Thuisbezorgd is snellerquote:Op woensdag 29 juli 2020 21:23 schreef crv het volgende:
[..]
Kruidenboter is snel zelfgemaakt, stokbrood ff bij het tankstation of heb je nog eecoop/migros in de buurt
Hmm das niet veelquote:Op woensdag 29 juli 2020 21:24 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dan moet ik eerst 15 min fietsen, en zit al in m'n pyjama. Morgen weer een dag![]()
Heb alleen nog maar 2 appels in huis
Dat denk ik nietquote:
quote:
Is echt beresimpel. Zelfs ik kan hetquote:Op woensdag 29 juli 2020 21:25 schreef kwiwi het volgende:
[..]
[..]
Heb het nog nooit zelf gemaakt, toch eens proberen.
Dit klinkt nog best lekker, anders maar lekker.quote:Op woensdag 29 juli 2020 21:24 schreef crv het volgende:
[..]
Ik gebruik café de paris kruiden, kerrie, curcumma, en kruidenzout en boter natuurlijk
Der zijn tig manieren voor kruidenboterquote:Op woensdag 29 juli 2020 21:28 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Dit klinkt nog best lekker, anders maar lekker.
Ja zou er zelf nog een teentje knoflook doorheen doen, paar blaadjes basilicum en een kneepje limoenquote:Op woensdag 29 juli 2020 21:30 schreef crv het volgende:
[..]
Der zijn tig manieren voor kruidenboter
Je moet gewoon zelf beetje experimenteren met wat kruiden
Wij hebben ook nog best veel verse kruidenplanten daar haal ik ook wel eens wat af en soms verse knoflook er doorheen persen
1 appel ontklokhuizen door er een gat in te boren. Appel met gat op een stuk zilverfolie. Gat vullen met suiker, kaneel en rozijnen. Folie dichtvouwen en in de oven poffen.quote:Op woensdag 29 juli 2020 21:24 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dan moet ik eerst 15 min fietsen, en zit al in m'n pyjama. Morgen weer een dag![]()
Heb alleen nog maar 2 appels in huis
Puike prestatie danquote:
Basil is idd ook lekkerquote:Op woensdag 29 juli 2020 21:32 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ja zou er zelf nog een teentje knoflook doorheen doen, paar blaadjes basilicum en een kneepje limoen
ja maar schat 4 van de 5 dingen heeft ze niet in huisquote:Op woensdag 29 juli 2020 21:32 schreef Zilverberk het volgende:
[..]
1 appel ontklokhuizen door er een gat in te boren. Appel met gat op een stuk zilverfolie. Gat vullen met suiker, kaneel en rozijnen. Folie dichtvouwen en in de oven poffen.
Een of twee kleine kneepjes maar voor de frisheid.quote:Op woensdag 29 juli 2020 21:40 schreef crv het volgende:
[..]
Basil is idd ook lekker![]()
Limoen ga ik eens proberen, nooit gedaan. Wordt ie dan niet te nat ?
What else is new?quote:Op woensdag 29 juli 2020 21:45 schreef crv het volgende:
Vanmiddag maar weer eens nespresso gebeld waar mijn geld blijft. Voor frankrijk zit het callcenter in marokko. En ik begreep dat ze enkel frans mogen spreken. Als je dus een stevige discussie wilt aangaan dan is dat voor mij in ieder geval lastig....
Uiteindelijk werden we ineens teruggebeld uit parijs![]()
Nogmaals uitgelegd en de dame heeft nogmaals met haar manager besoroken en onze klachten worden serieus opgenomen
Het geld is onderweg maar dat kan ..... LET OP
10 tot 15 dagen duren![]()
Klojos
Ik krijg een steeds grotere afkeer van die clubquote:
quote:
Dat wordt dooreten danquote:Op woensdag 29 juli 2020 21:54 schreef Dr_Flash het volgende:
weer boodschappen voor morgen besteld
HEEEEEEL Veel diepvriesdingen
Helemaal gene ruimte in de diepvries
![]()
Inderdaad. Vanavond nog maar even drie dozen frikandellen en vier pizza's wegschoffelenquote:
quote:Op woensdag 29 juli 2020 21:42 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
ja maar schat 4 van de 5 dingen heeft ze niet in huis
Nou ja die kruiden misschien, maar rozijnen? Ik niet hoorquote:
Vriezer erbij bestellen.quote:Op woensdag 29 juli 2020 21:54 schreef Dr_Flash het volgende:
weer boodschappen voor morgen besteld
HEEEEEEL Veel diepvriesdingen
Helemaal gene ruimte in de diepvries
![]()
Ik heb twee soorten rozijnen in huis. En krenten ook.quote:Op woensdag 29 juli 2020 21:59 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nou ja die kruiden misschien, maar rozijnen? Ik niet hoor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |