oh dat begrijp ik. eten zealleen dat?quote:Op woensdag 18 maart 2020 09:39 schreef CherryLips het volgende:
Heb andijvie nodig voor m'n vee. Zou het echt intens verdrietig vinden als die minder te eten krijgen
Nee, ook witlof, spinazie, komkommer, paprika, van alles. Maar ze vreten VEEL. Ik had vrij veel witlof ingeslagen omdat dat redelijk lang goed blijft en dat komt ze nu de neus uit dus laten ze het liggen. Heel irritant.quote:Op woensdag 18 maart 2020 09:42 schreef bitterbal het volgende:
[..]
oh dat begrijp ik. eten zealleen dat?
tijd om die ondankbare beesten op te etenquote:Op woensdag 18 maart 2020 09:44 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Nee, ook witlof, spinazie, komkommer, paprika, van alles. Maar ze vreten VEEL. Ik had vrij veel witlof ingeslagen omdat dat redelijk lang goed blijft en dat komt ze nu de neus uit dus laten ze het liggen. Heel irritant.
Dit, Mad Max Fury Road.quote:
Eh, Rammstein is nog niet dood, ik sluit niets uit.quote:Op woensdag 18 maart 2020 09:58 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Deze apocalyps zie ik niet snel mannen met vuurspuwende gitaren aan vrachtwagens hangen.
gaan ze nog kieskeurig doen ook die knaagdierenquote:Op woensdag 18 maart 2020 09:44 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Nee, ook witlof, spinazie, komkommer, paprika, van alles. Maar ze vreten VEEL. Ik had vrij veel witlof ingeslagen omdat dat redelijk lang goed blijft en dat komt ze nu de neus uit dus laten ze het liggen. Heel irritant.
Ja echt. Je hebt honger of je hebt het niet, denk ik dan.quote:Op woensdag 18 maart 2020 10:06 schreef bitterbal het volgende:
[..]
gaan ze nog kieskeurig doen ook die knaagdieren
quote:Op woensdag 18 maart 2020 10:07 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja echt. Je hebt honger of je hebt het niet, denk ik dan.
graties geldquote:Op woensdag 18 maart 2020 10:07 schreef bitterbal het volgende:
mijn stiefmoeder zei dat ik die 4000 euro moest gaan ophalen die iedere nederlander krijgt
Gooi ze in parachuutjes uit het vliegtuig boven Afrika, daar hebben ze pas honger, zal ze leren.quote:Op woensdag 18 maart 2020 10:07 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja echt. Je hebt honger of je hebt het niet, denk ik dan.
en dan nog mij zeggen dat zij toch echt de persconferentie gisteren heeft gezien dus of ik even wil luisterenquote:
quote:Op woensdag 18 maart 2020 10:07 schreef bitterbal het volgende:
mijn stiefmoeder zei dat ik die 4000 euro moest gaan ophalen die iedere nederlander krijgt
ja het grote hamstervirus verspreid zich ookquote:Op woensdag 18 maart 2020 10:14 schreef UitStraling het volgende:
Krijg net een foto door van een collega en een vriend van hem werkt in een DC van een grote supermarktketen, DC is bijna helemaal leeg...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |