Waar baseer je dat op?quote:Op woensdag 17 juni 2020 16:55 schreef SwitchSwatch het volgende:
Of hij schaamt zich voor met je over straat te lopen maar zou je wel doen?
Zoals eerder gezegd kunnen het meerdere redenen zijn, zoals geen geld voor een date.quote:
Als dat al de reden is, dan nog kun je ergens afspreken waar je geen bekenden verwacht toch!quote:Op woensdag 17 juni 2020 18:04 schreef SwitchSwatch het volgende:
[..]
Zoals eerder gezegd kunnen het meerdere redenen zijn, zoals geen geld voor een date.
Niet met je over straat willen maar je wel willen neuken kan ook een reden zijn. Hoor van meerdere mannen dat ze wel thuis willen daten maar niet openbaar omdat ze iemand wel geil genoeg vinden om te neuken maar er liever niet mee over straat willen lopen.
Hoeft bij jou niet het geval te zijn hoor!
Dit komt niet echt over als wanhopig, dus ik vind het vooral een zwaktebod.quote:Op woensdag 17 juni 2020 15:43 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Nou, ik ben een stukje ouder maar heb sommige wanhopige types echt wel eens geblokkeerd.
Maar niet om deze reden.
Dat is echt nogal een verschil natuurlijk. Hoewel je dan ook gewoon niet kan reageren, men stopt vanzelf met irritant doen.quote:Op woensdag 17 juni 2020 15:46 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Als je echt continue wordt lastig gevallen door iemand die geen nee kan accepteren is blokkeren een prima oplossing. Of soms blokkeer je iemand voor hun eigen bestwil.
Vanavond een date gematcht via Tinder, ge-appt, gebeld so far so good. Dan gaan we bovenstaand vanavond maar eens op een voorzichtige manier aanvliegen. Wish me luck.quote:Op maandag 8 juni 2020 11:16 schreef dw1986 het volgende:
Ik zit er ook weer aan te denken om mn profiel weer actief te zetten, een half jaar leuk gedate met iemand maar helaas toch niet de perfecte uitkomst uiteindelijk.
Nu had ik destijds contact met meerdere dames en in prille datingfase ook sex, ik weet niet de way to go maar voor mij 1 vd belangrijke selectiecriteria omdat ik daar nogal kieskeurig, en een wensenlijst op na houd.
Nu ben ik eigenlijk op zoek naar een manier om dat vtv al af te vangen/filteren, dames worden tenslotte altijd gekwetst als je ze vooral na die keren sex te hebben gehad aan de kant gezet worden. Zou ik zelf ook niet heel chill vinden.
Maar hoe doe ik dat, niet standaard apps gebruiken maar bv daten op fetlife ofzo. Of mss toch iets in je profiel benoemen waar je een beetje kunt hinten? Vind t een moeilijke
Oh ja want ghosten is echt een veel betere oplossingquote:Op woensdag 17 juni 2020 23:23 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Dit komt niet echt over als wanhopig, dus ik vind het vooral een zwaktebod.
[..]
Dat is echt nogal een verschil natuurlijk. Hoewel je dan ook gewoon niet kan reageren, men stopt vanzelf met irritant doen.
Dat staat er toch niet of wel?quote:Op vrijdag 19 juni 2020 07:12 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Oh ja want ghosten is echt een veel betere oplossing
Dan zal hij vast veel gespaard hebbenquote:Op vrijdag 19 juni 2020 15:32 schreef Yasmyn het volgende:
Goed, mijn date van vanavond doet altijd nogal geheimzinnig over z'n thuissituatie. Maar nu weet ik dus dat hij bij zijn vader thuis woont. Hij is al 29, bijna 30![]()
Ik ga hem een kans geven, maar waarom heb ik hier toch zo'n issue mee?
Het is tegenwoordig ook zo makkelijk, zeker als alleenstaande, om een woning te vindenquote:Op vrijdag 19 juni 2020 15:32 schreef Yasmyn het volgende:
Goed, mijn date van vanavond doet altijd nogal geheimzinnig over z'n thuissituatie. Maar nu weet ik dus dat hij bij zijn vader thuis woont. Hij is al 29, bijna 30![]()
Ik ga hem een kans geven, maar waarom heb ik hier toch zo'n issue mee?
Als leraar op de middelbare?quote:
Genoeg mogelijkhedenquote:Op vrijdag 19 juni 2020 15:33 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Het is tegenwoordig ook zo makkelijk, zeker als alleenstaande, om een woning te vinden
Ik zag hem eerst ook voor me als een man, maar als ik hem nu probeer te visualiseren, is het steeds meer een jongetjequote:
Mja... wel handig...quote:Op vrijdag 19 juni 2020 16:01 schreef SugeLucky het volgende:
Tot je 30e thuis wonen is wel echt voor losers. Sorry hoor
Issue is extra groot omdat hij er geheimzinning over doetquote:Op vrijdag 19 juni 2020 15:32 schreef Yasmyn het volgende:
Goed, mijn date van vanavond doet altijd nogal geheimzinnig over z'n thuissituatie. Maar nu weet ik dus dat hij bij zijn vader thuis woont. Hij is al 29, bijna 30![]()
Ik ga hem een kans geven, maar waarom heb ik hier toch zo'n issue mee?
Dan was die vriendin zeker laaghangend fruit die voor de eerste de beste single man ging die beschikbaar wasquote:Op vrijdag 19 juni 2020 15:40 schreef SwitchSwatch het volgende:
Ik ken ook zo een kerel die tot zijn 30ste thuis woonde. Toen kreeg hij een vriendin en kocht hij meteen een huis met veel eigen inleg.
Hij vind het blijkbaar (nog) moeilijk om met jou te delen, misschien wil hij er pas over praten als hij jou ontmoet heeft en een bepaald vertrouwen in je heeft. Ik zou toch wel nieuwsgierig zijn naar zijn redenen hiervoor......quote:Op vrijdag 19 juni 2020 15:32 schreef Yasmyn het volgende:
Goed, mijn date van vanavond doet altijd nogal geheimzinnig over z'n thuissituatie. Maar nu weet ik dus dat hij bij zijn vader thuis woont. Hij is al 29, bijna 30![]()
Ik ga hem een kans geven, maar waarom heb ik hier toch zo'n issue mee?
Mja nou.. als je kijkt wat een leraar verdiend... nadat ie een aantal jaar leraar is.quote:Op vrijdag 19 juni 2020 15:34 schreef Yasmyn het volgende:
[..]
Als leraar op de middelbare?
[..]
Genoeg mogelijkheden
quote:Op vrijdag 19 juni 2020 16:37 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Mja... wel handig...
kan zn vriendin meteen de verzorging overnemen van zn ouders.
Waarom kan je niks nieuws huren?quote:Op vrijdag 19 juni 2020 16:44 schreef Plots het volgende:
Ik ben 31 en moet over een jaar (oktober 2021) m'n zelfstandige woning verlaten ivm mn jongerencontract. Ik weet nog niet waar ik daarna ga wonen.
Moet ik nu al beginnen met daten of kan het wat later? Zodat ik hopelijk bij m'n nieuwe vriendin kan intrekken of samen iets vinden.
Gokken op het laatste is geen al te beste instelling..quote:Op vrijdag 19 juni 2020 16:44 schreef Plots het volgende:
Moet ik nu al beginnen met daten of kan het wat later? Zodat ik hopelijk bij m'n nieuwe vriendin kan intrekken of samen iets vinden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |