Heel europa gaat naar de thyfusquote:Op zondag 7 juni 2020 19:51 schreef Ronald het volgende:
[..]
Die Britten laten ook alles maar gebeuren tegenwoordig![]()
Van Britannia rules the waves is weinig meer over.
Oh, we hebben anders zat namen die niet echt zuiver waren.quote:Op zondag 7 juni 2020 19:53 schreef Briqq het volgende:
[..]
Tja, een slavenhandelaar vereren is niet echt meer van deze tijd. Een kleine schoonmaak kan geen kwaad.
Ik zou er niet aan moeten denken dat wij nog een Mussertstraat zouden moeten behouden.
Maar ga nu eens in op bijvoorbeeld het artikel waarin uitzendbureaus klakkeloos meedoen aan verzoeken om allochtonen te weren? Dat is geen 'gevoel', dat is een hard feit.quote:Op zondag 7 juni 2020 19:53 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
als er geen sluitend bewijs voor racisme is, dan kan het ook iemands beleving zijn. In zulke zaken echt niet zo raar. Niet gek dat mensen ook op die optie wijzen. Doet verder niet af aan hoe iemand iets ervaart, ik geloof echt wel dat iemand dat echt zo voelt.
Kijk, je kan het vergelijken met Barney. Elke keer als ie verliest zegt ie 'altijd tegen mij'. Kijk je naar de echte cijfers er achter, dan valt het allemaal wel mee. Vaak presteerde hij zelf ook gewoon matig, zoals tegen Labanauskas. Zijn gevoelens waren echt wel echt, maar de realiteit is toch complexer.
Bron?quote:
Zo zie je maar: wat ooit heel normaal/heldhaftig werd ervaren, wordt nu door sommige mensen niet zo ervaren. Het is haast alsof de tradities en moraal veranderenquote:Op zondag 7 juni 2020 19:54 schreef Wantie het volgende:
[..]
Oh, we hebben anders zat namen die niet echt zuiver waren.
Sylvana wilde de bezem erdoor halen.
Ik ben ook wel eens uitgescholden voor 'kanker kaaskop', 'bleekscheet' ,'melkfles' etc. Jammer dat sommige mensen niet weten hoe erg die woorden mij pijn doen. Ik ben het zat, dat is 1 ding wat zeker is. #ProEqualityquote:Op zondag 7 juni 2020 19:44 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik ben gestopt bij het woord: ervaren
En zoals ik al gezegd heb, er word onder alle groepen gediscrimineerd, ga maar eens als Nederlander bij een Surinaamse toko solliciteren, ik verwacht een nog slechtere uitkomst.
'bleekscheet'quote:Op zondag 7 juni 2020 19:57 schreef Ciclon het volgende:
[..]
Ik ben ook wel eens uitgescholden voor 'kanker kaaskop', 'bleekscheet' ,'melkfles' etc. Jammer dat sommige mensen niet weten hoe erg die woorden mij pijn doen. Ik ben het zat, dat is 1 ding wat zeker is. #ProEquality
Nee joh, dat telt niet het werkt namelijk maar een kant op.quote:Op zondag 7 juni 2020 19:57 schreef Ciclon het volgende:
[..]
Ik ben ook wel eens uitgescholden voor 'kanker kaaskop', 'bleekscheet' ,'melkfles' etc. Jammer dat sommige mensen niet weten hoe erg die woorden mij pijn doen. Ik ben het zat, dat is 1 ding wat zeker is. #ProEquality
Over dit soort harde dingen praten we niet. Iedereen wil het aanpakken en dat wordt ook gedaan. Dit zijn mijns inziens echt incidenten. Niet iets waar mensen achter staan, of die bewust in stand worden gehouden.quote:Op zondag 7 juni 2020 19:55 schreef Briqq het volgende:
[..]
Maar ga nu eens in op bijvoorbeeld het artikel waarin uitzendbureaus klakkeloos meedoen aan verzoeken om allochtonen te weren? Dat is geen 'gevoel', dat is een hard feit.
Of de cijfers, dat een autochtoon met een strafblad meer kans heeft dan een allochtoon zonder. Opnieuw harde cijfers, geen gevoel.
Of de kreten in voetbalstadia. Of zijn apengeluiden ook maar 'een gevoel'?
Ik zou willen dat je nu al Pool of Hongaar zou zijn. Wees maar vlug.quote:Op zondag 7 juni 2020 19:58 schreef Ciclon het volgende:
[..]
Ik roep het al jaren, over 30 jaar zou je willen dat je Pool of Hongaar was.
Melkfles in het zwembadquote:Op zondag 7 juni 2020 19:57 schreef Ciclon het volgende:
[..]
Ik ben ook wel eens uitgescholden voor 'kanker kaaskop', 'bleekscheet' ,'melkfles' etc. Jammer dat sommige mensen niet weten hoe erg die woorden mij pijn doen. Ik ben het zat, dat is 1 ding wat zeker is. #ProEquality
Typisch ook weer dat je kankerkaaskop volledig negeert.quote:
Maar je geeft dus toe dat het gebeurt én dat het feitelijkheden zijn. Dat is al heel mooi.quote:Op zondag 7 juni 2020 20:00 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Over dit soort harde dingen praten we niet. Iedereen wil het aanpakken en dat wordt ook gedaan. Dit zijn mijns inziens echt incidenten. Niet iets waar mensen achter staan, of die bewust in stand worden gehouden.
Was immigratie nou niet de voornaamste reden voor Brexit? Jammer maar daar zijn ze dan net te laat meequote:Op zondag 7 juni 2020 19:51 schreef Ronald het volgende:
[..]
Die Britten laten ook alles maar gebeuren tegenwoordig![]()
Van Britannia rules the waves is weinig meer over.
Waar komt dit harde cijfer dan vandaan? Ik heb nog nooit gezien dat iemand op zijn CV zijn strafblad benoemd.quote:Op zondag 7 juni 2020 19:55 schreef Briqq het volgende:
Of de cijfers, dat een autochtoon met een strafblad meer kans heeft dan een allochtoon zonder. Opnieuw harde cijfers, geen gevoel.
Typisch dat je cijfers en feiten volledig negeert over arbeidsmarktdiscriminatie bijv.quote:Op zondag 7 juni 2020 20:01 schreef Hathor het volgende:
[..]
Typisch ook weer dat je kankerkaaskop volledig negeert.
Ik vermoed voor een belangrijk deel perceptie, met die incidenten uit jouw lijst.quote:Op zondag 7 juni 2020 20:01 schreef Briqq het volgende:
[..]
Maar je geeft dus toe dat het gebeurt én dat het feitelijkheden zijn. Dat is al heel mooi.
Ik denk namelijk dat dat heel andere koek is dan het beeld dat geschetst wordt van racisme, dat het maar 'een gevoel' zou zijn.
Dat komt uit dit onderzoek:quote:Op zondag 7 juni 2020 20:02 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Waar komt dit harde cijfer dan vandaan? Ik heb nog nooit gezien dat iemand op zijn CV zijn strafblad benoemd.
Ook dat is geen racisme, maar mensen met een zelfde achtergrond die elkaar opzoeken.quote:Op zondag 7 juni 2020 20:04 schreef Ciclon het volgende:
Het zijn vooral de kleurlingen die zich in haar eigen sociale omgeving maar weinig blanke personen hebben die lopen te huilen.
Dat is knap als je slechts 3/5% van de bevolking bent en zou kunnen ruiken naar racisme..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |