quote:Er zijn woensdag in ons land 309 nieuwe besmettingen met het sars-CoV-2-virus vastgesteld: 145 in Vlaanderen, 95 in Wallonië en 48 in Brussel. 21 van onbekende origine. Dat brengt het totaal op 1.795 besmettingen. Het aantal Belgen dat omwille van Corona-klachten opgenomen is in het ziekenhuis, is tot boven de 500 gestegen.
In totaal 634 mensen zijn met Covid-19 opgenomen in het ziekenhuis, dat zijn er 187 meer dan gisteren. 130 patiënten liggen op de afdeling intensieve zorg, dertig meer dan gisteren. Daarvan worden er 88 beademd, 22 meer dan gisteren. Er zijn opnieuw zeven overlijdens te betreuren, wat het dodentol voorlopig op 21 brengt.
De stijging van het aantal hospitalisaties zet zich verder. In enkele dagen tijd is er sprake van een verdubbeling: op 15 maart was er nog sprake van minder dan 300 opnames. Ook het aantal patiënten op intensieve zorgen is ruim vertweevoudigd.
Positiever is dat sinds 13 maart zijn er al 155 mensen genezen verklaard zijn en die het ziekenhuis mochten verlaten.
Hilariteit alom. Open een topic voor je matige grappenquote:Op donderdag 19 maart 2020 11:44 schreef Smack10 het volgende:
[..]
En dan zelf zeker wel hamsteren en wc papier meenemen.
[ afbeelding ]
OMG, krijgen we dit weer.quote:Op donderdag 19 maart 2020 11:43 schreef Ryan3 het volgende:
Onze "vrienden" in het Kremlin zijn begonnen met een desinformatiecampagne, om het vertrouwen in de overheid te destabiliseren. Ongeveer wat je in de TK zag gisteren.twitter:MatthiasMeisner twitterde op donderdag 19-03-2020 om 11:38:31Der Kreml hat laut EU eine "signifikante Desinformationskampagne" in der #Corona-Krise gestartet, wie meine Kolleg*innen @:claudi und Frank Jansen berichten https://t.co/V3mrNjq8Me via @:Tagesspiegel reageer retweet
Waar haal je dit uit?quote:Op donderdag 19 maart 2020 11:46 schreef Smack10 het volgende:
Dus die beelden in Italië zijn niet echt?
RIP Youpquote:Op donderdag 19 maart 2020 11:40 schreef Scrummie2.1 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)smet-met-coronavirus
[ afbeelding ]
Die film wordt niet eens uitgezonden de komende week. Wat een gemiste kans!quote:Op donderdag 19 maart 2020 11:03 schreef hjansen82 het volgende:
2 weken later. Doet me hier aan denken.
[ afbeelding ]
Waarom delen ALLE landen dit soort info, behalve Nederland?quote:Op donderdag 19 maart 2020 11:45 schreef crystal_meth het volgende:
Positiever is dat sinds 13 maart zijn er al 155 mensen genezen verklaard zijn en die het ziekenhuis mochten verlaten.
Dat mag hier: MUZ / De corona soundtrackquote:Op donderdag 19 maart 2020 11:45 schreef Simmertje het volgende:
Voor iedereen die thuiswerkt de corona playlist:
https://www.youtube.com/p(...)DWLEZolIXVkH9iqSp_Jk
Ik ging stuk om de titels
Youpiequote:Op donderdag 19 maart 2020 11:40 schreef Scrummie2.1 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)smet-met-coronavirus
[ afbeelding ]
Ik hoor vooral opaatjes en omaatjes zélf zeggen dat IK niet zo moet overdrijven.quote:Op donderdag 19 maart 2020 11:47 schreef riazop het volgende:
Alle opaatje en omaatjes horen al wekenlang dat dit "niet zo erg" is omdat er vooral ouderen aan sterven
Die hebben denk ik ook een andere kijk op Nederland gekregen
Als je ff doorklikt lees je dat dat helemaal niet wordt beweerd.quote:Op donderdag 19 maart 2020 11:46 schreef Smack10 het volgende:
[..]
OMG, krijgen we dit weer.![]()
Dus die beelden in Italië zijn niet echt?
Hou toch op man.;')
Net zoals de echte beelden uit china met op straat in een stuip vallende corona slachtoffers die hier zo werden gelooft door een subgroep.quote:Op donderdag 19 maart 2020 11:46 schreef Smack10 het volgende:
[..]
OMG, krijgen we dit weer.![]()
Dus die beelden in Italië zijn niet echt?
Hou toch op man.;')
Sorry hoor, nancy.quote:Op donderdag 19 maart 2020 11:45 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Hilariteit alom. Open een topic voor je matige grappen
Maroon 5 - Harder To Breathequote:Op donderdag 19 maart 2020 11:45 schreef Simmertje het volgende:
Voor iedereen die thuiswerkt de corona playlist:
https://www.youtube.com/p(...)DWLEZolIXVkH9iqSp_Jk
Ik ging stuk om de titels
Je laatste zin is het antwoord toch? Dat houden ze niet bij.quote:Op donderdag 19 maart 2020 11:49 schreef Apotheose het volgende:
misschien kan het niet ofzo, maar zou wel mooi zijn om echt ook in kaart te hebben hoeveel er allemaal al genezen zijn. Van al die geregistreerde besmettingen. Nu wordt er met name ingezoomd op zoveel besmettingen erbij en zoveel doden.... Heel erg - true - maar het brengt het een en ander wat meer in perspectief...
of het staat al ergens en ik heb t niet kunnen vinden. RIVD zegt dat die lui die beter zijn geen meldingsplicht hebben.
Alle opaatjes en omaatjes horen überhaupt niet zoveel en gaan er vaak bijna net zo laks mee om als bepaalde groepen jongeren.quote:Op donderdag 19 maart 2020 11:47 schreef riazop het volgende:
Alle opaatje en omaatjes horen al wekenlang dat dit "niet zo erg" is omdat er vooral ouderen aan sterven
Die hebben denk ik ook een andere kijk op Nederland gekregen
We testen juist niet streng...quote:Op donderdag 19 maart 2020 11:50 schreef THEFXR het volgende:
komt het niet door ons strenge testbeleid dat er zoveel IC's bezet zijn?
als er eerder bij bent kom je op de corona afdeling te liggen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |