Heej ik zie jou bijna nooit meer op fok volgens mijquote:Op zondag 12 april 2020 11:31 schreef Isdatzo het volgende:
Als ik ga kamperen slaap ik wekenlang op een matje. Gaat prima.
Il heb dat luchtbed toevallig voor logees, die slapen er altijd prima op zeggen ze - zelfs na een of twee weken.quote:Op zondag 12 april 2020 11:29 schreef hartloper het volgende:
Is het mogelijk om langere tijd op een fatsoenlijk luchtbed te slapen? (Ivm wachten op nieuw bed wat fikse vertraging op loopt)
Dit is het luchtbed; https://www.luchtbed-expert.nl/intex-ultra-plush-bed-twin
Euh, of gewoon afhaken bij de partij waar je het hebt gekocht en ergens anders bestellen? Paar maanden voor een bed, hou op met me.quote:
Nee zou dan gaan om 2x 1 persoonsquote:Op maandag 13 april 2020 12:19 schreef Roosgeluk het volgende:
kun je voor die prijs niet beter een los matras en lattenbodem kopen?
Lijkt mij beter voor je rug dan luchtbed.
Oh met 2 op een tweepersoons luchtbed slapen wil je overigens niet.
Ik heb wel begrip voor hun situatie.quote:Op maandag 13 april 2020 17:32 schreef LeoLucy het volgende:
[..]
Euh, of gewoon afhaken bij de partij waar je het hebt gekocht en ergens anders bestellen? Paar maanden voor een bed, hou op met me.
Een luchtbed of 50 cm hoog aerobed?quote:Op dinsdag 14 april 2020 00:10 schreef Shivo het volgende:
Ik heb wel eens zes weken op een luchtbed moeten overbruggen, maar toen was ik 31. En toen vond ik het al echt kut, na een week of twee.
Ik heb ook een tijdje op zo'n luchtbed geslapen, in je eentje slaap het prima, net zo goed als een normaal bed. Met z'n tweeën ligt het nog steeds lekker maar ga je naar elkaar toe rollen.quote:Op zondag 12 april 2020 11:29 schreef hartloper het volgende:
Is het mogelijk om langere tijd op een fatsoenlijk luchtbed te slapen? (Ivm wachten op nieuw bed wat fikse vertraging op loopt)
Dit is het luchtbed; https://www.luchtbed-expert.nl/intex-ultra-plush-bed-twin
Een 50cm aerobed!quote:Op dinsdag 14 april 2020 16:25 schreef hartloper het volgende:
[..]
Een luchtbed of 50 cm hoog aerobed?
Ik denk dat hier een groog verschil in zit
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |