Nee precies. Vandaar dat ik dat zegquote:Op zondag 17 mei 2020 11:12 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Omdat je er niet verstoppertje mee kan spelen is het niet verdwenen.
Corona kan je ook zomaar krijgen, vraag maar aan al die oudjes die 2 maanden binnen hebben gezeten en nu onder de zoden liggen.quote:Op zondag 17 mei 2020 11:13 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Nee precies. Vandaar dat ik dat zeg
Kanker kan je zomaar krijgen. Corona niet. Verstoppertje spelen (jezelf isoleren) helpt idd bij corona. Niet bij kanker.
Die hebben het gekregen van zorgverleners, of familie, of omdat ze stiekem bij elkaar op bezoek gingen. Corona is geen magie Jed1Gam.quote:Op zondag 17 mei 2020 11:14 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Corona kan je ook zomaar krijgen, vraag maar aan al die oudjes die 2 maanden binnen hebben gezeten en nu onder de zoden liggen.
Je vergeet de andere kant van het verhaal, waarom ze er aan sterven.quote:Op zondag 17 mei 2020 11:15 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Die hebben het gekregen van zorgverleners, of familie, of omdat ze stiekem bij elkaar op bezoek gingen. Corona is geen magie Jed1Gam.
Je praat in raadsels. Verstoppertje, spiegel. Het zegt allemaal niks.quote:Op zondag 17 mei 2020 11:18 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Je vergeet de andere kant van het verhaal, waarom ze er aan sterven.
Het is zeker geen magie, maar blijf jij maar lekker verstoppertje spelen.
Die spiegel komt op een gegeven moment wel te voorschijn.
Mensen sluiten zichzelf op omdat ze bang zijn voor corona, maar ze zijn niet bang voor kanker.quote:Op zondag 17 mei 2020 11:21 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Je praat in raadsels. Verstoppertje, spiegel. Het zegt allemaal niks.
Jij komt met de vergelijking met kanker. Een vergelijking die nergens op slaatMaar dat zie je vanzelf wel als die enge spiegel op een dag tevoorschijn komt :p
Omdat het wel of niet opsluiten van jezelf geen invloed heeft op het krijgen van kanker.quote:Op zondag 17 mei 2020 11:23 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Mensen sluiten zichzelf op omdat ze bang zijn voor corona, maar ze zijn niet bang voor kanker.
Want dat kan je nooit ontlopen.
Je kan op dit moment niet aan geschikte, goedgekeurde mondkapjes komen, die hamsters wel.quote:Op zondag 17 mei 2020 17:08 schreef Mondkapje het volgende:
Zieke hamsters met mondkapje besmetten fors minder knaagdieren
Onderzoekers in Hongkong hebben hamsters ingezet om te testen hoe effectief mondmaskers zijn in de strijd tegen het coronavirus. Ze stellen vast dat de diertjes veel minder vaak besmet raken als dergelijke beschermingsmiddelen worden gebruikt.
https://www.ad.nl/dossier(...)naagdieren~af77e3f3/
Gewoon mondkapjes in het ov en geen anderhalve meter. Mondkapjes beschermt al zoveel dat dat heel verantwoord is.
Je kunt gewoon in Nederland geen normale economie krijgen als mensen niet met het openbaar vervoer kunnen. Laat staan dat alles op autowegen volkomen vast komt te staan.
Er werd ook geprotesteerd tegen 5G omdat het corona zou veroorzaken. Protesten op zich zeggen me weinig. Er zijn altijd mensen die het beter denken te weten dan specialisten of belangen hebben.quote:
Dus het is wel besmettelijk?quote:Op zondag 17 mei 2020 11:12 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Omdat je er niet verstoppertje mee kan spelen is het niet verdwenen.
Ik snap de logica niet van mensen. Van de mensen die ontzettende bang zijn voor dit virus, waarvan de kans dat je het nu oploopt uitzonderlijk klein is.quote:Op zondag 17 mei 2020 19:23 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Vind je een corona gelijk trekken met kanker echt steekhoudend?
Het inzicht dat dit allemaal samenhangt met de manier waarop wij consumeren, reizen en woekeren met de natuurlijke bronnen neemt toe. Megavervuilers als KLM en Schiphol worden zelfs door een VVD-kabinet nu aan banden gelegd en de halvering van de boeren zal ook zijn beslag krijgen de komende jaren.quote:Op zondag 17 mei 2020 19:46 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Ik snap de logica niet van mensen. Van de mensen die ontzettende bang zijn voor dit virus, waarvan de kans dat je het nu oploopt uitzonderlijk klein is.
De regels die in stand worden gehouden schijn zijn, en waarvan de kans -als je het al oploopt- en er dan aan dood gaat zelfs miniem is, als je niet al iets anders ergs onder de leden hebt of al op je laatste jaren loopt.
Aan de andere kant nemen we zo veel problemen voor lief, problemen die 10x groter zijn. Deze problemen aanvaarden we als deel van het leven. Kanker is daar 1 van, obesitas, psychische problematiek, allerlei andere ziektes en kwalen.Enkel en alleen om de reden ''ja het is niet besmettelijk" "kijk mij goed bezig zijn door zelf-isolatie"'.
Ik weet dat deze discussie zinloos is, want het is een kwestie van de ogen voortdurend blijvend afsluiten voor een wijd spectrum van problemen, en de ogen wijd-open houden voor 1 enkel perspectief.
Als zonder maatregelen 1% van de besmettingen overlijdt, vind ik dat best wel veel eigenlijk.quote:Op zondag 17 mei 2020 19:46 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Ik snap de logica niet van mensen. Van de mensen die ontzettende bang zijn voor dit virus, waarvan de kans dat je het nu oploopt uitzonderlijk klein is.
De regels die in stand worden gehouden schijn zijn, en waarvan de kans -als je het al oploopt- en er dan aan dood gaat zelfs miniem is, als je niet al iets anders ergs onder de leden hebt of al op je laatste jaren loopt.
Aan de andere kant nemen we zo veel problemen voor lief, problemen die 10x groter zijn. Deze problemen aanvaarden we als deel van het leven. Kanker is daar 1 van, obesitas, psychische problematiek, allerlei andere ziektes en kwalen.Enkel en alleen om de reden ''ja het is niet besmettelijk" "kijk mij goed bezig zijn door zelf-isolatie"'.
Ik weet dat deze discussie zinloos is, want het is een kwestie van de ogen voortdurend blijvend afsluiten voor een wijd spectrum van problemen, en de ogen wijd-open houden voor 1 enkel perspectief.
Dat uitzonderlijk klein valt best mee. Want het kan letterlijk in een week heel anders lopen. Het is een zeer besmettelijk virus.quote:Op zondag 17 mei 2020 19:46 schreef Jed1Gam het volgende:
Ik snap de logica niet van mensen. Van de mensen die ontzettende bang zijn voor dit virus, waarvan de kans dat je het nu oploopt uitzonderlijk klein is.
Je gaat er niet alleen dood aan. Ik heb na 4 weken symptoomvrij nog een conditie van 0 en ben heel snel buiten adem.quote:De regels die in stand worden gehouden schijn zijn, en waarvan de kans -als je het al oploopt- en er dan aan dood gaat zelfs miniem is, als je niet al iets anders ergs onder de leden hebt of al op je laatste jaren loopt.
Men blijft terugkomen op het aantal doden, maar in eerste instantie boeit dat helemaal niet.quote:Op zondag 17 mei 2020 19:46 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
De regels die in stand worden gehouden schijn zijn, en waarvan de kans -als je het al oploopt- en er dan aan dood gaat zelfs miniem is, als je niet al iets anders ergs onder de leden hebt of al op je laatste jaren loopt.
Inderdaad, om de reden dat het besmettelijk is.quote:Aan de andere kant nemen we zo veel problemen voor lief, problemen die 10x groter zijn. Deze problemen aanvaarden we als deel van het leven. Kanker is daar 1 van, obesitas, psychische problematiek, allerlei andere ziektes en kwalen.Enkel en alleen om de reden ''ja het is niet besmettelijk" "kijk mij goed bezig zijn door zelf-isolatie"'.
Het is inderdaad zinloos als je niet inziet (of wil inzien) wat voor schade corona kan aanrichten als je het z'n gang laat gaan. Het aantal doden valt mee, totdat het zorgsysteem is overbelast en er daardoor juist nog meer doden vallen, omdat ze niet adequaat geholpen kunnen worden.quote:Ik weet dat deze discussie zinloos is, want het is een kwestie van de ogen voortdurend blijvend afsluiten voor een wijd spectrum van problemen, en de ogen wijd-open houden voor 1 enkel perspectief.
Ach dat soort mensen zullen ze het pas snappen als ze zelf ooit medisch zorg nodig hebben en er opeens geen beademingsapparaten beschikbaar zijn voor ze.quote:Op zondag 17 mei 2020 22:15 schreef zarGon het volgende:
[..]
Men blijft terugkomen op het aantal doden, maar in eerste instantie boeit dat helemaal niet.
Het grootste probleem is de overbelasting van het zorgsysteem. Exponentiële groei is moeilijk te bevatten, en als daarbij ook nog eens de gevolgen vertraagd te zien zijn, kan je al snel te laat zijn met ingrijpen. Wat je dan krijgt is dat er nog stricter, nog veeeel meer dan nu, opgetreden moet worden om de gevolgen te beperken.
Het probleem is dus niet het aantal doden per se, maar meer het aantal personen dat tegelijk ziek/besmet is. De maatregelen zijn bedoeld om de druk te verspreiden, zodat iedereen gepast geholpen kan worden, ook de mensen die geen corona hebben.
[..]
Inderdaad, om de reden dat het besmettelijk is.
Niet omdat we al die andere ziektes voor lief nemen, maar puur omdat die ziektes het zorgsysteem niet overbelasten.
[..]
Het is inderdaad zinloos als je niet inziet (of wil inzien) wat voor schade corona kan aanrichten als je het z'n gang laat gaan. Het aantal doden valt mee, totdat het zorgsysteem is overbelast en er daardoor juist nog meer doden vallen, omdat ze niet adequaat geholpen kunnen worden.
Idd. Hier willen we alles voorkomen!quote:Op zondag 17 mei 2020 20:10 schreef Ole het volgende:
Oma vertelt. Bij de polio uitbraak in de jaren 70 zijn veel kinderen blijvend verlamd geraakt/ misvormd/ in rolstoel beland. Hele leven getekend.
Dus het moet strenger?quote:Op maandag 18 mei 2020 09:11 schreef Landgeld het volgende:
Ik ben ook klaar met de 1.5 meter. Een grotere schijnveiligheid is er niet helaas!
Hoe effectief is het als die hamsters zelf hun mondkapje op zetten?quote:Op zondag 17 mei 2020 17:08 schreef Mondkapje het volgende:
Zieke hamsters met mondkapje besmetten fors minder knaagdieren
Onderzoekers in Hongkong hebben hamsters ingezet om te testen hoe effectief mondmaskers zijn in de strijd tegen het coronavirus. Ze stellen vast dat de diertjes veel minder vaak besmet raken als dergelijke beschermingsmiddelen worden gebruikt.
https://www.ad.nl/dossier(...)naagdieren~af77e3f3/
Gewoon mondkapjes in het ov en geen anderhalve meter. Mondkapjes beschermt al zoveel dat dat heel verantwoord is.
Je kunt gewoon in Nederland geen normale economie krijgen als mensen niet met het openbaar vervoer kunnen. Laat staan dat alles op autowegen volkomen vast komt te staan.
Ondertussen overal protesten:
https://www.nu.nl/280861/(...)europese-steden.html
Is 3m dan beter?quote:Op maandag 18 mei 2020 09:11 schreef Landgeld het volgende:
Ik ben ook klaar met de 1.5 meter. Een grotere schijnveiligheid is er niet helaas!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |