quote:Jet is me 10 jaar lang heel goed bevallen. 't Maakt verder niet heel veel uit waar je verder zit op het eiland. Alles is toch goed bereikbaar.
Op donderdag 16 januari 2003 17:18 schreef casper_holt321 het volgende:
Waar hebben jullie zoal gezeten welke hotels appartementen. Ik 2x jet playa d'en bossa. Als ik dit jaar ga wil ik is wat anders proberen. hebben jullie tips.
quote:Bar: Murphys Irish Pub. Elke avond live muziek met een Ier(Dave), Engelsman(Chris) en een Nederlander(Martin). Althans, zo was het 10 jaar lang. Is heel gezellige tent. Gaat lang door. Erg leuke mensen achter de bar.
Op maandag 20 januari 2003 11:01 schreef casper_holt321 het volgende:
Welke zijn volgens jullie de beste clubs, feesten, restaurants, bars?
Clubs/discotheken:
Space
Pacha
Amnesia
Iets goedkoper (disco): Kiss Discoteque (schrijven we dat zo?), met elke woensdag Espuma (schuimparty).
Restaurants: dunno
Feesten: er zijn hier en daar wel wat "secret hippie parties", maar die heb ik nooit meegemaakt.
Het 1 en ander zou verandert kunnen zijn, ben er nu al 3 jaar niet geweest.
[Dit bericht is gewijzigd door Nembrionic op 20-01-2003 12:15]
quote:Ik één van 1997
Op donderdag 16 januari 2003 17:32 schreef El_Diablo het volgende:
Ik rijd in een Ibiza 2003!!!
quote:Je vergeet de mooiste van allemaal, de Privilege.
Op maandag 20 januari 2003 12:11 schreef Nembrionic het volgende:Clubs/discotheken:
Space
Pacha
Amnesia
Heel leuk, om na te knetteren
[Dit bericht is gewijzigd door Vulcanus op 07-02-2003 11:29]
quote:Ons hotel lag vlak voor Bora Bora. Twee stappen zetten, en we stonden in 't zand.
Op vrijdag 7 februari 2003 10:54 schreef Vulcanus het volgende:
"Bora Bora" Playa den BossaHeel leuk, om na te knetteren
quote:En Pacha en Cream en Divine en welke hebben we nog meer?
Op maandag 3 februari 2003 09:07 schreef Luigi het volgende:[..]
Je vergeet de mooiste van allemaal, de Privilege.
quote:Pacha was ook leuk. Cream en Divine zijn we niet geweest, we de Space. Die ik wat tegen vond vallen. Het terras was wel weer mooi, maar toen wij er waren was er 1 of andere Duitse techno avond ofzo.
Op maandag 10 februari 2003 08:16 schreef Nembrionic het volgende:[..]
En Pacha en Cream en Divine en welke hebben we nog meer?
Pacha was de duurste club waar we geweest waren, maar wel erg mooi, sfeervol en intiem ondanks de grootte. Het dakterras was ERG lekker om even bij te komen. Ook leuk zijn al de Porsche's, Roll's en Jags op de parkeerplaats!
quote:Cream is toch een Engelse club die daar avonden host in locale discotheken? Of bezitten ze tegenwoordig hun eigen club daar?
Op maandag 10 februari 2003 08:16 schreef Nembrionic het volgende:[..]
En Pacha en Cream en Divine en welke hebben we nog meer?
quote:Volgens mij is Cream ook geen club idd. Maar dat kan ondertussen veranderd zijn.
Op maandag 10 februari 2003 10:18 schreef Lortnoc het volgende:[..]
Cream is toch een Engelse club die daar avonden host in locale discotheken? Of bezitten ze tegenwoordig hun eigen club daar?
quote:Hee, daar zit ik deze zomer!! Vanaf halverwege augustus.
Op donderdag 16 januari 2003 17:18 schreef casper_holt321 het volgende:
Waar hebben jullie zoal gezeten welke hotels appartementen. Ik 2x jet playa d'en bossa.
Wat zijn de leukste disco's/feesten/pubs etc.? En vooral: waarom?
Ik heb er superveel zin in. Heeft iemand ervaringen die hij wil delen?
Ons programma was:
Zondag -Club Eden:Judgement Sundays met Judge Jules..Is erg leuk(natuurlijk wel veel trance)
Maandag - Amnesia:Cocoonclubbing @ Amnesia met Sven Vath & Friends..Dit mag je niet missen!!!
Dinsdag - Club Eden:Godskitchen @ Eden met Fergie Marco V en Armin van Buren..Gewoon relax
Woensdag - Club Eden:Retro oa Hed Kandi..was wel leuk maar niet bijzonder. (we hadden op die avond niet echt een idee waar we heen moesten gaan)
Donderdag - Amnesia:Cream @ Amnesia met Tiesto.ook leuk maar veel te druk.
Vrijdag - Braindead...
Zaterdag - Ook niet meer naar een club geweest maar een beetje gerelaxd.
En toen was de vakantie weer voorbij
quote:Klinkt goed! Was het erg duur? Uitgaan en drank enzo? En heb je nog meer tips?
Op woensdag 16 juli 2003 23:08 schreef Genedefect het volgende:
[...]
Je bent gemiddeld 40 t/m 70 euro kwijt voor de entree.
Drank geven ze ook niet weg.Het goedkoopste flesje bier(25 cl) kostte 6 euro, de duurste was 10 euro.En mixjes en sterke drank is helemaal niet mee leuk.15 euro voor een wodka redbull.
Je bent heel veel geld kwijt maar dat weet je van te voren als je daar heen gaat.En voor de rest..laat je vooral niet te veel inpakken door proppers(alhoewel je die niet ecgt veel heb geloof ik)en de donkere mannen op de boulevard.(deze gasten hebben alles bij.van zonnebrillen tot pilletjes en hasj)
En neem gewoon de taxi.Kost niet al te veel en je heb de meeste kans om op bestemming aan te komen.Er rijden namelijk ook veel personenauto's rond die je voor een relatief laag bedrag wegbrengen.Die lui hebben ook veel dope bij.Heb een x meegereden maar is achteraf gezien niet verstandig.Is niks gebeurt maar toch..
[edit] TIP: Zorg dat je zoveel mogelijk op de gastenlijst komt te staan [/edit]
quote:
Op woensdag 16 juli 2003 23:31 schreef Genedefect het volgende:
Duur..:)Je bent gemiddeld 40 t/m 70 euro kwijt voor de entree.
Drank geven ze ook niet weg.Het goedkoopste flesje bier(25 cl) kostte 6 euro, de duurste was 10 euro.En mixjes en sterke drank is helemaal niet mee leuk.15 euro voor een wodka redbull.Je bent heel veel geld kwijt maar dat weet je van te voren als je daar heen gaat.En voor de rest..laat je vooral niet te veel inpakken door proppers(alhoewel je die niet ecgt veel heb geloof ik)en de donkere mannen op de boulevard.(deze gasten hebben alles bij.van zonnebrillen tot pilletjes en hasj)
En neem gewoon de taxi.Kost niet al te veel en je heb de meeste kans om op bestemming aan te komen.Er rijden namelijk ook veel personenauto's rond die je voor een relatief laag bedrag wegbrengen.Die lui hebben ook veel dope bij.Heb een x meegereden maar is achteraf gezien niet verstandig.Is niks gebeurt maar toch..
Okee, thanks!
quote:Hoe in vredesnaam krijg je dat voor elkaar in de twee weken dat je er zit?
[edit] TIP: Zorg dat je zoveel mogelijk op de gastenlijst komt te staan [/edit]
quote:Veel vrienden maken
Op donderdag 17 juli 2003 19:08 schreef sizzler het volgende:[..]
Okee, thanks!
[..]Hoe in vredesnaam krijg je dat voor elkaar in de twee weken dat je er zit?
http://www.ibiza-spotlight.com/night/club_dates_august_i.htm
Ik ga de 10e en heb er echt veel zin in!
quote:Da's allemaal niet zo duur is mijn ervaring!
Op woensdag 6 augustus 2003 10:40 schreef micko het volgende:
Is de drank op Ibiza alleen zo duur in de grotere discotheken of overal, barretjes, supermarkten etc?
En de rest van het leven, eten etc. hoe zit het daarmee?
quote:Niet in dat app. maar Fig ligt tussen Bossa en de oude stad in. Eigenlijk is samen 1 stuk. Je loopt van Bossa naar de oude stad in ca. 20 minuten ofso, waarbij je dan langs Fig komt.
Op woensdag 30 juli 2003 16:19 schreef Perfect_Survivor het volgende:
Wij gaan 17 augustus naar Figueretas app. Lido Llobet... In de brochhure ziet het er wel ok uit! Is iemand van jullie hier al eens geweest?
Dus de verhalen van Bossa slaan eigenlijk ook op Fig, omdat het toch zo dicht bij elkaar ligt
We zaten in Playa d'en Bossa (Appartement Jet). Op zich een mooi appartement en direct aan het strand, maar Playa d'en Bossa is echt SAAI ! Geen promennade, alleen wat souvenirwinkeltjes en een paar barretjes en restaurants. En je ligt in het verlengde van de enige landingsbaan op Ibiza. Je ziet en hoort dus ieder vliegtuig voorbij komen op zo'n 40 meter boven je. Het verbaasde me iedere keer weer hoe laag ze vlogen. Op zich stoorde het niet echt. Ik stoorde me meer aan de proppers die je op het strand aanspreken om naar een disco/ evenement etc. te komen waar ze kaartjes voor verkopen. Gemiddeld zeven keer per dag op het strand aangesproken worden komt je aardig je strot uit. Ze kwamen zelfs een paar keer aan de deur van het app. (lijken verdomme wel Jehova Getuigen!).
Playa d'en Bossa ligt op loopafstand van Figuretas wat al wat gezelliger wordt. Daar hebben ze wel een promennade en betere restaurants (aanrader: Restaurant Marco!) Daar tegenaan ligt de hoofdstad Ibiza City of in het Spaans: Eivissa. Maar daar is ook geen ruk te beleven. De leukste plaats is aan de andere kant van het eiland: Sant Antonio. Daar is het veel gezelliger, leukere barretjes, een veel mooiere stad en de sfeer was ook veel beter. Plus dat de disco Es Paradis er zit en je bent ook zo bij Privilege en Amnesia.
In Amnesia ben ik op een donderdag naar 'cream' geweest waar Mauro Picotto en Tiesto draaide. Wel leuk maar het was er echt veel te druk. Tiesto vond ik tegenvallen en op zich niet echt bijzonder. Het is alleen wat groter dan een standaard disco in Nederland. En drie keer zo duur.
Es Paradis was super! Dinsdag was er een aquaparty met DJ Sammy. Mooie disco, leuke sfeer, hele goede muziek en met z'n allen onder een sproeier dansen heeft wel wat. DJ Sammy was erg goed. Hij wist een hele goede sfeer te maken. Aanrader.
Op een maandag ben ik naar 'Manumission' in Privilege geweest. Het feest der feesten in -wat ze zelf zeggen- de grootste disco van de wereld. Er kunnen 8000 mensen in, de muziek was heel erg goed -vele malen beter dan Tiesto- en de sfeer ook. Ze maken er echt een show van. Het was er alleen heel erg warm en het zwembad dat midden naast de dansvloer stond stonk.
Ik betaalde rond de 40-45 euro entree, behalve voor Es Paradis, dat was 33 euro. Voor een klein flesje water betaal je 8 euro, net als cola en een baco is 10 euro. De prijzen op het eiland zelf vielen mee. Voor iets van 10 euro p.p. kan je heerlijk eten en de taxi en de bussen zijn heel goedkoop. Voor 3 euro 50 kan je van San Antonio naar Playa d'en Bossa met de bus. De taxi kosste voor dat stuk 18 euro. Voor meer info over de betere clubs: http://www.dr.dk/p3/ibiza/clubbing.shtm .
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |