Precies.quote:Op woensdag 18 maart 2020 22:42 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
De landen in echte lockdown gaan niet beter dan NL.
Niet gezien maar sla je niet altijd de plank mis als je hem uitnodigt?quote:Op woensdag 18 maart 2020 22:43 schreef bdd8 het volgende:
Jinek slaat wel even de plank mis door Gerard Joling uit te nodigen
Even een crosspost. Dat is wat Jaap van Dissel ook zei vandaag: een lockdown heet overal hetzelfde maar is het niet.quote:Op woensdag 18 maart 2020 22:36 schreef -Chakotay- het volgende:
Vinden jullie dat de maatregelingen die sommige landen nemen gerechtvaardigd zijn?
Dus totale lockdown enzo??
quote:Op woensdag 18 maart 2020 21:19 schreef Felixa het volgende:
Net gebeld met een vriend in Milaan. De mensen daar nemen de lockdown niet echt serieus. Metrostations staan 's ochtends vol met mensen op elkaar gepakt die naar hun werk gaan. Net als hier in de parken groepen moeders met kinderen. Ze geven er gewoon niks om.Controle is er amper.
Thanksquote:Op woensdag 18 maart 2020 22:43 schreef SnertMetChoco het volgende:
Bump, heeft iemand antwoord op deze vraag?
Zonder hoofdelijke stemming, wat nu vast niet aangevraagd zal worden, wordt de fractievoorzitters eve
We kopen er tijd mee! Dat is mijn hoofdargument.quote:Op woensdag 18 maart 2020 22:43 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik mis nog steeds het argument waarom een volledige lockdown zoveel helpt. Het helpt op tijdelijke basis om dingen onder controle te krijgen, maar mensen worden er niet opeens immuun van. Ben je na die 2/3 weken weer terug bij af als er maar één zieke toerist binnen komt waaien. Of iemand zonder symptomen wel heeft zitten verspreiden. Wat dan? Weer het land op slot? Echt, ik snap de logica niet.
Tijd voor meer bedden, mondkapjes, noem maar op.quote:Op woensdag 18 maart 2020 22:43 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik mis nog steeds het argument waarom een volledige lockdown zoveel helpt. Het helpt op tijdelijke basis om dingen onder controle te krijgen, maar mensen worden er niet opeens immuun van. Ben je na die 2/3 weken weer terug bij af als er maar één zieke toerist binnen komt waaien. Of iemand zonder symptomen wel heeft zitten verspreiden. Wat dan? Weer het land op slot? Echt, ik snap de logica niet.
Ik geloof in een flinke verspeidingsdaling bij +20C echter niet in verpleeghuizen e.d.quote:Op woensdag 18 maart 2020 22:43 schreef -0- het volgende:
[..]
Is er al grote verspreiding geweest in warme landen?
Madrid is de laatste tijd niet warm geweest, Italie en zeker noord-Italie zijn ook niet echt warmer dan Nederland.
Iran, Zuid-Korea en Japan, allemaal een graad of 10 de laatste 2 maanden.
Dat de lockdown daar niet werkt is dan wegens geen controle.quote:
Sowieso, zal wel onder het mom zijn van de komische valse noot aan tafel.quote:Op woensdag 18 maart 2020 22:44 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Niet gezien maar sla je niet altijd de plank mis als je hem uitnodigt?
Sinds de coronacrisis wel vaker.quote:Op woensdag 18 maart 2020 22:45 schreef junkiexp het volgende:
Zo Kuzu zegt ook een keer iets nuttigs
Het geeft niet alleen maar een tijdelijke illusie van veiligheid.quote:Op woensdag 18 maart 2020 22:40 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Zijn de meningen nogal over verdeeld. Ik vind het zelf vooral een wanhoopsdaad, het komt over als uitstellen, want na de lockdown (van vaak 2/3 weken) dwaalt het virus nog steeds rond. Je economie heeft echter een flinke onnodige dreun gekregen door de lockdown. Wel snap ik waarom leiders ervoor kiezen; het geeft de tijdelijke illusie van veiligheid. Ze zien andere landen in lockdown gaan en ze voelen zich bijna achtergesteld als hun land achter blijft. Zou fijn zijn als landen wat meer lange termijn zouden denken, maar daar verschillen de meningen dus over.
Immuniteit is nergens op gebaseerd. Er zijn gevallen bekend van mensen die twee keer Corona hebben opgelopen. Oftewel het is gokken op basis van mensenlevens. Total lockdown zorgt dat je kunt identificeren waar het virus is en zal de verspreiding ervan indammen. Als een lockdown in de ogen van Rutte niet werkt, waarom zitten we dan al bijna in lockdown?quote:Op woensdag 18 maart 2020 22:43 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik mis nog steeds het argument waarom een volledige lockdown zoveel helpt. Het helpt op tijdelijke basis om dingen onder controle te krijgen, maar mensen worden er niet opeens immuun van. Ben je na die 2/3 weken weer terug bij af als er maar één zieke toerist binnen komt waaien. Of iemand zonder symptomen wel heeft zitten verspreiden. Wat dan? Weer het land op slot? Echt, ik snap de logica niet.
Kuzu is een idioot, maar wel een die voor zijn politieke loopbaan op bestuurlijk en consultancyniveau in de zorg gewerkt heeft.quote:Op woensdag 18 maart 2020 22:45 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Sinds de coronacrisis wel vaker.
Ja, maar dat is alsnog tijdelijk. Je kan een land niet maanden in lock down houden, dat is killing voor iedereen en ook voor de economie. Dus ooit moet je het land weer openen. En dan gebeurt het alsnog. Korte termijn dus. Terwijl we juist lange termijn zouden moeten denken.quote:Op woensdag 18 maart 2020 22:44 schreef bdd8 het volgende:
[..]
We kopen er tijd mee! Dat is mijn hoofdargument.
Dan zal er geen afvlakking komen en zal alleen de China lockdown werken. geen fijn vooruitzicht ditquote:Op woensdag 18 maart 2020 22:44 schreef Felixa het volgende:
[..]
Even een crosspost. Dat is wat Jaap van Dissel ook zei vandaag: een lockdown heet overal hetzelfde maar is het niet.
[..]
Exact.quote:Op woensdag 18 maart 2020 22:46 schreef Kyran het volgende:
[..]
Het geeft niet alleen maar een tijdelijke illusie van veiligheid.
Het geeft tijd om je zorg beter voor te bereiden. Het geeft tijd om beademingsapparatuur, testkits, mondkapjes te regelen en alle andere tekorten aan te vullen. Het geeft tijd om nieuw personeel in te werken. Het zorgt dat je zorg niet al na 3 of 4 weken met de grond gelijk wordt gemaakt met uitgeput personeel en geen voorraden.
Het geeft tijd om niet onder druk, maar met genoeg slaap en alle verschillende inzichten nieuwe beslissingen te maken. Het geef tijd om rustig naar alle verschillende invalshoeken te luisteren.
Kijk naar wat er met Bruins gebeurde vandaag. Denk je dat die man op dit moment in staat is op redelijke beslissingen te maken? Ik heb veel kritiek op het RIVM, Bruins en Rutte, maar die mensen doen linksom of rechtsom hun best, staan onder een gigantische druk en hebben hier ook niet om gevraagd.
Gewoon even vol op de rem trappen en alles rustig opnieuw bekijken en dan weer rustig verder.
Snap die angst voor een iets hardere maatregelen niet zo. Niemand vraagt om maanden of jaren. Als zorgverlener werd ik vandaag verdomme gevraagd om mijn mondkapje maar meerdere keren te gebruiken. Het is allemaal waanzin ....
Vind eerlijk gezegd dat Kuzu het redelijk goed doet tijdens deze kwestie. Maar zou nooit op hem stemmen want ben geen allochtoon met een minderwaardigheidscomplex.quote:Op woensdag 18 maart 2020 22:47 schreef Oostwoud het volgende:
[..]
Kuzu is een idioot, maar wel een die voor zijn politieke loopbaan op bestuurlijk en consultancyniveau in de zorg gewerkt heeft.
Je geeft jezelf wel even enkele weken “rust” en tijd om meer info te halen over het virus maar meer ook nietquote:Op woensdag 18 maart 2020 22:43 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik mis nog steeds het argument waarom een volledige lockdown zoveel helpt. Het helpt op tijdelijke basis om dingen onder controle te krijgen, maar mensen worden er niet opeens immuun van. Ben je na die 2/3 weken weer terug bij af als er maar één zieke toerist binnen komt waaien. Of iemand zonder symptomen wel heeft zitten verspreiden. Wat dan? Weer het land op slot? Echt, ik snap de logica niet.
https://www.politico.com/(...)s-in-florida-1267712quote:Nineteen long-term care facilities in Florida have either a suspected or confirmed case of the coronavirus, including two confirmed cases in Duval and Broward counties.
Agency for Health Care Administration Secretary Mary Mayhew said she could not divulge the name or addresses of the nursing facilities, citing patient privacy requirements. She said she would look into providing more information in aggregate.
Mayhew‘s agency has dispatched strike teams to affected facilities, contingents that include a nurse, an epidemiologist, an infectious disease prevention specialist and a state facility surveyor from the health agency who has been trained on the coronavirus.
Mayhew expressed concern about how hospitals are working with nursing homes, where the sickest patients reside.
Hospitals and nursing homes transfer patients back and forth on a regular basis, depending on their health care needs. Some Florida hospitals are equipped to handle coronavirus patients, but nursing homes are not.
"I can’t afford to have someone transferred from a hospital to a nursing home when obvious signs were overlooked for testing," Mayhew told POLITICO.
Her agency is working to set up a statewide, around-the-clock hotline so nursing homes can more easily report suspected cases of the coronavirus, or Covid-19.
Veel Turken in mijn klas zien Kuzu als iemand die Turken in de verkeerde hoek duwt.quote:Op woensdag 18 maart 2020 22:47 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Vind eerlijk gezegd dat Kuzu het redelijk goed doet tijdens deze kwestie. Maar zou nooit op hem stemmen want ben geen allochtoon met een minderwaardigheidscomplex.
Ooh fuck.quote:Op woensdag 18 maart 2020 22:48 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
https://www.politico.com/(...)s-in-florida-1267712
Onzin, maandagavond na de toespraak was hij op NPO1 en was hij behoorlijk optimistisch.quote:Op woensdag 18 maart 2020 22:42 schreef Fukushima het volgende:
[..]
ja hij was gelijk al sceptisch over Rutte zijn scenario
Dat snap ik nog ergens. Zolang ze er dan ook echt gebruik van maken. Hoe veel voorbereidingstijd heeft Nederland wel niet gehad sinds het uit brak in China? Ook na die maand lock-down zal dat niet genoeg zijn imo. Maar ik snap wat je probeert te zeggen.quote:Op woensdag 18 maart 2020 22:46 schreef Kyran het volgende:
[..]
Het geeft niet alleen maar een tijdelijke illusie van veiligheid.
Het geeft tijd om je zorg beter voor te bereiden. Het geeft tijd om beademingsapparatuur, testkits, mondkapjes te regelen en alle andere tekorten aan te vullen. Het geeft tijd om nieuw personeel in te werken. Het zorgt dat je zorg niet al na 3 of 4 weken met de grond gelijk wordt gemaakt met uitgeput personeel en geen voorraden.
Het geeft tijd om niet onder druk, maar met genoeg slaap en alle verschillende inzichten nieuwe beslissingen te maken. Het geef tijd om rustig naar alle verschillende invalshoeken te luisteren.
Kijk naar wat er met Bruins gebeurde vandaag. Denk je dat die man op dit moment in staat is op redelijke beslissingen te maken? Ik heb veel kritiek op het RIVM, Bruins en Rutte, maar die mensen doen linksom of rechtsom hun best, staan onder een gigantische druk en hebben hier ook niet om gevraagd.
Gewoon even vol op de rem trappen en alles rustig opnieuw bekijken en dan weer rustig verder.
Snap die angst voor een iets hardere maatregelen niet zo. Niemand vraagt om maanden of jaren. Als zorgverlener werd ik vandaag verdomme gevraagd om mijn mondkapje maar meerdere keren te gebruiken. Het is allemaal waanzin ....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |