Oh, niet alleen China hoor. Er werden hier gisteren ook allerlei dingen over Italië geroepen door mensen die - neem ik aan - nooit in Italië geweest zijn, anders praatten ze niet zo dom.quote:Op zondag 1 maart 2020 22:59 schreef xzaz het volgende:
[..]
Zijn ze ook. Je bent een achter land als je open markten heb waarbij wild op de markt geslacht wordt.
Geen idee waar je het precieze aantal kan vinden en in hoeverre dat aantal betrouwbaar is.quote:Op zondag 1 maart 2020 22:59 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik wil weten hoeveel gevallen er in Verona zijn.
Op zeker schizofreen!quote:Op zondag 1 maart 2020 22:59 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Ach, paniek, ik ben inmiddels dat ongekende amateurisme van het RIVM wel gewend. Ik reageer er niet panisch maar gelaten op.
Als Nederland een mens en het RIVM diens imuumsysteem zou zijn, dan was het een 76-jarige obese diabeet met COPD.
Miljoenen onder quarantaine stellen, ppe verplicht in het openbaar, allerhande wanhoopspogingen tot ontsmetten, het enorm opschalen van de zorgcapaciteit maar nog nowhere near afdoende.quote:Op zondag 1 maart 2020 22:58 schreef xzaz het volgende:
[..]
Ik denk dat jij dom ben maar ja zegt niet zo veel.
[..]
'Ondernemen'. Zoals klokkenluiders oppakken? Of noem je dat geen ondernemen?
Ze kunnen het toch mailen.quote:Op zondag 1 maart 2020 23:00 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Het is een MRI-uitslagMaar gaat mij er meer om dat niet het hele ziekenhuis in lockdown gaat zoals vandaag in Gorinchem.
Italiaanse aantallen zijn sowieso nooit betrouwbaar.quote:Op zondag 1 maart 2020 23:02 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Geen idee waar je het precieze aantal kan vinden en in hoeverre dat aantal betrouwbaar is.
En die broer heeft dus ook al weer mensen besmet, want die zat niet in quarantaine natuurlijk. Man man man wat een gefaal. Wanneer gaan er RIVM koppen rollen?quote:Op zondag 1 maart 2020 22:39 schreef Maver24 het volgende:
11e geval, broer van de loon op zand man. Hij was toch niet besmettelijk of was de broer thuis bij hem toen hij ziek al was
Dat zien we dan wel weer. Zijn niet echt dingen waar wij invloed op hebben.quote:Op zondag 1 maart 2020 23:02 schreef the_actraiser het volgende:
De wereldeconomie krijgt de grootste klap van de Corona..
Morgen openen de beurzen waarschijnlijk weer diep in het rood.
AEX -5% Dow -3% enz..
Los van het lichamelijke leed gaat dit weer voor een diepe recessie zorgen.
En de daarbij horende ontslagen en faillissementen.
De economie was al fragiel genoeg, zeker in zuid Europa en dan kan dit maar zo de druppel zijn dat bijvoorbeeld Italië failliet gaat.
Wellicht zodra ze zelf Corona oplopen.quote:Op zondag 1 maart 2020 23:03 schreef vosss het volgende:
[..]
En die broer heeft dus ook al weer mensen besmet, want die zat niet in quarantaine natuurlijk. Man man man wat een gefaal. Wanneer gaan er RIVM koppen rollen?
Ik gok dat de AEX nog wel verder omlaag gaat na alle besmettingen dit weekend.quote:Op zondag 1 maart 2020 23:02 schreef the_actraiser het volgende:
De wereldeconomie krijgt de grootste klap van de Corona..
Morgen openen de beurzen waarschijnlijk weer diep in het rood.
AEX -5% Dow -3% enz..
Los van het lichamelijke leed gaat dit weer voor een diepe recessie zorgen.
En de daarbij horende ontslagen en faillissementen.
De economie was al fragiel genoeg, zeker in zuid Europa en dan kan dit maar zo de druppel zijn dat bijvoorbeeld Italië failliet gaat.
Ik denk dat ik morgen toch nog even 20 kilo extra rijst ga halen.quote:Op zondag 1 maart 2020 23:04 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ik gok dat de AEX nog wel verder omlaag gaat na alle besmettingen dit weekend.
Alles zo veel mogelijk on hold zetten. Geen onnodige risico's nemen. En snel!quote:Op zondag 1 maart 2020 23:05 schreef Collide het volgende:
Beste stuurlui staan aan wal hier, wat moet de overheid volgens jullie dan doen?
https://en.m.wikipedia.or(...)us_outbreak_in_Italyquote:Op zondag 1 maart 2020 22:59 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik wil weten hoeveel gevallen er in Verona zijn.
Mag hopen dat hij zo slim was om uit zichzelf nergens heen te zijn geweestquote:Op zondag 1 maart 2020 23:03 schreef vosss het volgende:
[..]
En die broer heeft dus ook al weer mensen besmet, want die zat niet in quarantaine natuurlijk. Man man man wat een gefaal. Wanneer gaan er RIVM koppen rollen?
Hoe realistisch is dat zonder de (economische) gevolgen of het land plat te moeten leggen.quote:Op zondag 1 maart 2020 23:05 schreef Tengano het volgende:
[..]
Alles zo veel mogelijk on hold zetten. Geen onnodige risico's nemen. En snel!
Prio 1 is voorkomen.
Dat jij geen minister bent johquote:Op zondag 1 maart 2020 23:05 schreef Tengano het volgende:
[..]
Alles zo veel mogelijk on hold zetten. Geen onnodige risico's nemen. En snel!
Prio 1 is voorkomen.
twitter:cardio_jacco twitterde op zondag 01-03-2020 om 22:51:26There will be ~ 20-30 ✅ tests in the next 2 days. I think they will now subsequently test all the Pneumonia cases in all the regional 🏥. So the #COVIDー19 rate will rise exponentially. System has already failed because even in only 10 official cases, patient 0’s can’t be traced reageer retweet
twitter:cardio_jacco twitterde op zondag 01-03-2020 om 22:51:26I got anonymous reports of positive but not officially confirmed(!) corona cases in (again) Noord-Brabant, Gelderland and Limburg. reageer retweet
In dit stadium niet zo heel veel meer, er is de voorbije weken zoveel verzaakt dat dit niet meer te redden valt. Met alle handhygiene van de wereld niet.quote:Op zondag 1 maart 2020 23:05 schreef Collide het volgende:
Beste stuurlui staan aan wal hier, wat moet de overheid volgens jullie dan doen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |