True. Als er ergens vaak schietpartijen zijn en opstootjes omdat er teveel testosteron in een te kleine ruimte is...quote:Op donderdag 9 april 2020 18:05 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Natuurlijk is hij wel serieus. Is gewoon een bepaald slag volk.
Ik doelde op het volk dat de vraag, of donkere meisjes zien als doelwit voor wie niet beter kan krijgen racistisch is, eigenlijk het echte racisme vindt.quote:Op donderdag 9 april 2020 18:14 schreef Detroit het volgende:
[..]
True. Als er ergens vaak schietpartijen zijn en opstootjes omdat er teveel testosteron in een te kleine ruimte is...
Hoe koppel je "weg gekeken worden uit dure winkels" aan je kleur dan? Alsof ik nooit ben weg gekeken uit winkels, waarin het winkelpersoneel gewoon "eigen volk" was.quote:Op donderdag 9 april 2020 17:52 schreef Fisherman het volgende:
...
Buitenstaanders zien dat anders. Iemand met een kleurtje wordt vaak ook gezien als iemand die bijvoorbeeld laaggeschoold is en weinig geld heeft. Ik ben weleens weggekeken uit dure winkels. Hun gemis denk ik dan.
...
Ligt er een beetje aan hoe je erbij loopt wellicht? Ik loop altijd in nette kleding als ik naar een winkel ga. Niet in een trainingspak bijvoorbeeld. Het is sowieso triest dat ze daar op beoordelen, maar dat leren ze blijkbaar bij duurdere winkels (juweliers bijvoorbeeld).quote:Op dinsdag 14 april 2020 09:42 schreef TomStall het volgende:
[..]
Hoe koppel je "weg gekeken worden uit dure winkels" aan je kleur dan? Alsof ik nooit ben weg gekeken uit winkels, waarin het winkelpersoneel gewoon "eigen volk" was.
Niet om jouw ervaring af te wijzen, maar ik ben zelf dan weer nooit weggekeken uit dure winkels en ik ben zelf ook donker. Ik vraag me af of ze dat echt aanleren of dat het de eigen inschatting van zo'n medewerker is. Het is in ieder geval vrij dom, want je kan op basis van het uiterlijk echt niet zomaar in mensen hun portemonnee kijken.quote:Op dinsdag 14 april 2020 11:21 schreef Fisherman het volgende:
[..]
Ligt er een beetje aan hoe je erbij loopt wellicht? Ik loop altijd in nette kleding als ik naar een winkel ga. Niet in een trainingspak bijvoorbeeld. Het is sowieso triest dat ze daar op beoordelen, maar dat leren ze blijkbaar bij duurdere winkels (juweliers bijvoorbeeld).
Maar je weet heel goed hoe het gros van je klanten reageert als je "dat soort volk" toelaat.quote:Op dinsdag 14 april 2020 11:52 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Niet om jouw ervaring af te wijzen, maar ik ben zelf dan weer nooit weggekeken uit dure winkels en ik ben zelf ook donker. Ik vraag me af of ze dat echt aanleren of dat het de eigen inschatting van zo'n medewerker is. Het is in ieder geval vrij dom, want je kan op basis van het uiterlijk echt niet zomaar in mensen hun portemonnee kijken.
De vraag is of die vriendin in de aangeduide groep mensen zit ("vrouwen die naar bubblingfeestjes gaan").quote:Op donderdag 9 april 2020 19:19 schreef Mar_an het volgende:
De uitspraak van haar vriend is racistisch. Hij ziet een groep mensen namelijk als minderwaardig. In dit geval ziet hij kennelijk z’n eigen vriendin dus ook als minderwaardig.
okquote:Op dinsdag 14 april 2020 12:15 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
De vraag is of die vriendin in de aangeduide groep mensen zit ("vrouwen die naar bubblingfeestjes gaan").
Het gaat niet om de allerduurste winkels, daar is de drempel sowieso wat hoger om binnen te stappen.quote:Op dinsdag 14 april 2020 11:52 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Niet om jouw ervaring af te wijzen, maar ik ben zelf dan weer nooit weggekeken uit dure winkels en ik ben zelf ook donker. Ik vraag me af of ze dat echt aanleren of dat het de eigen inschatting van zo'n medewerker is. Het is in ieder geval vrij dom, want je kan op basis van het uiterlijk echt niet zomaar in mensen hun portemonnee kijken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |