RIPtwitter:GracenoteNL twitterde op woensdag 29-04-2020 om 10:00:00✝️ - Eddy Pieters Graafland (86)
👉1e speler rechtstreeks van Ajax⚪🔴⚪ ➡️ Feyenoord🔴⚪⚫ (1958).
👉31 Klassiekers (Swart 35, Moulijn 35, Jansen 34)
👉5 Eredivisie 4🔴⚪⚫, 1 ⚪🔴⚪
👉2 KNVB-beker 🔴⚪⚫
👉1 Europa Cup I, in laatste wedstrijd 🔴⚪⚫
👉47 🟠
#Feyenoord #EddyPG reageer retweet
En Voetballer van het Jaar geworden in 1967.quote:Op woensdag 29 april 2020 10:13 schreef Tarado het volgende:
RIPtwitter:GracenoteNL twitterde op woensdag 29-04-2020 om 10:00:00✝️ - Eddy Pieters Graafland (86)
👉1e speler rechtstreeks van Ajax⚪🔴⚪ ➡️ Feyenoord🔴⚪⚫ (1958).
👉31 Klassiekers (Swart 35, Moulijn 35, Jansen 34)
👉5 Eredivisie 4🔴⚪⚫, 1 ⚪🔴⚪
👉2 KNVB-beker 🔴⚪⚫
👉1 Europa Cup I, in laatste wedstrijd 🔴⚪⚫
👉47 🟠
#Feyenoord #EddyPG reageer retweet
ik las net iets dat hij die EC finale eigenlijk niet wilde spelenquote:Op woensdag 29 april 2020 10:36 schreef hhh38 het volgende:
[..]
En Voetballer van het Jaar geworden in 1967.
Een prijs die bedacht werd door de Eddy Pieters Graafland fanclub.
twitter:VI_nl twitterde op woensdag 29-04-2020 om 10:32:48Eddy Pieters Graafland, de doelman die aanvankelijk niet wilde uitkomen in de Europa Cup I-finale: https://t.co/ZPiriwhHpJ reageer retweet
Happel had hem steeds gepasseerd gedurende het seizoen daar was hij pissig over.quote:Op woensdag 29 april 2020 10:38 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik las net iets dat hij die EC finale eigenlijk niet wilde spelentwitter:VI_nl twitterde op woensdag 29-04-2020 om 10:32:48Eddy Pieters Graafland, de doelman die aanvankelijk niet wilde uitkomen in de Europa Cup I-finale: https://t.co/ZPiriwhHpJ reageer retweet
Viel me vooral op hoe statisch het was.quote:Op woensdag 29 april 2020 10:45 schreef Elan het volgende:
[..]
Happel had hem steeds gepasseerd gedurende het seizoen daar was hij pissig over.
Gisteren trouwens in zijn geheel uitgezonden. Viel me wel op hoe bar slecht het eigenlijk was allemaal. De Kromme met idiote teckels waar je nu rood voor zou krijgen, ballen die werden ingeleverd bij de tegenstander.
Wel een verdiende overwinning?quote:Op woensdag 29 april 2020 10:57 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Viel me vooral op hoe statisch het was.
Feyenoord speelde nog wel een soort combinatievoetbal, maar wat Celtic deed leek nergens op. Dat was gewoon op goed geluk ballen naar voren rammen.
GommersGODquote:Diederik Gommers is een van de mensen die de laatste maanden goed werk levert in de strijd tegen het coronavirus. De voorzitter van de Nederlandse Vereniging voor Intensive Care werd daardoor gisteren in het zonnetje gezet door zijn favoriete club Feyenoord.
Gommers kreeg van de Rotterdammers een aanvoerdersband. ''Ik wilde eigenlijk beginnen aan een vergadering van de RIVM. Mijn broer belde dat ik echt even naar beneden moest komen. Toen stond de Feyenoord-bus er en kwamen ze de Feyenoord aanvoerdersband overhandigen. Ik heb inderdaad één afwijking. Ik ben een ongelofelijke Feyenoord-fan, dus dit is voor mij een mooi cadeau.''
Gommers kreeg in het praatprogramma Op1 de vraag of deze onderscheiding mooier is dan een lintje van de koning. ''Absoluut! Ik weet niet waarom ik hem gekregen heb. Mensen zeggen dat ik het best aardig doe. Je kunt bij Feyenoord mensen uitkiezen die hiervoor in aanmerking komen, dat hebben andere gedaan. Ik verdenk mijn broers er ook van.''
Kwam op mij altijd al over als een zeer verstandig persoonquote:
Zuid-Amerikaanse kabeltwitter:Feyenoord twitterde op donderdag 30-04-2020 om 19:10:10ᴠᴀɴ ʜᴀɴᴅ ᴛᴏᴛ ʜᴀɴᴅ 🤳
ᴛᴇᴀᴍ #FeyenoordThuis ➡ 1908 https://t.co/ji8sZsBxhT reageer retweet
Volgend jaar alleen maar Zuid-Amerikaanse aankopen.quote:Op donderdag 30 april 2020 19:23 schreef Caland het volgende:
Zuid-Amerikaanse kabeltwitter:Feyenoord twitterde op donderdag 30-04-2020 om 19:10:10ᴠᴀɴ ʜᴀɴᴅ ᴛᴏᴛ ʜᴀɴᴅ 🤳
ᴛᴇᴀᴍ #FeyenoordThuis ➡ 1908 https://t.co/ji8sZsBxhT reageer retweet
Bijlow bij IS
Na Gommersgod nu ook HuGODtwitter:Feyenoord twitterde op vrijdag 01-05-2020 om 15:22:35De #KrachtvanFeyenoord is overal, ook op het Binnenhof!
𝙼𝚒𝚗𝚒𝚜𝚝𝚎𝚛 @hugodejonge, 𝚎𝚎𝚗 𝚠𝚊𝚛𝚎 𝚊𝚊𝚗𝚟𝚘𝚎𝚛𝚍𝚎𝚛 𝚟𝚊𝚗 𝚍𝚎 𝚜𝚊𝚖𝚎𝚗𝚕𝚎𝚟𝚒𝚗𝚐. https://t.co/dI2b6fFyBg reageer retweet
Wilde hier net gaat posten, geen idee gehad dat Hugo de Jonge ook een Feyenoorder was.quote:Op vrijdag 1 mei 2020 17:19 schreef Caland het volgende:
Na Gommersgod nu ook HuGODtwitter:Feyenoord twitterde op vrijdag 01-05-2020 om 15:22:35De #KrachtvanFeyenoord is overal, ook op het Binnenhof!
𝙼𝚒𝚗𝚒𝚜𝚝𝚎𝚛 @:hugodejonge, 𝚎𝚎𝚗 𝚠𝚊𝚛𝚎 𝚊𝚊𝚗𝚟𝚘𝚎𝚛𝚍𝚎𝚛 𝚟𝚊𝚗 𝚍𝚎 𝚜𝚊𝚖𝚎𝚗𝚕𝚎𝚟𝚒𝚗𝚐. https://t.co/dI2b6fFyBg reageer retweet
De reacties zijn zo mogelijk nog leukertwitter:AntwerpenRudie twitterde op vrijdag 01-05-2020 om 17:01:23@Feyenoord @hugodejonge Hugo is een massamoordenaar. Waar andere landen erin slagen, om iedereen te testen, miljarden mondkapjes in te kopen. Streeft hij naar genocide. Hij wil door middel van Herd Immunity onze ouderen uitroeien en de huizen aan asielzoekers geven, vanwege het #marrakech verdrag reageer retweet
Wouter Koolmees ook. Liep nog achter hem richting de Kuip voor de wedstrijd tegen Willem IIquote:Op vrijdag 1 mei 2020 17:22 schreef Ifrane het volgende:
[..]
Wilde hier net gaat posten, geen idee gehad dat Hugo de Jonge ook een Feyenoorder was.
https://www.ad.nl/nederla(...)te-leveren~a7793579/quote:Koevermans doet beroep op selectie Feyenoord: ‘Wij vragen spelers in te leveren’
Mark Koevermans gaat spelers vragen om salaris in te leveren. De algemeen directeur van Feyenoord denkt dat de Rotterdammers zo’n 20 tot 30 procent van de begroting van 75 miljoen moeten inleveren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |