En het ging ook voor het eerst in tijden weer lekkerquote:Op zaterdag 28 maart 2020 19:33 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Dit zijn wel kutweekenden zo zonder Feyenoord. 😔
Tja. Die bekerfinale gaat, als 'ie al gespeeld wordt, waarschijnlijk zonder publiek plaatsvinden.quote:Op zaterdag 28 maart 2020 19:33 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Dit zijn wel kutweekenden zo zonder Feyenoord. 😔
En precies weer kut met Ajax. Jodencorona.quote:Op zaterdag 28 maart 2020 20:18 schreef Epistaxiophobia het volgende:
[..]
En het ging ook voor het eerst in tijden weer lekker
Dan gaan mensen alsnog massaal naar Rotterdam/Kuip.quote:Op zondag 29 maart 2020 16:48 schreef fetX het volgende:
[..]
Tja. Die bekerfinale gaat, als 'ie al gespeeld wordt, waarschijnlijk zonder publiek plaatsvinden.
Ja, maar met 47.500 man in het stadion gaat voor eind juni echt niet gebeuren.quote:Op zondag 29 maart 2020 17:14 schreef Caland het volgende:
[..]
Dan gaan mensen alsnog massaal naar Rotterdam/Kuip.
wel spelen maar niet meer voor Europees voetbal, tenminste als de UEFA die 30 juni deadline blijft hanteren.quote:Op zondag 29 maart 2020 17:28 schreef fetX het volgende:
[..]
Ja, maar met 47.500 man in het stadion gaat voor eind juni echt niet gebeuren.
Dus het is of zonder publiek of afgelasten van de finale.
Dat is ook nog een optie.quote:Op zondag 29 maart 2020 17:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
wel spelen maar niet meer voor Europees voetbal, tenminste als de UEFA die 30 juni deadline blijft hanteren.
Valt denk ik wel mee. Steeds meer mensen krijgen door hoe ernstig Corona kan zijn. Helemaal als je van tevoren gaat waarschuwen en dreigen met boetes.quote:Op zondag 29 maart 2020 17:14 schreef Caland het volgende:
[..]
Dan gaan mensen alsnog massaal naar Rotterdam/Kuip.
Inderdaad. Hoop dan wel dat Utrecht ipv Willem II ingeschreven wordt voor de vEL, anders is het wel erg wrang voor ze.quote:Op zondag 29 maart 2020 17:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
wel spelen maar niet meer voor Europees voetbal, tenminste als de UEFA die 30 juni deadline blijft hanteren.
Alsof dat niet wrang is voor Willem IIquote:Op zondag 29 maart 2020 23:13 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Inderdaad. Hoop dan wel dat Utrecht ipv Willem II ingeschreven wordt voor de vEL, anders is het wel erg wrang voor ze.
Utrecht heeft ook een wedstrijd minder gespeeld dan Willem II he. In principe hebben ze net zo veel verliespunten en Willem II heeft dan een minder doelsaldo.quote:Op maandag 30 maart 2020 00:49 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Alsof dat niet wrang is voor Willem II
Er is geen goede manier om dit op te lossen, maar dat gaan ze natuurlijk sowieso nooit doen. Hoogstens de play-offs en de bekerfinale spelen zonder publiek voor de Europese plaatsen (evt zonder publiek) en anders heeft Utrecht pech.
Dat mag zo zijn, maar dan is het alsnog speculeren. Als je ervan uitgaat dat Utrecht dat wint betekent dat ook dat Ajax verliest en AZ aan een hypothetisch gelijkspel genoeg heeft om de eerste plek in te nemen. Dat werkt allemaal niet zo.quote:Op maandag 30 maart 2020 14:46 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Utrecht heeft ook een wedstrijd minder gespeeld dan Willem II he. In principe hebben ze net zo veel verliespunten en Willem II heeft dan een minder doelsaldo.
Denk dat dat sowieso wel mag.quote:Op maandag 30 maart 2020 15:43 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat mag zo zijn, maar dan is het alsnog speculeren. Als je ervan uitgaat dat Utrecht dat wint betekent dat ook dat Ajax verliest en AZ aan een hypothetisch gelijkspel genoeg heeft om de eerste plek in te nemen. Dat werkt allemaal niet zo.
En het is überhaupt nog maar de vraag of een niet afgemaakte competitie mag worden gebruikt voor het verdelen van Europese plekken of klopte dat gerucht niet?
Jij zegt dat ze hetzelfde aantal verliespunten hebben, maar dat Utrecht een wedstrijd minder heeft gespeeld. Dan is het toch knapper wat Willem II heeft bereikt? Voor behaalde punten is het knapper om dat met minder wedstrijden te doen, met verliespunten juist niet.quote:Op maandag 30 maart 2020 16:53 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Denk dat dat sowieso wel mag.
In principe is speculeren niet nodig. Het lijkt mij gewoon (het meest) onrechtvaardig om Willem II een plek toe te kennen en Utrecht niet terwijl ze een wedstrijd meer gespeeld hebben. Dat hoef je dan niet door te rekenen naar Ajax en AZ. Die hebben een gelijk aantal wedstrijden gespeeld.
quote:Op maandag 30 maart 2020 17:08 schreef -XOR- het volgende:
Waarom de bekerfinale in een lege kuip spelen, dan galmt het helemaal zo enorm. Jammer dat er kunstgras ligt bij Sparta, anders was dat ideaal geweest, maar waarom niet in de Galgenwaard?
Probeer niet te lang binnen te zitten, ga naar buiten en haal een frisse neus.quote:Op maandag 30 maart 2020 17:08 schreef -XOR- het volgende:
Waarom de bekerfinale in een lege kuip spelen, dan galmt het helemaal zo enorm. Jammer dat er kunstgras ligt bij Sparta, anders was dat ideaal geweest, maar waarom niet in de Galgenwaard?
Dit kan niet.quote:Op maandag 30 maart 2020 17:08 schreef -XOR- het volgende:
Waarom de bekerfinale in een lege kuip spelen, dan galmt het helemaal zo enorm. Jammer dat er kunstgras ligt bij Sparta, anders was dat ideaal geweest, maar waarom niet in de Galgenwaard?
Nee, ik snap ook dat dat niet kan, maar een bekerfinale in een lege kuip doet helemaal zo troosteloos aan. Speel hem anders op de Toekomst, ook met wat minder publiek hartstikke sfeervol.quote:
Dus dan maar in een stadion, eveneens leeg, waar het altijd tocht met een ontzettend kutveldquote:Op maandag 30 maart 2020 18:08 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Nee, ik snap ook dat dat niet kan, maar een bekerfinale in een lege kuip doet helemaal zo troosteloos aan.
quote:Op maandag 30 maart 2020 18:08 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Nee, ik snap ook dat dat niet kan, maar een bekerfinale in een lege kuip doet helemaal zo troosteloos aan. Speel hem anders op de Toekomst, ook met wat minder publiek hartstikke sfeervol.
Deze periode doet rare dingen met jequote:Op maandag 30 maart 2020 18:08 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Nee, ik snap ook dat dat niet kan, maar een bekerfinale in een lege kuip doet helemaal zo troosteloos aan. Speel hem anders op de Toekomst, ook met wat minder publiek hartstikke sfeervol.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |