quote:Op zondag 7 juni 2020 14:57 schreef stopnaald het volgende:
En net als bij dat BLM-gejank, ben je het er niet mee eens, dan ben je een nazi, racist en de rest van de bingokaart.
Je weet toch wel dat dit niet gaat gebeuren?quote:Op zondag 7 juni 2020 14:14 schreef DevFreak het volgende:
[..]
Wat ik in mijn reactie van net zeg is echt de laatste remedie. En anders wegstoppen in de gevangenis dat soort walgelijke tuig.
Het AD is zo mogelijk nog beroerder dan de Telegraaf als het gaat om feiten checken... ik noem maar de "haatprediker" (was hij niet) die zou hebben gezegd dat Geert Wilders moest worden gegeseld (hij had gezegd dat hij het goed vond dat GW nu eens juridisch op de vingers zou worden getikt) of mindervalide asielzoekers die verplicht per gratis taxi naar fietsles moesten, of de man die na 3 weken vakante zijn huis geheel uitgewoond vond door krakers (bleek een gevalletje steunfraude van die man te zijn, die al een jaar zwart bij zijn ex inwoonde), Zweedse meisjes (het waren Noorse) die uit angst voor allochtonen (moet zijn: gedowngen door een groepje zwaar christelijke klasgenoten) stemmige kleding waren gaan dragen en hun haar donker hadden geverfd - en natuurlijk de diverse keren dat in een grote stad de SInterklaasintocht was geschrapt in verband met boze moslims (waar het AD inmiddels beter zou moeten weten, omdat dezelfde vrouw al drie jaar met hetzelfde verhaal kwam en het AD het gewoon iedere keer braaf plaatste)..quote:Op zaterdag 6 juni 2020 21:58 schreef Knudde het volgende:
Waarom spreekt AD van N-Afrikaanse afkomst dan terwijl ze zelf aangeeft dat het om donkere mensen gaat? Wie zaait er nou verwarring of doet AD dit bewust vanwege BLM?
Wat me overigens wel opvalt is dat Myrthe geen onderscheid maakt tussen "normale" opmerkingen (complimentjes) en beledigingen, seksuele intimidatie, etc.quote:Op zaterdag 6 juni 2020 21:29 schreef BlackNero het volgende:
[..]
Maar Thierry's tweet klopt dus niet? Het zijn geen mensen die hier zijn als gevolg van de massa-immigratie uit Afrika en het midden-oosten. Dat geeft Myrthe zelf aan in dit filmpje. Hij kaapt dit verhaal weer voor zijn eigen politieke agenda.
ja daarom, Nederland is echt over.quote:Op zondag 7 juni 2020 15:26 schreef Orion_in_space het volgende:
[..]
Je weet toch wel dat dit niet gaat gebeuren?
En jij denkt dat er ook maar iets wordt gedaan met die aangifte? En waarschijnlijk zegt men voor de camera dat vrouwen aangifte moeten doen. Wat denk je dat zij te horen krijgen op het politiebureau?quote:Op zondag 7 juni 2020 17:58 schreef Bocaj het volgende:
Ze zat gisteren bij Op1... Ze heeft blijkbaar nog nooit melding of aangifte gedaan...
Er is haar nu op haar hart gedrukt altijd of melding of aangifte te gaan doen!
Zo zijn veel vrouwen... ze accepteren het! Nee, niet accepteren!
quote:Op zondag 7 juni 2020 18:37 schreef Orion_in_space het volgende:
[..]
En jij denkt dat er ook maar iets wordt gedaan met die aangifte? En waarschijnlijk zegt men voor de camera dat vrouwen aangifte moeten doen. Wat denk je dat zij te horen krijgen op het politiebureau?
Is toch god geklaagd, dat de veelal allochtone adolescent zich hier aan schuldig blijft maken?quote:Op zondag 7 juni 2020 18:47 schreef Smart_ass het volgende:
Denk inderdaad ook niet dat je met aangifte ver gaat komen. Wel een bekend probleem dit, ik denk in meerdere steden helaas.
dik probleem inderdaad en helaas overkomt het te veel vrouwenquote:Op zondag 7 juni 2020 18:47 schreef Smart_ass het volgende:
Denk inderdaad ook niet dat je met aangifte ver gaat komen. Wel een bekend probleem dit, ik denk in meerdere steden helaas.
Ze vallen iedereen lastig als het hen uit komt. Als je dat negeert krijg je gelijk seksistische dingen naar je hoofd.quote:Op zondag 7 juni 2020 19:03 schreef Oorlogsheld het volgende:
Ik kan het mij goed voorstellen, ik heb er zelf als man ook last van. Laatst ook weer, ik loop langs een groepje dames roept er weer eentje "Laat me je pijpen !"... Ik ren dan maar snel weg!
Echt he, van dat tuig dat roept dat vrouwen ervan houden om veroverd te worden. Walgelijke mensen die dat soort uitingen doen.quote:Op zondag 7 juni 2020 20:45 schreef tstile het volgende:
Lache toch dit. Wat verwachten die meiden nu eigenlijk?
NL heeft gekozen om culturen binnen te halen met weinig respect voor vrouwen zonder hoofddoek.
Dus nu niet gaan zeuren. Dan hadden je ouders maar slimmer moeten stemmen.
Als dat zomaar uit het niets komt kan je dat gerust als intimidatie opvatten, zeker als dat constant gebeurt op bepaalde plekken door dezelfde figuren. Of had er dan nog 'psst' bij gemoeten?quote:Op zondag 7 juni 2020 16:08 schreef KreKkeR het volgende:
"Hey meisje wat zie je er leuk uit" is heel wat anders
#Wiveslivesmatter!quote:Op zondag 7 juni 2020 18:58 schreef Bocaj het volgende:
Is toch god geklaagd, dat de veelal allochtone adolescent zich hier aan schuldig blijft maken?
Het is ook wel eens een keer klaar hoor!
Er zit een verschil, al is het gebruik van ''meisje'' ook dom en gewoonweg denigrerend.quote:Op zondag 7 juni 2020 16:08 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Wat me overigens wel opvalt is dat Myrthe geen onderscheid maakt tussen "normale" opmerkingen (complimentjes) en beledigingen, seksuele intimidatie, etc.
"Hey meisje wat zie je er leuk uit" is heel wat anders dan "ik wil je kutje likken". Totaal niet met elkaar te vergelijken.
Dat soort 'mensen' hebben geen enkele waarde voor de Nederlandse samenleving: De oplossing is vrij simpel. Meer zeg ik er niet over.quote:Op zondag 7 juni 2020 15:26 schreef Orion_in_space het volgende:
[..]
Je weet toch wel dat dit niet gaat gebeuren?
Met de huidige "leiders" van NL / EU inderdaad niet. Deze "jongeren" zijn slechts het gezwel, de echte KANKER is het "leiderschap" die dit snode plan in gang gezet heeft en ook door blijft zetten.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |