerpen bespreekt, waarin dus ook iets als dit naar voren kan komen. Het is, voor zover ik kan inschatten, niet zo dat Rieu speciaal voor dit onderwerp de media heeft gezocht.
Overigens is een sportvereniging natuurlijk totaal iets anders dan een commercieel bedrijf. Een sportvereniging heeft vrijwel nooit een winstoogmerk, draait op vrijwilligers en heeft een volledig andere functie. Als lid van een vereniging ben jij geen klant, maar juist zelf onderdeel van die vereniging.
Het is ook het goed recht van die ondernemers, dat ontken ik niet. Ik vind het alleen niet erg chique of handig richting iemand die jaarlijks voor 100.000 extra bezoekers van de stad zorgt. Het is Rieu's goed recht om daar wat van te vinden.
komt gepikeerd over. Typerende zure oude man uitingen als je het mij vraagt.quote:Schrijf dat gerust op hoor, die kunnen ze in hun zak steken
Een vereniging is eigendom van de leden. Dus de ledenvergadering is uiteindelijk de baas.quote:Op maandag 10 augustus 2020 23:11 schreef tja77 het volgende:
[..]
Mijn sportvereniging is privaat, het is de eigendom van een familie. Dus ja, die hebben er zeker baat bij wanneer ik voor hun inkomsten werf. Er werken geen vrijwilligers maar dus louter personeel dat salaris krijgt.
En ja ook ik ben klant als ik in de kantine drank consumeer, want je hoeft immers geen lid van de sportvereniging te zijn om daar drank te nuttigen. Er zijn ook GPS tochten die de kantine als start/eindpunt heeft en er lopen fietsroutes langs de kantine.
Dat ik niet vaak geïnterviewd zal worden is niet relevant. Ik geef alleen aan dat als dat wel het geval zou zijn, ik anders zou reageren dan meneer Rieu. Jij vindt het niet chique dat de horeca hem laat betalen voor z’n stuk vlaai en koffie (terwijl hij het makkelijk kan missen). Ik vind het niet chique dat hij z’n mening erover uit. Krijg je het dan is het mooi meegenomen, krijg je het niet, dan is het ook prima.
Ook het:
[..]
komt gepikeerd over. Typerende zure oude man uitingen als je het mij vraagt.
Niemand, inclusief hijzelf, beweert dat hij het voor de Maastrichtse horeca doet. Dit is geen handige instelling in de commerciële wereld, zo werkt het natuurlijk niet.quote:Op maandag 10 augustus 2020 23:01 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Tja uiteindelijk doet Rieu het gewoon voor zichzelf en niet uit filantropische motieven voor de Maastrichtse horeca. Dus moet die niet gaan janken als de horeca ook niet filantropisch naar hem is.
Dit dus, ben zelf aardig op de hoogte van klassieke muziek. Ik ben een fijnproever, een connaisseur. Mendelsohn is mijn favoriet.quote:Op maandag 10 augustus 2020 21:27 schreef Themonk5 het volgende:
[..]
Vandaag wat van Rieu geluisterd. Lijkt me niet dat je die stront bij klassieke muziek kunt categoriseren.
Dit is mooi gesproken, dit doe ik in mijn profiel.quote:Op maandag 10 augustus 2020 23:34 schreef Kamover het volgende:
[..]
Dit dus, ben zelf aardig op de hoogte van klassieke muziek. Ik ben een fijnproever, een connaisseur. Mendelsohn is mijn favoriet.
Een vereniging kan niet privaat en dus ook geen eigendom zijn. Je bent dus gewoon een klant.quote:Op maandag 10 augustus 2020 23:11 schreef tja77 het volgende:
[..]
Mijn sportvereniging is privaat, het is de eigendom van een familie. Dus ja, die hebben er zeker baat bij wanneer ik voor hun inkomsten werf. Er werken geen vrijwilligers maar dus louter personeel dat salaris krijgt.
En ja ook ik ben klant als ik in de kantine drank consumeer, want je hoeft immers geen lid van de sportvereniging te zijn om daar drank te nuttigen. Er zijn ook GPS tochten die de kantine als start/eindpunt heeft en er lopen fietsroutes langs de kantine.
Tja, nogmaals, we verschillen van mening. Zou hij verwachten dat hij als een Zonnekoning wordt behandeld en eisen dat hij en zijn gasten elke qeek volledig kosteloos in de watten worden gelegd, dan ben ik het volledig met je eens. Maar ik kan hiervoor wel begrip opbrengen.quote:Dat ik niet vaak geïnterviewd zal worden is niet relevant. Ik geef alleen aan dat als dat wel het geval zou zijn, ik anders zou reageren dan meneer Rieu. Jij vindt het niet chique dat de horeca hem laat betalen voor z’n stuk vlaai en koffie (terwijl hij het makkelijk kan missen). Ik vind het niet chique dat hij z’n mening erover uit. Krijg je het dan is het mooi meegenomen, krijg je het niet, dan is het ook prima.
Ook het:
[..]
komt gepikeerd over. Typerende zure oude man uitingen als je het mij vraagt.
Zo'n connaisseur dat je de naam van je "favoriet" verkeerd spelt.quote:Op maandag 10 augustus 2020 23:34 schreef Kamover het volgende:
[..]
Dit dus, ben zelf aardig op de hoogte van klassieke muziek. Ik ben een fijnproever, een connaisseur. Mendelsohn is mijn favoriet.
Rieu heeft net zoveel met klassieke muziek te maken als Marco Borsato.
Inderdaad.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 00:39 schreef Repentless het volgende:
Zo'n connaisseur dat je de naam van je "favoriet" verkeerd spelt.
Het orkest van Rieu speelt (naast andere muziek) gewoon stukken van klassieke componisten en voert die, muzikaal gezien, prima uit.
Dat het nogal mainstream is en die concerten een andere insteek hebben dan een klassiek concert, doet daar echt niets aan af.
Ik zal het verder uitleggen, de kantine is privaat en maakt onderdeel uit van een vereniging. De vereniging is aangesloten bij de overkoepelende landelijke bond. Er worden dan ook toernooien georganiseerd die open zijn (voor leden van de landelijke bond) waar de kantine eigenaar en z’n familie beter van worden, en gesloten toernooien waarvoor hetzelfde geldt maar je wel lid moet zijn van de desbetreffende vereniging (niet persé van de overkoepelende bond).quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 00:31 schreef Repentless het volgende:
[..]
Een vereniging kan niet privaat en dus ook geen eigendom zijn. Je bent dus gewoon een klant.
Je gaf in een eerdere post aan "zelden tot nooit" iets terug te zien voor je inspanningen. Dat impliceert dat het toch wel eens voorkomt. Jij maakt echter wel op reguliere basis gebruik van de faciliteiten, neem ik aan. De inspanningen die jij verricht, genereren dus inkomsten waar je dus zelf ook baat bij hebt als het in de faciliteiten wordt gestoken.
Rieu geeft aan niet vaak gebruik te maken van die faciliteiten. De enkele keer dat hij dat wel doet, kan er zelfs nog geen kopje koffie en een stukje vlaai van het huis van af.
[..]
Tja, nogmaals, we verschillen van mening. Zou hij verwachten dat hij als een Zonnekoning wordt behandeld en eisen dat hij en zijn gasten elke qeek volledig kosteloos in de watten worden gelegd, dan ben ik het volledig met je eens. Maar ik kan hiervoor wel begrip opbrengen.
Ik zou ook geld eisen als die Rieu alleen maar aan het lullen is in plaats van muziek via zijn viool te laten horen. Dat is toch zijn professionaliteit?quote:Op maandag 10 augustus 2020 20:50 schreef Fernweh het volgende:
[..]
Aldus André zelf. Schandalig dan hij moet betalen! Wat een schandaal.Hoe durven ze!
Hij wil zo nodig op een openbaar plein met omliggende horeca concerten geven en goed geld vragen voor de kaartjes.quote:Op maandag 10 augustus 2020 20:58 schreef Harvest89 het volgende:
Op zich heeft hij wel een punt dat genoeg mensen aan hem verdienen.
Maar wat een arrogante kwast is die man toch.
Betaal gewoon je punt vlaai en koffie voor die paar euro. Je kunt het makkelijk missen Pierre.
Nou zijn muziek is het niet hoor.quote:Op maandag 10 augustus 2020 22:02 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Die man hoeft nooit meer te werken dankzij zijn muziek
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |