Waarschijnlijk, even kijken hoe lang het leuk blijft en of je veel moet grinden. We gaan het zien. Heb de lijst nog niet bekeken maar wel 1 missable en dat is simpel keuze 1 of keuze 2 dus dat valt mee gelukkig.quote:Op vrijdag 15 mei 2020 13:07 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Lekker man.
Zomer begint morgen. 4 maanden van 28 dagen.
Ga je voor plat?
Het is grotendeels gewoon het spel verder spelen en dan komen alle trophies vanzelf.quote:Op vrijdag 15 mei 2020 17:38 schreef Drankster het volgende:
[..]
Waarschijnlijk, even kijken hoe lang het leuk blijft en of je veel moet grinden. We gaan het zien. Heb de lijst nog niet bekeken maar wel 1 missable en dat is simpel keuze 1 of keuze 2 dus dat valt mee gelukkig.
Als ze de minpunten van AC minimaliseren dan is dat niet erg.quote:Op vrijdag 15 mei 2020 17:48 schreef DKUp het volgende:
Ghost of Tsushima lijkt wel heel erg op Assassin’s Creed.
Klopt, ik vind het niet heel erg. Meer AC is beter.quote:Op vrijdag 15 mei 2020 17:52 schreef KennyPowers het volgende:
[..]
Als ze de minpunten van AC minimaliseren dan is dat niet erg.
Ik heb die ook, echt een leuk en lief spelletje inderdaad.quote:Op vrijdag 15 mei 2020 17:49 schreef Soury het volgende:
Ik heb Unravel gekocht, wat een lief spelletje
Ik was Geralt een beetje zatquote:Op vrijdag 15 mei 2020 18:11 schreef Tris het volgende:
[..]
Ik heb die ook, echt een leuk en lief spelletje inderdaad.
Oeh dat is chill, daar houd ik van. Elke trophy list zou zo moeten zijn.quote:Op vrijdag 15 mei 2020 17:50 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Het is grotendeels gewoon het spel verder spelen en dan komen alle trophies vanzelf.
Nouja, je kunt zeggen: Ik ga alleen boerderij dingen doen. Dan mis je het wel.quote:Op vrijdag 15 mei 2020 18:17 schreef Drankster het volgende:
[..]
Oeh dat is chill, daar houd ik van. Elke trophy list zou zo moeten zijn.
quote:Op vrijdag 15 mei 2020 17:52 schreef KennyPowers het volgende:
[..]
Als ze de minpunten van AC minimaliseren dan is dat niet erg.
quote:Op vrijdag 15 mei 2020 17:52 schreef DKUp het volgende:
[..]
Klopt, ik vind het niet heel erg. Meer AC is beter.
Okay dus het ligt niet aan mij.quote:Op vrijdag 15 mei 2020 17:48 schreef DKUp het volgende:
Ghost of Tsushima lijkt wel heel erg op Assassin’s Creed.
Wat ga je na Nioh 2 spelen?quote:Op vrijdag 15 mei 2020 20:12 schreef Rolstoelvandaal het volgende:
Ik heb het zelfs afgezet voor ze die ghost gameplay getoond hebben en ben met Nioh verder gegaan, veel betere game als je een samurai wil spelen.
Arkham Collection? Heb je wel eens een Arkham game gespeeld?quote:Op vrijdag 15 mei 2020 20:25 schreef KennyPowers het volgende:
Ik heb een #treatyoself gedaan![]()
- Arkham Collection
- Streets of Rage 4
- Huntdown
- Jotun - Valhalla Edition
Verder geinstalleerd
- Shadow of the Colossus
- Resident Evil 1
Fysiek: Code Vein ga ik de lade in flikkeren. Denk God of War weer oppakken.
Ik kan dit nog wel een hele tijd spelen. Nieuwe builds maken en andere spelers verder helpen. Dat is leuk om te doen terwijl we wachten op de dlc's. Daarna is er hopelijk snel de PS5 en zien ik wel wat me daar als eerste het meest aanspreekt.quote:
Die bug heb ik ook regelmatig gehad, best vervelend. Maar ik het is al zolang niet meer gebeurd dat ik het al weer vergeten was tot jij er net over begon. Misschien gebeurd het in NG+ niet meer.quote:Op vrijdag 15 mei 2020 20:29 schreef StateOfMind het volgende:
Er zit wel een vervelende bug in Nioh, die was me al eerder opgevallen, nog voor patch 1.09. Gelukkig komt ie niet vaak voor.
Heel soms, net als ik een Yokai Ability wil gebruiken, dan doet ie helemaal niks, en dan blijkt mijn Primary Guardian Spirit opeens de Secundary te zijn en vice versa.
En net zag ik, uiteraard net voor een bossfight, dat mijn damage opeens van 1040 naar 899 was gezakt.
Even de game verlaten (return to tiltle screen) en weer de game opnieuw laten en alles is weer in orde.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |