Nee, ik ga me niet herhalen. Ik heb eerder in dit topic m’n mening gegeven en over wat ik denk dat de mogelijke oorzaak is.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:45 schreef Gia het volgende:
[..]
Is ook op Amerika van toepassing.
Sterker nog, die instelling komt daar vandaan.
En een antwoord heb je niet, omdat het gewoon zo is.
Tsja, als de marxisten hier hun (door het buitenland gesteunde) revolutie willen beginnen, dan heb je "the people" die "the enemy of the state" zijn. Tel daarboven op de zwakke (Democratische) politici en politieleidingen, dan heb je geen keuze als je je land wil beschermen.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:44 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
En dit is dan nog de Politie - "To serve and protect", stel je voor wat er gebeurt als men het militaire apparaat van de VS in gaat zetten tegen de eigen burgers. Dat wordt nog een grotere puinhoop.
"There's a reason you separate military and the police. One fights the enemies of the state, the other serves and protects the people. When the military becomes both, then the enemies of the state tend to become the people."
Het was slechts een simpele inkopper.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:45 schreef Ensiferum het volgende:
[..]
Sterk punt mijn beste. Nog niet heeft iemand zo overtuigend mijn ongelijk aangetoond.
Als dat dikke mannetje door had kunnen lopen, hadden anderen zich misschien ook gemotiveerd gevoeld erop af te stappen.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:46 schreef Basp1 het volgende:
1 dik mannetje die een groep van 20 in gevechtstenue gehesen politieagenten kan zover intimideren dat ze zich zogenaamd geprovoceerd moeten voelen om disproportioneel geweld te gebruiken.
Want boze mensen staan bekend om hun uitmuntende redenatie en gebalanceerde emoties.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:47 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Boos zijn geeft je nog geen recht op wat er hier gaande is.
Misschien ging ik ook wel een steen door een winkelruit gooien, om een tv te jatten.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:47 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Boos zijn geeft je nog geen recht op wat er hier gaande is.
Het was een strijd tussen Hong Kongers en Chinese politie. Of denk je dat ze in Hong Kong hun eigen stad en buren net zo sloopten als die relschoppers in de VS?quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:46 schreef speknek het volgende:
[..]
Jij denkt dat in Hong Kong alles heel bleef?
Toch hopelijk niet weer dat slavernij verhaal...quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:48 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Nee, ik ga me niet herhalen. Ik heb eerder in dit topic m’n mening gegeven en over wat ik denk dat de mogelijke oorzaak is.
Het gaat in ieder geval wat dieper dan jouw analyse over vaders die hun gezin verlaten.
Kun je je voorstellen dat veel Amerikanen de regering als vijand zien?quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:50 schreef Ensiferum het volgende:
[..]
Het was een strijd tussen Hong Kongers en Chinese politie. Of denk je dat ze in Hong Kong hun eigen stad en buren net zo sloopten als die relschoppers in de VS?
Als dat dan. Nee zo werkt het niet de-escalerend optreden noemen we dit in europese westerse landen waar dit normaliter zeer goed werkt bij individuen. Juist door dit disproportionele geweld hebben de relschoppers weer een extra reden om door te gaan.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:48 schreef Gia het volgende:
[..]
Als dat dikke mannetje door had kunnen lopen, hadden anderen zich misschien ook gemotiveerd gevoeld erop af te stappen.
Beter meteen afkappen.
Dat hoor je mij niet zeggenquote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:48 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Want boze mensen staan bekend om hun uitmuntende redenatie en gebalanceerde emoties.
Dan ben je geen steek beter dan die agenten.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:49 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Misschien ging ik ook wel een steen door een winkelruit gooien, om een tv te jatten.
Boos, werkeloos, geen geld.
Het is geen NL hè, waar de regering wel helpt als je geen baan hebt.
Opleiding tot politie agent in de VS is iets van 6 maanden.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:46 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Ik heb de indruk dat er over het algemeen meer discipline is bij Amerikaanse militairen dan bij Amerikaanse politie. Wat dat betreft zou ik het leger meer vertrouwen om dit in goede banen te leiden dan een paar duizend agenten die een opleiding met een veel te laag budget hebben gehad.
Die mensen zijn boos omdat de boze blanke marxist ze vertelt dat ze boos moeten zijn. Tsja, daar heb jij je moderne slavernijquote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:46 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Mensen zijn boos Gia.
In de VS is het allemaal niet zo goed geregeld als hier.
Daar zijn miljoenen mensen ontslagen na de Corona crisis, die nog maar weinig te verliezen hebben nu.
Niks gevaarlijker dan jonge, werkeloze mannen.
Er zijn miljoenen mensen ontslagen door de Corona crisis. Ze hebben letterlijk niets beters te doen.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:52 schreef de_boswachter het volgende:
Moeten die relschoppers niet werken?
Nee. Ipv gissen, kun je ook teruglezen.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:51 schreef Gia het volgende:
[..]
Toch hopelijk niet weer dat slavernij verhaal...
Er zijn geen vroegere slaven nog in leven.
Wow. Wat een ontzettend helder inzicht. Dat niemand hier ooit eerder aan gedacht heeft..quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:40 schreef Gia het volgende:
[..]
Tja, als je niet werkt, blijf je arm en kun je blijven janken dat je het zo slecht hebt.
Ah ja, en hoe komt het dan dat de sociale mobiliteit in de VS alleen maar afneemt?quote:Dan is het ook nog eens zo, feit, dat veel zwarte vaders niet naar hun kinderen omkijken; de moeders in de steek laten, met een uitkering of simpel baantje. Ze moet zich maar zien te redden, met haar koters, die voor galg en rad opgroeien. En dat is dan de schuld van racisten?
Kom op, ze houden hun situatie zelf in stand, want dan kun je blijven klagen.
En daarbij dan die zwarte gezinnen die wél kansen grijpen, wél hun kinderen opvoeden en laten studeren uitmaken voor wannabe white.
Flikker op zeg.
Ik heb wat gemist op welke fake media voorpagina staat een blanke marxist het gepeupel op te jutten?quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:52 schreef Ensiferum het volgende:
[..]
Die mensen zijn boos omdat de boze blanke marxist ze vertelt dat ze boos moeten zijn. Tsja, daar heb jij je moderne slavernij
Maar zij zullen niet vergeten dat het Trump was die constant de economie wilde heropenen. Ze zullen niet vergeten dat het Trump was die orde wil in deze tijd. Hopelijk is dit de laatste stuiptrekking van de Democraten. Al veel te lang proberen zij de VS te vernietigen.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:53 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Er zijn miljoenen mensen ontslagen door de Corona crisis. Ze hebben letterlijk niets beters te doen.
Marx Rutte!quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:55 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ik heb wat gemist op welke fake media voorpagina staat een blanke marxist het gepeupel op te jutten?
Damn, jij bent echt de leukste thuis.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:55 schreef Ensiferum het volgende:
[..]
Maar zij zullen niet vergeten dat het Trump was die constant de economie wilde heropenen. Ze zullen niet vergeten dat het Trump was die orde wil in deze tijd. Hopelijk is dit de laatste stuiptrekking van de Democraten. Al veel te lang proberen zij de VS te vernietigen.
Nee, de jarenlange geschiedenis van onderdrukking en discriminatie heeft inderdaad he-le-maal niks te maken met het ontstaan van de huidige kansenongelijkheid in de VS.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:51 schreef Gia het volgende:
[..]
Toch hopelijk niet weer dat slavernij verhaal...
Er zijn geen vroegere slaven nog in leven.
De cultuur in het leger is echter totaal anders. Je hebt duidelijke hiërarchie, je gaat niet in tegen je commandant en je doet wat je gezegd wordt. Bij de politie is je commandant meer een collega, is er meer ruimte voor discussie en worden agenten op straat geacht zelf een inschatting te maken wat leidt tot meer vrijheid om fouten te maken.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:52 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Opleiding tot politie agent in de VS is iets van 6 maanden.
US Army Basic Training duurt iets van 22 weken, waarna er nog een Advanced Individual Training volgt en die duurt tussen de 4 weken en de 7 maanden (volgens wikipedia).
Neem gewoon elk nieuwsbericht waar onnodig de rassen worden vermeld. Zoals bijvoorbeeld het Floyd geval. Het beschrijven van de rassen heeft geen toegevoegde waarde als er geen racistisch element is in de handeling. Het heeft alleen toegevoegde waarde als je raciale spanningen wilt verhogen.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:55 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ik heb wat gemist op welke fake media voorpagina staat een blanke marxist het gepeupel op te jutten?
Je onwetendheid siert je.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:56 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Damn, jij bent echt de leukste thuis.
Waardoor je dus zeker weet dat het erg onverstandig is om deze nog binairder opererende beroepsgroep in te gaan zetten tegen je bevolking.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 12:58 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
De cultuur in het leger is echter totaal anders. Je hebt duidelijke hiërarchie, je gaat niet in tegen je commandant en je doet wat je gezegd wordt. Bij de politie is je commandant meer een collega, is er meer ruimte voor discussie en worden agenten op straat geacht zelf een inschatting te maken wat leidt tot meer vrijheid om fouten te maken.
Zo'n agent die een ongewapende relschopper neerschiet met een traangas granaat? Zou ongehoord zijn in het leger. Dat doe je niet zonder daar directe orders voor te hebben ontvangen en daar staan ook flinke consequenties tegenover. Het feit dat politie agenten dat soort beslissingen blijkbaar zelf (denken te) mogen maken illustreert heel duidelijk het verschil in cultuur tussen de twee organisaties.
Jij bent anders ook wel een wandelend Dunning-Kruger effect.quote:
Projectie.quote:Op dinsdag 2 juni 2020 13:00 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Jij bent anders ook wel een wandelend Dunning-Kruger effect.
Dat hangt uiteindelijk helemaal af van de commandant die de orders geeft. Nou is dat (uiteindelijk) technisch gezien president Trump, maar die gaat ook niet zomaar een order geven om willekeurig mensen neer te schieten. Hoe graag mensen hier dat ook willen denkenquote:Op dinsdag 2 juni 2020 13:00 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Waardoor je dus zeker weet dat het erg onverstandig is om deze nog binairder opererende beroepsgroep in te gaan zetten tegen je bevolking.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |