abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_191961989
quote:
0s.gif Op woensdag 11 maart 2020 16:30 schreef Kekster het volgende:

[..]

We weten inderdaad niet of het virus een blijvertje is maar dat is een aanname op basis van andere corona virussen. We weten ook niet of het influenza virus zal muteren in een ultra dodelijke variant. We weten ook nog niet of de aanpak van Nederland afdoende is of niet. De epidemie is tenslotte nog niet voor bij.
Ik weet het niet en zou ook zo'n aanname niet durven doen op basis van andere coronavirussen. Andere coronavirussen zijn wel blijvertjes gebleken, met name corona-verkoudheidsvirussen. Dit virus lijkt tussen die virussen en de coronavirussen die MERS / CoV-1 veroorzaakten in te zitten.
We weten niet of de aanpak van Nederland afdoende is. Ik hoop van wel, maar ik heb sterk de indruk van niet. Gezien de risico's lijkt het voorzorgprincipe hier van toepassing.
En ik ben het helemaal met je eens dat de epidemie nog niet voorbij is. Achteraf weten we het pas, maar dan is het wel te laat om er nog iets aan te doen.
  Forum Admin woensdag 11 maart 2020 @ 16:55:19 #302
54263 crew  Pharkus
eeuwig vader, deeltijd autist
pi_191962167
quote:
5s.gif Op woensdag 11 maart 2020 15:47 schreef Fer_de_Lance het volgende:
@:Pharkus komen er officiële tagjes, geïnfecteerd/genezen/dood

?
Nog niet besproken.
Een vel leeg papier kan altijd nog een mooie tekening worden.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')