komt weer goedquote:Op vrijdag 3 april 2020 21:16 schreef F1gamer het volgende:
45 minuten![]()
Hopelijk ga ik dit vol houden. Niet goed geslapen afgelopen nacht en de hele dag voel ik het ene moment slecht en het andere moment goed.
Ja, hier de G29 ook. Maar wat een gedoe. Moet je eerst maar ergens een setup van iemand vinden waarmee het niet ruk is. Dat ding maakte met z'n force feedback nog meer lawaai dan de klakkende hoeven van een paard. En dan gewoon 900 graden steering lock. Alsof je ooit een bocht door moet met een paar flinken omwentelingen van het stuur. Beetje een koude kermis. Iedereen zo enthusiast over en dan vermelden ze dat niet ff. F1 2019 heeft ook niet echt een tutorial sectie dat je een beetje een idee hebt van wat wat is. Je wordt eigenlijk meteen in career mode gegooid... nou dat schiet dus niet op. Om te trainen/oefenen up to speed te komen moet je dus uitvinden dat je dat het beste met time trials kunt doen. 't Is echt een beetje een desillusie. iRacing is een subscription based platform, ga ik niet aan beginnen. Dus ik hoop dat de voorheen genoemde nog een beetje wat zijn.quote:Op vrijdag 3 april 2020 21:12 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Weinig problemen met F1 2017 en de Logitech G29 op de PS4. Werkte out of the box.
Zei hij niet woensdag dat de tondeuse binnen was en dat hij het 'morgen' zou doen, gisteren dus?quote:Op vrijdag 3 april 2020 21:18 schreef F1gamer het volgende:
Jenson Button
Gaan we ook dan kaalgeschoren koppie van Lando zien?
Het is NIET kaalquote:Op vrijdag 3 april 2020 21:18 schreef F1gamer het volgende:
Jenson Button
Gaan we ook dan kaalgeschoren koppie van Lando zien?
No baldoquote:Op vrijdag 3 april 2020 21:42 schreef Starflyer het volgende:
Zo ziet Baldo Norris er nu uit
[ afbeelding ]
en dat noemen ze kaalquote:Op vrijdag 3 april 2020 21:42 schreef Starflyer het volgende:
Zo ziet Baldo Norris er nu uit
[ afbeelding ]
Kan nog steedsquote:Op vrijdag 3 april 2020 21:44 schreef F1gamer het volgende:
Was cooler geweest als het knal oranje was geverfd
Op de pc moet je bij elke sim wel wat zoeken naar de juiste instellingen. Ook bij die andere sims die jij noemt zal dat zo zijn.quote:Op vrijdag 3 april 2020 21:04 schreef shiz het volgende:
Ah, mmkai, was al haast te laat. Gelukkig dacht ik nog op tijd 'volgens mij was er nog iets, oh ja!'.
Maar easy cheesy, no stress dus.
Ik begrijp ook waarom Max niet meedoet aan F1 2019 racing.Ook begrijp ik niet dat out of the box het stuurwiel en de sim niet goed samengaan. Daar heb je dan one-click button profielen voor zou je denken.
Morgen maar eens RFactor 2 proberen. Automobilista 2. En... RaceRoom. Misschien dat ik Asseto Corsa haal ook nog.
Anyways... eerst maar eens Team Redline kijken straks!🏎️💨
Thanks. Good to know. Wel een beetje jammel.quote:Op vrijdag 3 april 2020 21:49 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Op de pc moet je bij elke sim wel wat zoeken naar de juiste instellingen. Ook bij die andere sims die jij noemt zal dat zo zijn.
Meeste sims doen wel automatisch stuur lock goed aanpassen trouwens. Moet je wel in je Logitech profiler "allow game to overwrite settings" oid aanvinken. F1 games zijn een van de weinige waar dat inderdaad niet werkt.quote:Op vrijdag 3 april 2020 21:51 schreef shiz het volgende:
[..]
Thanks. Good to know. Wel een beetje jammel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |