"leuk" en herkenbaar als je haast hebtquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:10 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Heeft ie nou een druppel aan zijn plasser hangen?
denk het. van boosheid denk ik.quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:10 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Heeft ie nou een druppel aan zijn plasser hangen?
Er staan mooiere foto’s on line, maar ben mobiel on line, dus delen is even lastigquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:09 schreef bitterbal het volgende:
[..]
deze?
[ afbeelding ]
Ben neit echt overtuigdze zien er wel fluffy uit maar die neus...
ja lekker exotischquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:12 schreef moemoe het volgende:
[..]
Er staan mooiere foto’s on line, maar ben mobiel on line, dus delen is even lastig.
Ik vind dat gelige juist wel wat exotisch hebben, ook als je ziet waar ze voorkomen: “ De soort komt voor in Honduras tot West-Panama.”
Mja, al schiet je soks na verloop van tijd door andere gebeurtenissen weer terug naar je defaultsetting.quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:11 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Karakter kan ook wel deels veranderen door bepaalde gebeurtenissen. Ik denk dat mijn karakter stiekem best wat is veranderd de afgelopen 2 jaar bijvoorbeeld.
quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:11 schreef UitStraling het volgende:
[..]
"leuk" en herkenbaar als je haast hebt
Eej! NWS-buddy *high five*quote:
Ik zou het ook in mijn broek doen als ik vastgegrepen werd door zo’n grote witte aapquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:12 schreef bitterbal het volgende:
[..]
denk het. van boosheid denk ik.
'put me down, im the lord of darkness'
No wayquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:10 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik heb er eentje midden in de stad gezien, in de Voorstraathaven
Jezelf heel goed kennen en eerlijk en naakt in de spiegel kijken met TL licht, waar je tevreden mee bent behouden en waar je ontevreden mee bent aan schaven of er vrede mee sluiten.quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:13 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Mja, al schiet je soks na verloop van tijd door andere gebeurtenissen weer terug naar je defaultsetting.Maar klopt, dat heb ik ook wel ervaren
Ja en het is ook lastig om zoiets over jezelf te kunnen bepalen, zijn toch de mensen om je heen die dat veel beter kunnen zien.quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:13 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Mja, al schiet je soks na verloop van tijd door andere gebeurtenissen weer terug naar je defaultsetting.Maar klopt, dat heb ik ook wel ervaren
quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:15 schreef moemoe het volgende:
[..]
No way.
Pics anders geloof ik het niet.
Hoest met zusje nu dan?quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:16 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Jezelf heel goed kennen en eerlijk en naakt in de spiegel kijken met TL licht, waar je tevreden mee bent behouden en waar je ontevreden mee bent aan schaven of er vrede mee sluiten.
Ik ken mezelf goed en ben redelijk tevreden over hoe ik ben. En sommige dingen kun je inderdaad gewoon niet veranderenquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:16 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Jezelf heel goed kennen en eerlijk en naakt in de spiegel kijken met TL licht, waar je tevreden mee bent behouden en waar je ontevreden mee bent aan schaven of er vrede mee sluiten.
Ik walg nog steeds van mijn buik, gelukkig mag ik binnenkort bij de chirurg op bezoek om te kijken of er nog wat te redden valt.quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:16 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Jezelf heel goed kennen en eerlijk en naakt in de spiegel kijken met TL licht, waar je tevreden mee bent behouden en waar je ontevreden mee bent aan schaven of er vrede mee sluiten.
Niet overal led hebben.quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:16 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Jezelf heel goed kennen en eerlijk en naakt in de spiegel kijken met TL licht, waar je tevreden mee bent behouden en waar je ontevreden mee bent aan schaven of er vrede mee sluiten.
Achtmaal daags de hoogste dosis fentanyl maar alsnog barst ze van de pijn maar ze is er nog, vechtende als een tijger.quote:
Een spanwijdte van 1,5 meter, die is me wel wat te groot hoor om te knuffelenquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:13 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja lekker exotischMaar the flying fox blijft de baas
Ik ben veel milder geworden. En dat hoor ik gelukkig ook regelmatig in mijn omgeving. Daar moet ik mijn ex wel credits voor geven. Die heeft me geleerd om wat anders naar mensen te kijken.quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:16 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja en het is ook lastig om zoiets over jezelf te kunnen bepalen, zijn toch de mensen om je heen die dat veel beter kunnen zien.
Mag wel iets wilder juist, toch?quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:20 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik ben veel milder geworden. En dat hoor ik gelukkig ook regelmatig in mijn omgeving. Daar moet ik mijn ex wel credits voor geven. Die heeft me geleerd om wat anders naar mensen te kijken.
Verdomme dan heeft ze wel pijn te verduren.quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:19 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Achtmaal daags de hoogste dosis fentanyl maar alsnog barst ze van de pijn maar ze is er nog, vechtende als een tijger.
Dan moet jij mij ook maar op mijn woord geloven, als ik zeg dat ik ooit een vos in het wild heb gezien op de snelwegquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:16 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]die heb ik niet. Hij dook te snel in het water. Maar was wel een trof gezicht
Wat wel dan? Ruiger.quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:21 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Wilder is niet het tegenovergestelde van milder he?
Ik kan niet precies omschrijven waarin ik allemaal veranderd ben, misschien dat @bitterbal dat wel kanquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:20 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik ben veel milder geworden. En dat hoor ik gelukkig ook regelmatig in mijn omgeving. Daar moet ik mijn ex wel credits voor geven. Die heeft me geleerd om wat anders naar mensen te kijken.
Ik stond vroeger veel sneller met mijn oordeel klaar over mensen. Nu kijk ik meer naar de mens achter het gedrag of karaktertrekken en probeer daar begrip voor te hebben en tonen.quote:
Kloptquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:06 schreef Zilverberk het volgende:
[..]
Daar heb ik gelukkig weinig ervaring mee. Lijkt mij hels.
Ik heb nog niet eens zo lang geleden een hertje op de snelweg gezien, in de buurt van @ltvdk.quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:21 schreef moemoe het volgende:
[..]
Dan moet jij mij ook maar op mijn woord geloven, als ik zeg dat ik ooit een vos in het wild heb gezien op de snelweg.
Dordrecht krijgt een kattencafe![]()
![]()
.
Die kun je hier in deze tijd van het jaar heel vaak zien als je rond schemering bij het industrieterrein bent (aan de boskant), ook veel konijnen en vosjes.quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:24 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik heb nog niet eens zo lang geleden een hertje op de snelweg gezien, in de buurt van @:ltvdk.
Waar komt dat café?
Het lijkt me dat zo’n ongeluk je perspectief op het leven wel aardig verandertquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:23 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ik kan niet precies omschrijven waarin ik allemaal veranderd ben, misschien dat @:bitterbal dat wel kan
Je moet ze ook oprollen als een burritoquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:19 schreef moemoe het volgende:
[..]
Een spanwijdte van 1,5 meter, die is me wel wat te groot hoor om te knuffelen.
Oeh, hertjes zie je niet zo vaak in het wild in onze regionenquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:24 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik heb nog niet eens zo lang geleden een hertje op de snelweg gezien, in de buurt van @:ltvdk.
Waar komt dat café?
Oh nee dat kan ik niet :p ik merk geen verschil eigenlijkquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:23 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ik kan niet precies omschrijven waarin ik allemaal veranderd ben, misschien dat @:bitterbal dat wel kan
Ik keek toch wel even raar op toen ik de snelweg opdraaide en hij sprong ineens voor mijn autoquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:25 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Die kun je hier in deze tijd van het jaar heel vaak zien als je rond schemering bij het industrieterrein bent (aan de boskant), ook veel konijnen en vosjes.
Ja maar ben er nog niet over uit of dat nou per se iets negatiefs isquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:26 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Het lijkt me dat zo’n ongeluk je perspectief op het leven wel aardig verandert
Lucky youquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:25 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Die kun je hier in deze tijd van het jaar heel vaak zien als je rond schemering bij het industrieterrein bent (aan de boskant), ook veel konijnen en vosjes.
Jawel joh, stikt ervan in de Biesboschquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:26 schreef moemoe het volgende:
[..]
Oeh, hertjes zie je niet zo vaak in het wild in onze regionen.
Dordt krijgt een café waar je met katjes kunt kroelen: ‘Maar als ze slapen, moet je ze met rust laten’
https://www.ad.nl/dordrec(...)rust-laten~aea452e4/
Waar eerst Velvet Music zat.
Verdacht...quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:25 schreef LTVDK het volgende:
als je rond schemering bij het industrieterrein bent
Mja jij spreekt me ook dagelijks natuurlijk, dan is het wat lastiger een verschil op te merken omdat zoiets geleidelijk gaatquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:27 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Oh nee dat kan ik niet :p ik merk geen verschil eigenlijk
Das niet mild maar gewoon volwassener.quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:23 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik stond vroeger veel sneller met mijn oordeel klaar over mensen. Nu kijk ik meer naar de mens achter het gedrag of karaktertrekken en probeer daar begrip voor te hebben en tonen.
Heb je er angsten of trauma’s aan over gehouden?quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:27 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja maar ben er nog niet over uit of dat nou per se iets negatiefs is
Is dat hetzelfde idee als dat panter jong in het zwembad?quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:26 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Je moet ze ook oprollen als een burrito
Zelf maken.quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:27 schreef CherryLips het volgende:
Ik wilde morgen burritos eten maar ben vergeten zure room te bestellen. Zucht.
Ik ken vele volwassenen die absoluut niet mild zijn. Maar doorgaans worden mensen wel minder als ze ouder worden. Je leert dat je zelf niet heilig bent, dat anderen ook gelijk kunnen hebben, etc. etc.quote:Op woensdag 29 juli 2020 23:28 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Das niet mild maar gewoon volwassener.
Daar ben ik ook nog niet echt over uitquote:Op woensdag 29 juli 2020 23:29 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Heb je er angsten of trauma’s aan over gehouden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |