![haghorst-agent-neergestoken-tdk-april-2020-600x400.jpg]()
quote:
In het plaatsje Haghorst, ten zuidoosten van Tilburg, is een agent aangevallen en gestoken met een mes. De dader is door de politie neergeschoten. Hij is gewond naar het ziekenhuis gebracht en buiten levensgevaar. De agent raakte lichtgewond.
Aan het begin van de middag kreeg de politie een melding dat er iemand in Haghorst rondliep met messen. Toen agenten de man aanspraken, stak hij een van hen.
Het is nog niet duidelijk wat er precies is gebeurd, zegt de politie. Voor zover bekend heeft de man niet meer mensen aangevallen. De omgeving is afgezet voor onderzoek.
https://nos.nl/artikel/23(...)na-steken-agent.htmlquote:
De man liep volgens buurtbewoners al sinds kwart voor acht woensdagmorgen door Haghorst. Hij droeg een capuchontrui en een trainingsbroek en maakte een verwarde indruk.
“Hij liep hier vanmorgen langs ons huis”, vertelt een bewoner van de Sint Josephstraat, midden in het dorp. “Hij liep langs onze auto en deed weer een paar stappen terug. Dat vond ik raar.”
Neuriën en springen
Een buurvrouw had de man eerder al verderop in het dorp gezien. “Hij was aan het neuriën en springen en maakte een rare indruk. Mensen riepen al vanuit een auto dat ze voorzichtig moest zijn, omdat de man zo raar deed.”
De politie bevestigt dat de man op meerdere plaatsen is gezien. Behalve op de Sint Josephstraat is hij ook gezien bij voetbalclub EDN’56. Ook bij de kerk en op de Moergestelseweg, waar hij werd neergeschoten, is hij door mensen gezien.
Op de plaats waar de man de agent aanviel, werd een mes gevonden. De man zou in het dorp met meerdere messen hebben staan zwaaien.
https://www.omroepbrabant(...)le-dag-door-HaghorstDie verwarden toch.