Van de naastgelegen provincies van Hubei al vier dagen geen actuele cijfers meer.quote:Op donderdag 13 februari 2020 05:51 schreef joyvke het volgende:
20 dagen. 1e lockdown buiten China.twitter:BNODesk twitterde op donderdag 13-02-2020 om 05:46:54BREAKING: Sơn Lôi, a village in northern Vietnam, has been put on lockdown to prevent the spread of coronavirus reageer retweet
2 mensen vervangen in functies EN nog steeds geen national update ...
Waren die niet in de Hubei/ nationals meegenomen?quote:Op donderdag 13 februari 2020 05:54 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Van de naastgelegen provincies van Hubei al vier dagen geen actuele cijfers meer.
Op de BNO-kaart zie ik geen updates, de laatste was van het weekend en toen was het ook al voor twee dagen tegelijkertijd.quote:Op donderdag 13 februari 2020 05:58 schreef joyvke het volgende:
[..]
Waren die niet in de Hubei/ nationals meegenomen?
BNO houdt geen getallen van de provincies meer bij, alleen van Hubei en van heel China.quote:Op donderdag 13 februari 2020 06:00 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Op de BNO-kaart zie ik geen updates, de laatste was van het weekend en toen was het ook al voor twee dagen tegelijkertijd.
Noro doet het ook altijd super op een cruise qua infectie. Dat zal met een coronavirus niet anders zijn.quote:Op donderdag 13 februari 2020 06:10 schreef asco het volgende:
Lekker schimmig allemaal. Maarja, goh. 🙄
De bootcijfers alleen zijn genoeg reden tot zorg. 😳
Dan bazelen die communisten verder maar wat ze willen.
60.000 gevallen inmiddels verspreid over heel China en nul in Afrika, Indonesië en nog zo een paar gebieden met veel verkeer met China. Het werkelijke aantal besmettingen wereldwijd zal waarschijnlijk wel het vijf tot tienvoudige zijn inmiddels.quote:Op donderdag 13 februari 2020 07:17 schreef Toefjes het volgende:
Er is heel wat gebeurd vannacht. China lijkt wel verloren.
Zoals iemand eerder al aanhaalde, interessanter om te kijken hoe de situatie zich ontwikkelt in Thailand (het is daar nog 2 weken hoogseizoen, tot voor kort 3 rechtstreekse vluchten per dag uit Wuhan, en BKK is wellicht dé gateway van Azië naar Europa), Singapore, Japan en natuurlijk de EU.
Ja ok. De situatie lijkt vrij hopeloos inderdaad.quote:Op donderdag 13 februari 2020 07:24 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
60.000 gevallen inmiddels verspreid over heel China en nul in Afrika, Indonesië en nog zo een paar gebieden met veel verkeer met China. Het werkelijke aantal besmettingen wereldwijd zal waarschijnlijk wel het vijf tot tienvoudige zijn inmiddels.
Nog maar 10% hersteld is ook nog niet echt positief. Met wat data over moment van besmetting, moment van herstel of overlijden zou de mortaliteit zo langzamerhand duidelijk moeten worden lijkt mij. Stukje boven de 2% lijkt mij uiteindelijk aannemelijk
Context is belangrijk. Op die cruise worden momenteel alleen mensen met ziekteverschijnselen getest. Er is te weinig capaciteit om iedereen te testen.quote:Op donderdag 13 februari 2020 04:10 schreef Houtenbeen het volgende:
44 van de 221 geteste personen.twitter:BNODesk twitterde op donderdag 13-02-2020 om 04:08:44BREAKING: 44 new cases of coronavirus on cruise ship near Tokyo, raising total to 218 https://t.co/eUoE2b20hL reageer retweet
Volgens Sjoerd den Daas (NOS) moeten zij eerst ook nog even omswitchen naar de nieuwe telmethode van de provincie Hubei.quote:Op donderdag 13 februari 2020 08:00 schreef Scrummie2.1 het volgende:
En nog steeds geen cijfers van mainland China
Dat belooft wat.quote:Op donderdag 13 februari 2020 08:05 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Volgens Sjoerd den Daas (NOS) moeten zij eerst ook nog even omswitchen naar de nieuwe telmethode van de provincie Hubei.
Wat is er gebeurd dan vannacht?quote:Op donderdag 13 februari 2020 07:17 schreef Toefjes het volgende:
Er is heel wat gebeurd vannacht. China lijkt wel verloren.
Politieke mensen ontslag en nieuwe mensen op die posities en:14,840 new cases, including clinically diagnosed cases, and 242 new deaths in Hubei province, China.quote:Op donderdag 13 februari 2020 08:10 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Wat is er gebeurd dan vannacht?
Ik volg het niet op de voet namelijk.
twitter:BNODesk twitterde op donderdag 13-02-2020 om 07:43:23NEW: Hubei province says all non-essential businesses will remain closed until at least February 20 and all schools will remain closed until further notice reageer retweet
Die toenames zijn toch wel flink veel hoger dan ze tot nu toe dagelijks waren.quote:Op donderdag 13 februari 2020 08:13 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Politieke mensen ontslag en nieuwe mensen op die posities en:14,840 new cases, including clinically diagnosed cases, and 242 new deaths in Hubei province, China.
Die nieuwe cijfers kunnen ook gewoon niet kloppen. Misschien heeft de WHO wel gezegd " euhj jullie moeten een ander systeem nemen"quote:Op donderdag 13 februari 2020 08:16 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Die toenames zijn toch wel flink veel hoger dan ze tot nu toe dagelijks waren.
Nog los van de nieuwe telmethode (wel besmet maar geen symptomen tellen niet mee) en het tegen beter ween maar aannemen dat de officiële cijfers kloppen.
Yep. Erg benieuwd naar de cijfers van het overige deel van China, en naar de cijfers van vanavond.quote:Op donderdag 13 februari 2020 08:16 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Die toenames zijn toch wel flink veel hoger dan ze tot nu toe dagelijks waren.
Nog los van de nieuwe telmethode (wel besmet maar geen symptomen tellen niet mee) en het tegen beter ween maar aannemen dat de officiële cijfers kloppen.
En dan heb je hier en daar nog een draak van een user die constant maar loopt te gillen dat er niks aan 't handje is omdat de cijfers echt niet verontrustend zijn en de officiële nieuwsbronnen heus niet tegen je zitten te liegen, en alles buiten die bronnen pas échte leugens zijn.quote:Op donderdag 13 februari 2020 08:19 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Die nieuwe cijfers kunnen ook gewoon niet kloppen.
ja, je kan niet eens aankomen met " owh jaah, we hebben inees toch 14.000 cases meer."quote:Op donderdag 13 februari 2020 08:22 schreef ToT het volgende:
[..]
En dan heb je hier en daar nog een draak van een user die constant maar loopt te gillen dat er niks aan 't handje is omdat de cijfers echt niet verontrustend zijn en de officiële nieuwsbronnen heus niet tegen je zitten te liegen, en alles buiten die bronnen pas échte leugens zijn.
Je hoeft niet elk paniekerig tweetje direct automatisch voor waar aan te nemen, maar dat dingen daar niet echt helemaal lekker lopen, mag inmiddels toch wel duidelijk zijn?
twitter:BNODesk twitterde op donderdag 13-02-2020 om 08:22:04NEW: Shanghai Health Commission says methodology for coronavirus diagnosis has not changed in other areas outside Hubei province - Reuters https://t.co/JKn8Uvj6iO reageer retweet
Dat soort users vindt de situatie natuurlijk stiekem ook best spannend.quote:Op donderdag 13 februari 2020 08:22 schreef ToT het volgende:
[..]
En dan heb je hier en daar nog een draak van een user die constant maar loopt te gillen dat er niks aan 't handje is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |