De kwestie vrijheid is ons overigs geen van beiden onbekend hoor. Die hang naar vrijdheid hebben we altijd gehad en we hebben dan ook altijd iedereen die dichtbij kwam afgestoten. Maar na een hoop gedoe (2 weken tussen liefdeverklaren en relatie beginnen) enzo (wat wel heel schattig was achteraf) met bindingsangst etc zijn we dan wat begonnen. Echte liefde hou je immers niet tegen he. Maar nu zijn we heel bang dat we ons juist verwijden etc. En of dat wel goed gaat enzo. We zijn allebei heel bang voor, maar ze hoopt hiermee anderen problemen te voorkomen. Dus uitbarsting ofzo.
Mijn vriendin en ik zijn een tijdje geleden een aantal weken uit elkaar gegaan, en dat heeft enorm geholpen, nu weten we tenminste wat we voor elkaar betekenen, misschien dat je dat beter 'ns overweegt.
Wat een klef verhaal is dit als je het zo terugleest
quote:Het is niet perse nep. Het is meer tijdelijk. Momenteel woont ze nog thuis en over een maand hebben we dus ook niet meer die vakken samen. We denken dat het dan al veel minder is. Maar zoiezo, we kunnen die vrienden nooit zien zonder dat de ander erbij is. Want we zitten allebei echt midden in de groep en beetje loos als de ene niet meekan, omdat de ander dat niet wil.
Op donderdag 16 januari 2003 00:28 schreef Necromancer het volgende:
Sorry, maar als je dit soort nepoplossingen gaat bedenken, wat moet het dan niet zijn als je over enkele jaren gaat samenwonen?
We kunnen/konden het overigs wel hoor. We hebben de eerste maand van onze relatie het geheim gehouden op school. (wilden zekerheid over onszelf voor we het openbaar maakten) En dat terwijl we toen ook met die vriendengroep zaten etc. Niemand had het door. Maar ja, times have changed.
Ik lees ook dat het gaat over een periode van een aantal weken omdat jullie daarna in verschillende klassen terecht komen, kunnen jullie het tot die tijd niet gewoon zo volhouden?
Met het oog, op dat het nog maar voor een paar weken is, maakt het misschien ook minder beladen.
En anders proberen jullie het gewoon, kijk het aan voor een week.
Kijk of jullie idee werkt en of jullie het op een juiste manier kunnen invullen op school,....
quote:Heb je het stukje gelezen? We studeren allebei biologie aan de UU. Heb je niet echt klassen etc. Je volgt een vak, of je volgt het niet.
Op donderdag 16 januari 2003 10:08 schreef Christine het volgende:
Is het geen optie dat een van jullie naar een andere (parralel)klas gaat?
quote:Ik bedoel, er zijn toch misschien meerdere groepen die naast elkaar maar niet samen werken? Zo'n practicumgroepje is misschien 6 man, en dan kun je gemakkelijk in een ander groepje. Krijg je ook hoorcolleges met je hele jaargang? (Geen idee hoeveel mensen er bij jou in het jaar zitten, trouwens...)
Op donderdag 16 januari 2003 15:04 schreef Gianthuust het volgende:
Heb je het stukje gelezen? We studeren allebei biologie aan de UU. Heb je niet echt klassen etc. Je volgt een vak, of je volgt het niet.
Mijn nichtje studeert trouwens ook biologie aan de UU
quote:Ja, dat is idd zo. Maar ja, ik wil tuurlijk wel graag bij mijn vrienden in het groepje. Dat werkt wel zo relaxt en is gewoon makkelijker. Niet iedereen volgt dezelfde vakken, dus je hebt altijd college met dezelfde mensen ja. Zit ze ook in het 2e jaar?
Op donderdag 16 januari 2003 15:43 schreef Christine het volgende:[..]
Ik bedoel, er zijn toch misschien meerdere groepen die naast elkaar maar niet samen werken? Zo'n practicumgroepje is misschien 6 man, en dan kun je gemakkelijk in een ander groepje. Krijg je ook hoorcolleges met je hele jaargang? (Geen idee hoeveel mensen er bij jou in het jaar zitten, trouwens...)
Mijn nichtje studeert trouwens ook biologie aan de UU
quote:Nee ik dacht dat mijn nichtje in het 4e jaar zit inmiddels.
Op donderdag 16 januari 2003 15:58 schreef Gianthuust het volgende:
Ja, dat is idd zo. Maar ja, ik wil tuurlijk wel graag bij mijn vrienden in het groepje. Dat werkt wel zo relaxt en is gewoon makkelijker. Niet iedereen volgt dezelfde vakken, dus je hebt altijd college met dezelfde mensen ja. Zit ze ook in het 2e jaar?
Natuurlijk begrijp ik dat je bij je vriendin in het groepje wilt zitten, maar waarom probeer je het niet een keertje in een ander groepje? Gewoon zegmaar "werk en privé gescheiden houden"?
Bij mij in de klas zit ook een stelletje, en iedereen wordt inmiddels echt strontziek van die twee, ze staan altijd wel samen, zijn altijd samen te vinden, staan altijd te plakken, etc. Ik kon altijd wel goed met dat meisje opschieten (nog steeds wel) maar als d'r vriendje erbij is (eigenlijk altijd dus) vind ik haar een stuk minder leuk.
Het is misschien voor jezelf ook leuk om een keertje niet iets samen te doen....
Pff wel een lastige situatie, want ik kan het me goed indenken. Jullie scoren wel goed op school alletwee? Of leidt jullie relatie wel eens tot een onvoldoende... (wegens niet opletten ofzo)
quote:
Op donderdag 16 januari 2003 16:09 schreef Christine het volgende:[..]
Nee ik dacht dat mijn nichtje in het 4e jaar zit inmiddels.
Natuurlijk begrijp ik dat je bij je VRIENDIN in het groepje wilt zitten, maar waarom probeer je het niet een keertje in een ander groepje? Gewoon zegmaar "werk en privé gescheiden houden"?
>staat vrienden he, niet vriendin
Bij mij in de klas zit ook een stelletje, en iedereen wordt inmiddels echt strontziek van die twee, ze staan altijd wel samen, zijn altijd samen te vinden, staan altijd te plakken, etc. Ik kon altijd wel goed met dat meisje opschieten (nog steeds wel) maar als d'r vriendje erbij is (eigenlijk altijd dus) vind ik haar een stuk minder leuk.
>
Zo zijn we niet hoor. We zijn helemaal niet klef. Maar we houden wel meer rekening met elkaar als met anderen. En af en toe een kusje. Maar niet zodat anderen er last van hebben. Hebben namelijk ook zo'n stelletje in de groep gehad voor we iets kregen. En ergerden ons mateloos.
Het is misschien voor jezelf ook leuk om een keertje niet iets samen te doen....
Pff wel een lastige situatie, want ik kan het me goed indenken. Jullie scoren wel goed op school alletwee? Of leidt jullie relatie wel eens tot een onvoldoende... (wegens niet opletten ofzo)
>Nee, door elkaar komen we vaker naar school etc. We hebben sindsdien dan ook meer gehaald.
<oftopic>
Beetje duidelijk of nie?
</oftopic>
Het lijkt mij erg moeilijk om werk en privé gescheiden te houden.. je let toch meer op elkaar. Ik zou het knap vinden als je het zou kunnen volhouden. Succes!!
quote:Uhm, er zijn natuurlijk grenzen he. Gelukkig voelen we elkaar heel goed aan. Ik weet het echt wel als ze me even nodig heeft. En op dat moment ben ik natuurlijk haar vriendje. Ik trek het dan simpelweg zelf ook niet om niets te doen. We hebben overigs inmiddels 2 dagen zo doorgebracht en het beviel op zich wel. Het lukt aardig. Al vonden we het allebei heel frustrerend om thuis te komen en elkaar de hele dag gezien te hebben, maar geen enkele knuffel of wat dan ook. Dus hebben we maar afgesproken dat we als we echt even zin hebben in knuffelen we dat gewoon doen. Die paar minuutjes per dag mogen best.
Op vrijdag 17 januari 2003 15:35 schreef Com2003 het volgende:
Stel, je vriendin is helemaal in paniek. Zit ergens in haar eentje uit te huilen.
Dan ga je daar als vriend toch al snel even bijzitten en troosten.
Zou dus bijvoorbeeld nooit kunnen doen alsof ik 'maar' een vriend van.... was.<oftopic>
Beetje duidelijk of nie?
</oftopic>
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |