Knap als je dan nog kan lopen.quote:Op zondag 16 februari 2020 16:38 schreef Treinhoer het volgende:
1175, dan ben je een alcoholist.De tering, dan wil je het nog downplayen ook. Ik hoop dat ze je rijbewijs voor altijd afnemen en je nooit meer in een auto mag stappen.
Lijkt mij wel verstandigquote:Op zondag 16 februari 2020 16:39 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Een educatieve maatregel gedrag?
Oke, weer wat geleerd.
Als de veiligheid van zijn omgeving in gevaar komt (ik vermoed namelijk nogal dat dit echt geen "boehoe de popo pest me" gevalletje is") dan heb ik echt weinig boodschap aan iemand zijn zelfbeeld.quote:Op zondag 16 februari 2020 16:32 schreef SebbeSwensje het volgende:
De realisatie is inmiddels een feit en de oorspronkelijke TS blaast al heel anders van de toren. Allemaal weer overdreven gelul om zo iemand een minderwaardigheidscomplex aan te praten.
Als je met dergelijke getallen nog een auto kan parkeren en een verklaring af kan leggen, toon je een gewenning aan. Dat lukt een incidentele drinker niet. Dat kon wel eens een alcoholonderzoek worden bij het CBR. Bovenop de straf van de rechter.quote:Op zondag 16 februari 2020 16:38 schreef Treinhoer het volgende:
1175, dan ben je een alcoholist.De tering, dan wil je het nog downplayen ook. Ik hoop dat ze je rijbewijs voor altijd afnemen en je nooit meer in een auto mag stappen.
Jouw verklaring maakt echt niet uit, het is die 1175 ugl wat telt voor de politierechter en het CBR.quote:Op zondag 16 februari 2020 15:13 schreef kree het volgende:
[..]
Thanks het is ook zo, Maar wat ik maar wil zegen het had zo makkelijker allemaal gekunt incl de evt schade dan. Tja nu weet ik het ook niet? Die mensen nemen zelf maar contact op het nr van bedrijf staat op die bus iig.
Voel me echt te zwaar nu al gestraft. En door mijn eerlijkheid heb ik wellicht niet eens een goede verklaring gegeven enzo. Tja wtf als je ineens opgepakt gaat worden en ook nog druk van en letterlijk, Ze vertelden me zou maar niet dat en zus en zo zeggen want dat gaat de officier niet leuk vinden........ ok overdonderd wel he als je tegen over ze zit.
Echt alsof ik iemand dood reed of iemand omlegde zo voelde het en dat alles om een heel kleine parkeer schade....
Het is wat hè meid.quote:Op zondag 16 februari 2020 16:32 schreef SebbeSwensje het volgende:
De realisatie is inmiddels een feit en de oorspronkelijke TS blaast al heel anders van de toren. Allemaal weer overdreven gelul om zo iemand een minderwaardigheidscomplex aan te praten.
Dat dus inderdaad. Ik heb echt geen probleem met mensen die veel zuipen, moet je lekker zelf weten en doen. Maar je moet dan niet in een auto stappen. Als je dat doet dan marchandeer je met de veiligheid van iedereen. Of je nu alleen maar gaat inparkeren of van Groningen naar Maastricht rijdt met 3 kratjes bier achterin.quote:Op zondag 16 februari 2020 16:43 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Als je met dergelijke getallen nog een auto kan parkeren en een verklaring af kan leggen, toon je een gewenning aan. Dat lukt een incidentele drinker niet. Dat kon wel eens een alcoholonderzoek worden bij het CBR. Bovenop de straf van de rechter.
Hij moet bellen/schrijven met de officier van justitie. Een hulpofficier gaat helemaal niks voor hem doen.quote:Op zondag 16 februari 2020 15:37 schreef -river- het volgende:
Op iedere hoofd politiebureau is een hulpofficier van justitie, vraag morgen een gesprek met hem aan en geef aan dat je je rijbewijs nodig hebt voor je werk.
Dat zei ik hem eerder al, ik gaf hem het advies morgen al een gesprek aan te gaan met een (hulp) officier van justitie (ps. je hoeft mij daar niets over uit te leggen)quote:Op zondag 16 februari 2020 16:47 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Hij moet bellen/schrijven met de officier van justitie. Een hulpofficier gaat helemaal niks voor hem doen.
Zou strafbaar gesteld moeten wordenquote:Op zondag 16 februari 2020 16:47 schreef wielrennerdt het volgende:
[..]
Weten
Mensen die onnodig spaties gebruiken
Jij raadt hem aan naar een politiebureau te gaan en een gesprek aan te gaan met een hulpofficier. Dat zet geen zoden aan de dijk.quote:Op zondag 16 februari 2020 16:49 schreef -river- het volgende:
[..]
Dat zei ik hem eerder al, ik gaf hem het advies morgen al een gesprek aan te gaan met een (hulp) officier van justitie (ps. je hoeft mij daar niets over uit te leggen)
CVOM. ZSM gaat niet over verkeer/alcohol.quote:Op zondag 16 februari 2020 16:50 schreef Questular het volgende:
Gewoon bellen naar de ZSM locatie heb je alles in 1 te pakken
Kan toch ook via een TOM zitting afgedaan worden of dit soort zaken niet?quote:Op zondag 16 februari 2020 16:52 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
CVOM. ZSM gaat niet over verkeer/alcohol.
quote:Op zondag 16 februari 2020 16:50 schreef Questular het volgende:
Gewoon bellen naar de ZSM locatie heb je alles in 1 te pakken
Ik hoor je wel als jij een keer plat op je muil gaat.quote:
Je kunt je natuurlijk afvragen in hoeverre het z'n directe veiligheid ten goede komt als hij direct als één of andere pariah wordt behandeld terwijl er feitelijk weinig gebeurd is.quote:Op zondag 16 februari 2020 16:41 schreef ZarB het volgende:
[..]
Als de veiligheid van zijn omgeving in gevaar komt (ik vermoed namelijk nogal dat dit echt geen "boehoe de popo pest me" gevalletje is") dan heb ik echt weinig boodschap aan iemand zijn zelfbeeld.
Lees een stukje verder terugquote:Op zondag 16 februari 2020 16:52 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Jij raadt hem aan naar een politiebureau te gaan en een gesprek aan te gaan met een hulpofficier. Dat zet geen zoden aan de dijk.
Officier/CVOM bellen/schrijven. Meer kan je niet doen.
Maar het OM is nogal streng op alcoholgebruik in het verkeer dus ik acht de kans dat TS zijn rijbewijs snel terug krijgt zeer klein.
Nee.quote:Op zondag 16 februari 2020 16:54 schreef Questular het volgende:
[..]
Kan toch ook via een TOM zitting afgedaan worden of dit soort zaken niet?
Nee.quote:Op zondag 16 februari 2020 16:59 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Ik hoor je wel als jij een keer plat op je muil gaat.
[..]
Zijn veiligheid zal weinig mensen boeien. Eerder die van anderen.quote:Op zondag 16 februari 2020 16:59 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Ik hoor je wel als jij een keer plat op je muil gaat.
[..]
Je kunt je natuurlijk afvragen in hoeverre het z'n directe veiligheid ten goede komt als hij direct als één of andere pariah wordt behandeld terwijl er feitelijk weinig gebeurd is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |