En je voelt je vrouw omdat de man voor je betaalt.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:29 schreef pumpjess het volgende:
[..]
Zo hoort het eigenlijk wel, en ben niet anders gewend. Een vrouw wil zich wel vrouw voelen natuurlijk
Ik wil best betalen, en ben inderdaad niet gierig. Maar omdat het zo pril is, wil ik zeker weten dat hij niet denkt dat hij van mij kan profiteren en dat ik in de toekomst voor alles ga betalen. Hij hoort de man te zijn en zich zo te gedragen.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:30 schreef Viesdik het volgende:
heel simpel.. doen wat je hart je ingeeft!
Gewoon betalen, dat vindt een vent alleen maar cool.
Oogt zelfvertrouwen!
Jullie hebben het leuk samen, laat dat niet verpesten om een euro meer of minder.
Je bent in ieder geval niet gierig, dat is echt een positieve kerneigenschap als je het mij vraagt.
Maar een man betaalt wel altijd het eerste. Hoffelijk gedrag van een echte heer. Stoeltje aanschuiven, deur openhouden als je naar buiten gaat (niet naar binnen).
Uit fatsoenquote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:30 schreef Rockefellow het volgende:
Misschien moet jij je niet anders voor doen dan je bent.
Kennelijk vind je het helemaal niet ok om als vrouw in een relatie de rekening op te pikken. Waarom doe je het dan?
Dan zou ik lekker kappen met je relatie en je inschrijven op een website voor sugar daddy's. Kan je je de hele dag vrouw voelen en wordt alles voor je betaald zonder het te vragen.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:29 schreef pumpjess het volgende:
[..]
Zo hoort het eigenlijk wel, en ben niet anders gewend. Een vrouw wil zich wel vrouw voelen natuurlijk
Ze mag mij ook gewoon een DM sturen in dat geval.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:33 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dan zou ik lekker kappen met je relatie en je inschrijven op een website voor sugar daddy's. Kan je je de hele dag vrouw voelen en wordt alles voor je betaald zonder het te vragen.
Maar jij verwacht wel dat de man alles betaalt. Uhuh.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:32 schreef pumpjess het volgende:
[..]
Ik wil best betalen, en ben inderdaad niet gierig. Maar omdat het zo pril is, wil ik zeker weten dat hij niet denkt dat hij van mij kan profiteren en dat ik in de toekomst voor alles ga betalen. Hij hoort de man te zijn en zich zo te gedragen.
Nogmaals - we hebben tot nu toe om en om betaald. En elke keer als ik betaalde/ voorstelde dan heeft hij nooit gezegd nee hoeft niet.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:34 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Maar jij verwacht wel dat de man alles betaalt. Uhuh.
Maar jij VERWACHT wel dat hij alles betaalt, want "dat hoort zo".quote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:36 schreef pumpjess het volgende:
[..]
Nogmaals - we hebben tot nu toe om en om betaald. En elke keer als ik betaalde/ voorstelde dan heeft hij nooit gezegd nee hoeft niet.
Met geld is het altijd het volgende. Als je iets betaalt kunnen sommige mensen het idee krijgen dat je een schuld open hebt staan.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:32 schreef pumpjess het volgende:
[..]
Ik wil best betalen, en ben inderdaad niet gierig. Maar omdat het zo pril is, wil ik zeker weten dat hij niet denkt dat hij van mij kan profiteren en dat ik in de toekomst voor alles ga betalen. Hij hoort de man te zijn en zich zo te gedragen.
Splitten vind je wel vrouwelijk?quote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:28 schreef pumpjess het volgende:
[..]
Hij heeft niet voorgesteld te splitten. Hij zei alleen “ is het niet te duur, want ik zou me niet goed voelen als het je veel gaat kosten “
Dus normaal, als jij betaalde,liet hij je gewoon betalen en zei hij niet van "he zullen we splitten" of "ik betaal wel"quote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:36 schreef pumpjess het volgende:
En elke keer als ik betaalde/ voorstelde dan heeft hij nooit gezegd nee hoeft niet.
Waaruit geeft hij tot nu toe die indruk dan? Nu is het toch gewoon 50/50 (ongeveer), waarom zou dat ineens in de toekomst anders zijn, als hij daar eigenlijk geen indruk toe geeftquote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:32 schreef pumpjess het volgende:
wil ik zeker weten dat hij niet denkt dat hij van mij kan profiteren en dat ik in de toekomst voor alles ga betalen
Hij zal je vast vrouwelijk laten voelen door je dagelijks te laten koken en opruimen en schoonmaken voor hem. Je moet hem wel laten voelen als een man hè, dus als het even kan ook dagelijks seksen.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:29 schreef pumpjess het volgende:
[..]
Zo hoort het eigenlijk wel, en ben niet anders gewend. Een vrouw wil zich wel vrouw voelen natuurlijk
Een man is alleen attent en hoffelijk als hij betaalt?quote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:26 schreef pumpjess het volgende:
[..]
Je hebt ook nog gewoon attente mannen hoor, die hoffelijk zijn. Daarbij is het niet voor niks dat in een duur restaurant/ bar de rekening altijd aan de man gegeven word.
En het is een verschil tussen een drankje betalen of een dure overnachting in een duur hotel. Het is geven en nemen.
euh, ja dat heet emancipatie. een vrouw mag gewoon betalen hoor.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:36 schreef pumpjess het volgende:
[..]
Nogmaals - we hebben tot nu toe om en om betaald. En elke keer als ik betaalde/ voorstelde dan heeft hij nooit gezegd nee hoeft niet.
Bij mensen met dit soort meningen is het altijd wél de lusten maar niet de lasten.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:47 schreef Noudanzeg het volgende:
[..]
euh, ja dat heet emancipatie. een vrouw mag gewoon betalen hoor.
Dit soort vrouwen geeft ons het 'vrouwen zijn moeilijk en onbegrijpelijk' imagequote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:47 schreef Ixnay het volgende:
Dus wacht, jij stelt zelf voor om te betalen. En dan is het niet goed als hij daarmee, met jouw eigen voorstel, instemt?
De linkse drammen ook het meeste over gendergelijkheid.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:26 schreef Viesdik het volgende:
Linkse meisjes laat ik altijd meebetalen, rechtse meisjes trakteer ik meer. Omdat ze een zuiverder geweten hebben
ja inderdaad, je kan het gewoon nooit goed doen bij dit soort personenquote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:49 schreef zarGon het volgende:
[..]
Bij mensen met dit soort meningen is het altijd wél de lusten maar niet de lasten.
Man moet financieel voor vrouw zorgen. Maar dan wel zonder dat zij daar de nadelen van gaat ondervinden en zij zelf ook wat moet inleveren.
Dan date je de verkeerde. Misschien wil @dezomervoorbij een keertje met je op date.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:29 schreef pumpjess het volgende:
[..]
Zo hoort het eigenlijk wel, en ben niet anders gewend. Een vrouw wil zich wel vrouw voelen natuurlijk
Ik vind dat voorstellen altijd wat ongemakkelijkquote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:44 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dus normaal, als jij betaalde,liet hij je gewoon betalen en zei hij niet van "he zullen we splitten" of "ik betaal wel"
Maar nu, met het hotel dat jijzelf voorstelt, verwacht je ineens wel dat hij dat doet?
[..]
Waaruit geeft hij tot nu toe die indruk dan? Nu is het toch gewoon 50/50 (ongeveer), waarom zou dat ineens in de toekomst anders zijn, als hij daar eigenlijk geen indruk toe geeft
Het klinkt meer alsof jij je een hoer wilt voelen. Maar goed, dit topic is dan ook nep en om te trollen.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 11:29 schreef pumpjess het volgende:
[..]
Zo hoort het eigenlijk wel, en ben niet anders gewend. Een vrouw wil zich wel vrouw voelen natuurlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |