Gewoon lekker laten zo, vooral niet eraf gaan lopen trekken.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 20:42 schreef Discombobulate het volgende:
Eén van mijn tattoos is nu wel klaar met korstjes en jeuk, maar hij ziet er niet bepaald heel erg mooi uit. Beetje rimpelachtig, heel glanzend. Dit hoort bij het genezingsproces lijkt me? Vanaf wanneer krijgt een tattoo z'n definitieve vorm, een week of vier?
Kan echt per tattoo en per mens verschillen. Mijn vriend heeft laatst eentje laten zetten met echt dikke zwarte lijnen, terwijl ik altijd van de fineline ben (tegen het grijzige aan zo dun). Compleet verschil qua herstel en ook qua tijd die daarvoor nodig is.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 20:42 schreef Discombobulate het volgende:
Eén van mijn tattoos is nu wel klaar met korstjes en jeuk, maar hij ziet er niet bepaald heel erg mooi uit. Beetje rimpelachtig, heel glanzend. Dit hoort bij het genezingsproces lijkt me? Vanaf wanneer krijgt een tattoo z'n definitieve vorm, een week of vier?
Wat, vergeten om je af te zeggen? En waarom zeggen ze dan elke keer afquote:Op zaterdag 28 augustus 2021 12:31 schreef Aiciu het volgende:
Goverdomme dacht een tattoo te krijgen vandaag zijn ze mij vergeten te bellen
Ga maar eens denken aan een andere shop dit is al de 3e keer dat ik voor niks kom
Leuke plek! Speciale betekenis?quote:Op zaterdag 28 augustus 2021 13:23 schreef Pinnenmutske het volgende:
[ afbeelding ]
Gezet op 25 augustus.
Ik doe aan boogschieten en de maan vind ik leuk.quote:Op donderdag 30 september 2021 09:25 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Leuke plek! Speciale betekenis?
zoek even op #blackwork of #onlyblackart op Instagram. Daarnaast zou ik niet alleen in omgeving Zwolle kijken.quote:Op dinsdag 29 maart 2022 21:15 schreef Discombobulate het volgende:
Iemand in het Noorden of Zwolle en omstreken die dit soort dingetjes goed kan? Kan niet echt veel mensen vinden met een portfolio met dit soort dingetjes. Sommige hebben zo'n getekende stijl maar heb liever een digitaal design.
[ afbeelding ]
Kun je dat filteren op locatie? Anders krijg je ze natuurlijk over de hele wereld.quote:Op dinsdag 29 maart 2022 21:41 schreef Astro_boy het volgende:
zoek even op #blackwork of #onlyblackart op Instagram.
Vind je Apeldoorn dicht bij genoeg? If so, Tattoo Mania is een goede shop.quote:Op dinsdag 29 maart 2022 21:15 schreef Discombobulate het volgende:
Iemand in het Noorden of Zwolle en omstreken die dit soort dingetjes goed kan? Kan niet echt veel mensen vinden met een portfolio met dit soort dingetjes. Sommige hebben zo'n getekende stijl maar heb liever een digitaal design.
[ afbeelding ]
Check Jonas Ribeiro (Dagger Collective) op Instagram. Hij zit in Amsterdam. Zal ff checken of ik meer weet die black illustrative werk hebben dat lijkt op jouw voorbeeld.quote:Op dinsdag 29 maart 2022 21:54 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Kun je dat filteren op locatie? Anders krijg je ze natuurlijk over de hele wereld.
Zal het even checken vanmiddag!quote:Op woensdag 30 maart 2022 05:54 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Vind je Apeldoorn dicht bij genoeg? If so, Tattoo Mania is een goede shop.
Anders heb je in Dedemsvaart Tattoo Daisy's, die goede foto's heeft. Shop zelf ken ik niet.
Wat een gave tattoo! Als je zoiets hebt ben ik benieuwd naar het resultaat!quote:Op dinsdag 29 maart 2022 21:15 schreef Discombobulate het volgende:
Iemand in het Noorden of Zwolle en omstreken die dit soort dingetjes goed kan? Kan niet echt veel mensen vinden met een portfolio met dit soort dingetjes. Sommige hebben zo'n getekende stijl maar heb liever een digitaal design.
[ afbeelding ]
Ik post 'm hier wel.quote:Op woensdag 30 maart 2022 10:16 schreef mossad_agent het volgende:
[..]
Wat een gave tattoo! Als je zoiets hebt ben ik benieuwd naar het resultaat!
Nice!!quote:Op woensdag 30 maart 2022 19:42 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ik post 'm hier wel.![]()
Nog even goed zoeken. Plan is om 'm op m'n onderarm te doen zoals deze YouTuber Nathan Bates heeft bij z'n rechterarm, je ziet 't rond 1:48
Als je op Instagram zoekt naar boss_667ttt, zijn blackwork spul, vooral de meer simpelere designs, dat is eigenlijk precies de stijl die ik zoek. Mja hij zit in Athene...quote:Op woensdag 30 maart 2022 08:45 schreef Astro_boy het volgende:
Zal ff checken of ik meer weet die black illustrative werk hebben dat lijkt op jouw voorbeeld.
Zeker knap werk maar vraag me altijd af hoe lang dat mooi blijft, zeker met veel details en kleuren. Of witte inkt op witte huid, na een tijdje is dat echt helemaal weg lijkt mij.quote:Op woensdag 20 april 2022 11:52 schreef Questular het volgende:
https://lucidcreationstattoo.com/amber-silvana/
Die kan het wel zeg.
Dit is volgens mij wel zeer heftig gephotoshopt. Als ik de paar community foto's van haar Facebook pagina ernaast leg, ziet dat er ook heel anders uit. Verder geen photoshopexpert, maar ik ga er bij dit soort foto's altijd vanuit dat 't nep is. Zeker als alle huid om de foto heen zo geblurred is.quote:Op woensdag 20 april 2022 11:52 schreef Questular het volgende:
https://lucidcreationstattoo.com/amber-silvana/
Die kan het wel zeg.
Jep, kan onmogelijk echt zijn. Ik wil die tattoos weleens weer zien als ze een jaar oud zijn.quote:Op woensdag 20 april 2022 18:40 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Dit is volgens mij wel zeer heftig gephotoshopt. Als ik de paar community foto's van haar Facebook pagina ernaast leg, ziet dat er ook heel anders uit. Verder geen photoshopexpert, maar ik ga er bij dit soort foto's altijd vanuit dat 't nep is. Zeker als alle huid om de foto heen zo geblurred is.
Ik ben deeply impressed van het werk van Toxilla van Dingo Tattoo, ze zit in Gouda. Zij zit echter bomvol. Wellicht 1 van haar andere collega's?quote:Op woensdag 17 augustus 2022 23:17 schreef probeer het volgende:
Hoi allen!
Ik zou graag een tattoo willen laten zetten. De handtekening van een dierbare. Geen kleur, niets inkleuren, alleen een strakke lijn.
Iemand bekend met lijnwerk-pro's? Omgeving Utrecht zou tof zijn, maar ben natuurlijk bereid het land door te reizen.
Wat ga je laten zetten? 8 is nog niks, ik heb er 33.quote:Op zaterdag 3 september 2022 14:08 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Hier gaat de 16e ook eindelijk mijn eerste gezet worden, ik kan niet wachten!!
Gisteren in de shop geweest, een goede vriend van me was erbij, zo lief! Hij gaat binnenkort voor zijn 8e..
De zin "I reach out for your hand", het komt uit een nummer van Duke Dumont.quote:Op zaterdag 3 september 2022 19:34 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Wat ga je laten zetten? 8 is nog niks, ik heb er 33.
Lief.quote:Op zaterdag 3 september 2022 21:35 schreef Rijstebuiltje het volgende:
[..]
De zin "I reach out for your hand", het komt uit een nummer van Duke Dumont.
Het verwijst naar mijn dochter. Je kwam in mijn leven, ik pakte je hand en zal je mee het leven doornemen'
33, stoere jongen hoorquote:Op zaterdag 3 september 2022 19:34 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Wat ga je laten zetten? 8 is nog niks, ik heb er 33.
toros.tattoo, maar hij doet het nu alleen thuis. Voorheen zat ie in een shop in Zeist.quote:Op zondag 4 september 2022 09:45 schreef soapie het volgende:
Wil mijn eerste tatoo laten zetten. Wie weet een goede shop in Den Haag of omstreken?
Dank je wel, ik ga m even googlen.quote:Op zondag 4 september 2022 14:07 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
toros.tattoo, maar hij doet het nu alleen thuis. Voorheen zat ie in een shop in Zeist.
Die artist heeft gelogen. Je kan met een pas gezette tattoo zeker niet in een chloor zwembad gaan zwemmen. De zee zou ik ook niet doen en in de zon zitten al helemaal niet. Je had die tattoo beter in de winter kunnen laten zetten.quote:Op zondag 4 september 2022 19:08 schreef Skandu89 het volgende:
Een hele goedenavond iedereen,
Ik ben nog vrij nieuw hier, maar ik zit met een tal van vragen.
Gister heb ik een tattoo laten zetten op mijn bovenarm, een niet ingekleurde variant.
Over twee weken zit ik inmiddels dan al al op mijn vakantiebestemming. Ik vertrek over 13 dagen. Volgens de tattooartist is dat tijd zat zodat mijn tattoo kan genezen en ik op vakantie lekker gewoon de zee, zwembad in kan en lekker op mijn ligbedje kan liggen. Zelf ben ik er nu wat sceptischer over en vraag ik me af wat ik mezelf heb aangedaan door de tattoo te laten zetten, maar dat is nu eenmaal gebeurd en ik ben blij met het resultaat.
Heeft er iemand tips hoe ermee om te gaan tijdens een zonvakantie?
Voor nu was ik mijn tattoo 3x per dag met lauwwarm water en verkoel ik em met koud water, waarna er vaseline word opgesmeerd. Morgen en dinsdag zal ik mijn arm vooral laten luchten zodat het beter geneest, vanaf woensdag moet ik weer werken, dus smeer ik er vaseline op en dan me werkkleding toch?
Op vakantie had ik in gedachten om wel het zwembad en de zee in te gaan, maar vooraf mijn bovenarm in te smeren met vaseline. Kom ik er vervolgens uit dan douche ik de vaseline eruit en leg ik een handdoek over de tattoo heen, of ik smeer het in met factor 50. En savonds na het douchen een goede aloe vera bodylotion aanbrengen of vaseline. Het moet wel een beetje een leuke vakantie worden.
iemand nog tips en adviezen voor mij?????
Bedankt voor je eerlijke antwoord. Als ik op mijn bestemming ben aangekomen zit de tattoo er voor 2 weken op, zal dat wat extra helpen, zodat je wellicht tips and tricks hebt zodat ik wel een fijne vakantie nog kan hebben?quote:Op zondag 4 september 2022 19:17 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Die artist heeft gelogen. Je kan met een pas gezette tattoo zeker niet in een chloor zwembad gaan zwemmen. De zee zou ik ook niet doen en in de zon zitten al helemaal niet. Je had die tattoo beter in de winter kunnen laten zetten.
Het gaat niet zozeer om je tattoo. Het gaat om de genezing van je huid die nu flink is beschadigd. De enige tips die ik je mee kan geven, is om die tattoo te blijven bedekken tegen zonlicht en goed smeren met de juiste tattoo creme. Er is een speciale zonnebrand voor tattoo's. Die kun je wel kopen bij een goede drogist.quote:Op zondag 4 september 2022 19:29 schreef Skandu89 het volgende:
[..]
Bedankt voor je eerlijke antwoord. Als ik op mijn bestemming ben aangekomen zit de tattoo er voor 2 weken op, zal dat wat extra helpen, zodat je wellicht tips and tricks hebt zodat ik wel een fijne vakantie nog kan hebben?
Ja de winter was beter geweest. Ik zocht al een tijdje naar een goede tattoo artist, maar de werkwijze vond ik vreemd bij een aantal shops, volgens de ervaringen was deze tent waar ik nu ben geweest heel goed en ze zitten tot februari helemaal volgeboekt, dat geeft dan toch goede hoop zou je zeggen.
Geen vaseline smeren, maar bepanthen voor baby's of tattoos.quote:Op zondag 4 september 2022 19:08 schreef Skandu89 het volgende:
Een hele goedenavond iedereen,
Ik ben nog vrij nieuw hier, maar ik zit met een tal van vragen.
Gister heb ik een tattoo laten zetten op mijn bovenarm, een niet ingekleurde variant.
Over twee weken zit ik inmiddels dan al al op mijn vakantiebestemming. Ik vertrek over 13 dagen. Volgens de tattooartist is dat tijd zat zodat mijn tattoo kan genezen en ik op vakantie lekker gewoon de zee, zwembad in kan en lekker op mijn ligbedje kan liggen. Zelf ben ik er nu wat sceptischer over en vraag ik me af wat ik mezelf heb aangedaan door de tattoo te laten zetten, maar dat is nu eenmaal gebeurd en ik ben blij met het resultaat.
Heeft er iemand tips hoe ermee om te gaan tijdens een zonvakantie?
Voor nu was ik mijn tattoo 3x per dag met lauwwarm water en verkoel ik em met koud water, waarna er vaseline word opgesmeerd. Morgen en dinsdag zal ik mijn arm vooral laten luchten zodat het beter geneest, vanaf woensdag moet ik weer werken, dus smeer ik er vaseline op en dan me werkkleding toch?
Op vakantie had ik in gedachten om wel het zwembad en de zee in te gaan, maar vooraf mijn bovenarm in te smeren met vaseline. Kom ik er vervolgens uit dan douche ik de vaseline eruit en leg ik een handdoek over de tattoo heen, of ik smeer het in met factor 50. En savonds na het douchen een goede aloe vera bodylotion aanbrengen of vaseline. Het moet wel een beetje een leuke vakantie worden.
iemand nog tips en adviezen voor mij?????
Jouw tattoosquote:Op zaterdag 24 september 2022 16:50 schreef Debsterr het volgende:
Foto dan! En leuk, nu al verslaafd?
Haha ja, ik ben ook weer lekker bezig. Oktober ga ik weerquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |