SPOILER: Program 2022Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hee doe eens nietquote:Op donderdag 25 november 2021 12:03 schreef D_A het volgende:
Jammer dat Alt-J zo'n enorme kutband is.
In 2019 waren er eigenlijk ook maar 3quote:Op donderdag 25 november 2021 12:17 schreef Tourniquet het volgende:
Hebben ze een "live" podium geschrapt? In de lijst t/m Luz lijken me de One / Two / Three / Five namen, daarna overig en Four. Maar t/m Luz zijn het 'maar' 50 namen, dat is niet genoeg voor 3 dagen 4 podiums toch? Volgens BKS is dit het volledige programma.
quote:Een nieuwe indeling van het festivalterrein
Het klinkt als een echt Best Kept Secret-programma, maar het festival is het afgelopen jaar ‘met een schone lei begonnen’, vertelt directeur Maurits Westerik opgetogen. ‘We zijn met allerlei nieuwe ideeën en initiatieven in de weer gegaan. We wilden onszelf opnieuw uitvinden.’ Zo is het terrein behoorlijk op de schop gegaan. De entree wordt anders (‘vergelijk het alsof je vanuit de bossen via de suburbs in de stad terecht komt: je voelt de ruimte, de onthaasting en de reuring’), en de ruimtes tussen de stages worden belangrijker. Er komt een nieuw podium genaamd The Secret, op de plek van het voormalige FIVE komt nu Playground Love en Kiosk Radio (een soort Brussels zusje van Red Light Radio) krijgt een eigen stage op een eilandje. ‘We zijn vanuit de area’s gaan bouwen, daarna pas denken we aan de staging. De ruimtes tussen de stages worden veel belangrijker.’
Imo zijn dit te weinig live-artiesten, slechts 52. Elke andere editie waren het er een stuk meer. In 2022 moeten we het helaas ook doen met 1 podium minder.quote:Op donderdag 27 januari 2022 14:46 schreef Tourniquet het volgende:
De artisten zijn nu per dag bekend. Dagtickets gaan in de verkoop op dinsdag 1 februari om 11:00.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Twee Nul Twee Twee Popquiz
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
Beach House laat zeg. In vergelijking met andere jaren wel mager.quote:Op vrijdag 29 april 2022 18:22 schreef Tourniquet het volgende:
Blokkenschema!
https://www.bestkeptsecre(...)KS2022-Timetable.pdf
Vooral die vrijdagquote:Op vrijdag 29 april 2022 18:31 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Beach House laat zeg. In vergelijking met andere jaren wel mager.
Yup komen we goed weg, volgend weekend ziet er stukken beter uitquote:Op zondag 5 juni 2022 21:49 schreef BillDauterive het volgende:
Toch maar goed dat BKS volgende week is. Wat een regen vandaag.
En The Strokes dit weekend aan de covid.quote:Op zondag 5 juni 2022 21:49 schreef BillDauterive het volgende:
Toch maar goed dat BKS volgende week is. Wat een regen vandaag.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |