ja maar hoe vaak hebben we sneeuw:pquote:Op zondag 26 april 2020 18:10 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
In warm water zitten terwijl er sneeuwvlokjes rond je hoofd dwarrelen is echt het einde
Kan ik me wel wat bij voorstellenquote:Op zondag 26 april 2020 18:10 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Gezonde tegenzinHeb de eerste week altijd wel van 'Waar de fuck ben ik weer aan begonnen'
quote:Op zondag 26 april 2020 18:11 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja maar hoe vaak hebben we sneeuw:p
best een tijdquote:Op zondag 26 april 2020 18:11 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
9 weken is de planning, afhankelijk van corona maatregelen over 2 maanden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
ja en nu willen wij een picquote:Op zondag 26 april 2020 18:18 schreef UitStraling het volgende:
Hele dag gewaterskied en gepicknickt aan de waterkant in de zon dus ik zie eruit als een surfboy nu
quote:Op zondag 26 april 2020 18:17 schreef Bos81 het volgende:
Ik realiseerde me van de week dat ik nog voordat alles bekend was een beeldje van een gordeldier via Ali Express had besteld... Ben ik nu (mede)verantwoordelijk voor de crisis??Zolang je ‘m niet tussen je boterham doet nietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ja, want anders bestempelen we zijn post als regelrechte onzin..quote:
Dat was ik niet van plan iigquote:Op zondag 26 april 2020 18:19 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Zolang je ‘m niet tussen je boterham doet niet
ik ben even naar m'n ouders geweest.. daar helemaal versuft in de zon. Gegeten afscheid genomen van beaglemans enzo.quote:Op zondag 26 april 2020 18:21 schreef Budapestenaar het volgende:
Ik heb heel suf een paar koppen koffie met mijn vader gedronken en met het hondje gespeeld
quote:Op zondag 26 april 2020 18:17 schreef Bos81 het volgende:
Ik realiseerde me van de week dat ik nog voordat alles bekend was een beeldje van een gordeldier via Ali Express had besteld... Ben ik nu (mede)verantwoordelijk voor de crisis??He kijk wie hebben we hier?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
Beaglemansquote:Op zondag 26 april 2020 18:22 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
ik ben even naar m'n ouders geweest.. daar helemaal versuft in de zon. Gegeten afscheid genomen van beaglemans enzo.
Achja als 't morgen toch PM wordt, ga ik nog even langs wanneer ik richting Scheveningen ga. Laatste restjes koelkast inhoud afgeven en mn laatste was even afgeven
Buuf?quote:Op zondag 26 april 2020 18:23 schreef UitStraling het volgende:
Overdreven picknick ook, ik kon niet bedenken wat ze niet had meegenomen, mooi hoe sommige mensen geen maat kunnen houden als ze ergens enthousiast over zijn
ja, hij had niet door dat ik er was omdat ik nu dus met die mercedes rondkachel.quote:
wandelenquote:Op zondag 26 april 2020 18:26 schreef Budapestenaar het volgende:
Nog twee dagen vrij maar geen idee wat ik moet gaan doen
Aaaw.quote:Op zondag 26 april 2020 18:26 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
ja, hij had niet door dat ik er was omdat ik nu dus met die mercedes rondkachel.
Hij sprong letterlijk een meter de lucht in toen ik eens achter 'm stond hehehe
quote:Op zondag 26 april 2020 18:27 schreef UitStraling het volgende:
[..]
`
Nee vrouwelijke collega die even toe was aan buitenlucht en prettig gezelschap.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |