Die Jake is wel een geval apart ja.quote:Op woensdag 22 april 2020 07:11 schreef Sigaartje het volgende:
Ik heb wel een beetje het vermoeden dat die ex-manager een wat overdreven gevoel voor drama heeft met zijn eerste berichtgeving.
Fixed.quote:Het is net een kat kut met zeven levens.
quote:Op woensdag 22 april 2020 11:20 schreef 1_2 het volgende:
Samantha de Jong, die op tv vooral bekendheid verwierf onder de naam Barbie, belandde zondagavond in het ziekenhuis na een zeer ernstig auto-ongeluk. ,,Ik heb een zware hersenschudding, een gebroken rib en ook heb ik meerdere rug- en nekwervels gekneusd”, zegt ze dinsdag.
Van het ongeluk kan ze zich maar weinig herinneren, stelt ze. ,,Ik herinner mij de klap tegen de muur en dat ik door de auto heen vloog met mijn hoofd tegen de ruit. Daarna werd ik de volgende dag pas wakker in het ziekenhuis.”
Ze raakte de voorruit indd.quote:Op woensdag 22 april 2020 12:06 schreef daNpy het volgende:
Jaja ze herinnert zich dat ze de ruit raakte. Lijkt me wat sterk maar vooruit. Klinkt toch als geen gordel om.
Je kunt wel raden wat de reacties gaan zijn bij het volgende "drama".quote:Op woensdag 22 april 2020 12:58 schreef TomStall het volgende:
Jongens dit is toch kansloos gewoon. "Zwaargewond en het is nog maar de vraag of..." en vervolgens een dag of wat later "ziekenhuis verlaten". Wat een circus.
Had ze die niet ontslagen?quote:
Weet ik veel. Ik volg dat mens niet.quote:
Als je dat mens niet volgt, hoe ken je Jake dan?quote:
Daar kon ik niet omheen kijkenquote:Op woensdag 22 april 2020 13:29 schreef Hathor het volgende:
[..]
Als je dat mens niet volgt, hoe ken je Jake dan?
Die info was m.i. nog gebaseerd op de barst in de voorruit, die ook van de airbag kan komen (zie ENCAP filmpje).quote:
moet ze niet ff dr kinderen bellen ofzo?quote:Op dinsdag 21 april 2020 13:40 schreef nietzeuren het volgende:
Berichtje uit de Telegraaf:
"Uit hun directe omgeving kan PRIVÉ nu melden dat de situatie van de realityster een stuk is verbeterd. Zij is weer bij kennis. Een privé-zegsman weet: „Samantha is ontwaakt. De grootste zorgen zijn voorbij. Ze is buiten levensgevaar. Ze heeft enorm veel geluk gehad, want dit had heel anders kunnen aflopen. Dat het de goede kant op gaat, blijkt ook wel uit het feit dat ze alweer een aantal vriendinnen heeft gebeld om ze gerust te stellen. Onderzoek heeft uitgewezen dat zij een gebroken rugwervel heeft. Ook heeft Sammie een flink aantal snijwonden in het gezicht door een klap tegen de voorruit. Die zijn gehecht. Ze zal nog een aantal dagen in het ziekenhuis moeten blijven en daarna zal ze thuis voorlopig een korset moeten dragen, wat de breuk moet doen helen.”
ze komt het uit hèt ziekenhuis. zie jij er dan gelijk zo lekker uit. Zo'n klap door de voorruit geeft flinke sporen hoor.quote:Op woensdag 22 april 2020 14:02 schreef fespo het volgende:
is ze met haar gezicht over het asfalt gegleden, dit krijg je toch niet zomaar?
[ afbeelding ]
Dit was voor de klapper snuggelsquote:Op woensdag 22 april 2020 17:42 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
ze komt het uit hèt ziekenhuis. zie jij er dan gelijk zo lekker uit. Zo'n klap door de voorruit geeft flinke sporen hoor.
Ja ze keek goed op haar neus , maar goed at ze airbags heeftquote:Op woensdag 22 april 2020 17:42 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
ze komt het uit hèt ziekenhuis. zie jij er dan gelijk zo lekker uit. Zo'n klap door de voorruit geeft flinke sporen hoor.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |