SPOILER: Het COVID-19-virus (coronavirus) in het kort:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Meer uitleg over het mogelijke ziekteverloopOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CoronavirussenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Doden in NederlandOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Richtlijnen in dit topic:
-probeer lollig te doen
-bij nieuws graag een bron
-off topic kan zonder opgaaf van reden verwijderd worden. Hier is het Slow Chat topic: COR / [En Don SC #1] HATSJOE
-opruiende berichten zonder bewijs of normale bronnen, kunnen achterwege gelaten worden.
[ Bericht 0% gewijzigd door weetjewel5 op 14-03-2020 21:37:32 ]![]()
Hugo de Jonge kijkt van dag tot dag naar de situatie.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:51 schreef Kyran het volgende:
[..]
En enige oplossing in de ogen van vele experts.
Misschien kan hij zelf beter eens vooruitkijken?twitter:EenVandaag twitterde op zaterdag 14-03-2020 om 18:44:50Alle scholen moeten dicht, dat stelt de Federatie Medisch Specialisten.
"Als kabinet hebben wij ons te baseren op het advies van het RIVM", zegt minister @HugodeJonge van Volksgezondheid. "De kans op besmetting is klein, dan is het sluiten van alle scholen niet nodig." https://t.co/VzzarbipjM reageer retweet![]()
Morgen na spoeddebat. Ik verwacht na het journaal van 8 uur.quote:
Een beetje premier zou gewoon om 8 uur in plaats van journaal de natie toespreken. Slappe hap hier in Nederland.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Lekker cashen voor dat supermarktpersoneel.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:53 schreef Noudanzeg het volgende:
[..]
De meeste zijn 16 of 17, die hebben nog geen kinderen
Scholen straks dicht, maar topdrukte in de AH en de Jumbo en dus alle tijd van de wereld om aan het werk te gaan.![]()
A hier is tie, ik kon al geen nieuwe openenEverything in the world is about sex except sex. Sex is about power.![]()
Was woensdag biddag en donderdag werd eerste besmetting vastgesteld.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
In Staphorst gaan ze morgen gewoon kerkdiensten houden![]()
Welkom in het nieuwe topic en doe lekker mee zou ik zeggenquote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef Fukushima het volgende:
A hier is tie, ik kon al geen nieuwe openen
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Dit dus.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:51 schreef funnywell het volgende:
[..]
Waarvoor werk je als het halve land plat ligt.
Als maandag 80% thuis is. Wat zal de vrachtwagen chauffeur, winkelbevoorader, cassiere, politieagent, Bruggenbestuurder, nutsreparateur dan denken.
Maar even extra hard werken? Tja heel.NL zit thuis en de helft van mijn collega's ook.
Maar ik ga wel even het land redden. De luie Netflix kijkers bevoorraden?Vakman pur sang![]()
maandag spoeddebat. niet zo ongeduldig he.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef vosss het volgende:
[..]
Morgen na spoeddebat. Ik verwacht na het journaal van 8 uur.
Een beetje premier zou gewoon om 8 uur in plaats van journaal de natie toespreken. Slappe hap hier in Nederland.![]()
En. Nou. Nederland. Nog.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef riazop het volgende:
Frankrijk schaalt op
Alle winkels, behalve supermarkten en apotheken, per direct dicht
Het. Zou. Tijd. Worden.![]()
Maandag blijven mijn kids thuis, ik kan zelf evt thuis werken. Vrouw werkt in het onderwijs en mijn beide kids zijn grieperig. Jongste gaat normaal naar Opa en Oma. RIVM kan de pot op. Neem zelf wel maatregelen.Narf!![]()
Och ja, bidden gaat ze redden. Als er een vaccin komt dan zullen ze die ook niet nemen. Vreselijk achterlijk!quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
In Staphorst gaan ze morgen gewoon kerkdiensten houdenGo hard or go home![]()
Kerkdiensten en het verspreiden van ziektes, noem een meer iconisch duo.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
In Staphorst gaan ze morgen gewoon kerkdiensten houdenOpgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!![]()
En initieel voor 2 weken, maar dat zal uiteindelijk tot de meivakantie zijn denk ikquote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef vosss het volgende:
[..]
Morgen na spoeddebat. Ik verwacht na het journaal van 8 uur.
Een beetje premier zou gewoon om 8 uur in plaats van journaal de natie toespreken. Slappe hap hier in Nederland.Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.![]()
Elke stad in Nederland vandaag buiten Brabanttwitter:dgnijmegen twitterde op zaterdag 14-03-2020 om 19:27:21Sociale onthouding? De meesten trekken zich er niks van aan: ‘We maken ons niet zo druk’
https://t.co/LSSfz8OwE0 https://t.co/JxfLI755vk reageer retweetVBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Dat is het hele probleem. Je kan bij een exponentiële uitbraak het niet even aankijken .... Je moet ingrijpen, maar dat vertikken ze gewoon. Dat in combinatie met verkeerde aannames resulteert in een rampzalig beleid.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:54 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Hugo de Jonge kijkt van dag tot dag naar de situatie.
Misschien kan hij zelf beter eens vooruitkijken?twitter:EenVandaag twitterde op zaterdag 14-03-2020 om 18:44:50Alle scholen moeten dicht, dat stelt de Federatie Medisch Specialisten.
"Als kabinet hebben wij ons te baseren op het advies van het RIVM", zegt minister @:HugodeJonge van Volksgezondheid. "De kans op besmetting is klein, dan is het sluiten van alle scholen niet nodig." https://t.co/VzzarbipjM reageer retweet![]()
Het vrije (en lakse) Nederlandse beleid trekt hordes Belgen naar winkels en restaurants...
https://www.hln.be/nieuws(...)or-woorden~ac139fcf/![]()
Ik zou als supermarkt medewerker een lekker dikke vinger naar de maatschappij doen. Jullie thuis ik.thuis.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef riazop het volgende:
Frankrijk schaalt op
Alle winkels, behalve supermarkten en apotheken, per direct dichtVakman pur sang![]()
Gaan we doenquote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:56 schreef vosss het volgende:
[..]
Welkom in het nieuwe topic en doe lekker mee zou ik zeggen
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.![]()
pijnlijkquote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:57 schreef WheeledWarrior het volgende:
Alle landen zitten zo'n beetje dicht behalve wij![]()
Dat flatten the curve principe gaat ook mooi op voor de supermarkten en de hamsteraars.Een vel leeg papier kan altijd nog een mooie tekening worden.![]()
Dankzij die houding moet het land dus helemaal op slot straks.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:57 schreef Caland het volgende:
Elke stad in Nederland vandaag buiten Brabanttwitter:dgnijmegen twitterde op zaterdag 14-03-2020 om 19:27:21Sociale onthouding? De meesten trekken zich er niks van aan: ‘We maken ons niet zo druk’
https://t.co/LSSfz8OwE0 https://t.co/JxfLI755vk reageer retweetOpgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
Forum Opties Forumhop: Hop naar: