Waar duidt dit op?
Zuurstofgebrek misschien?
[Dit bericht is gewijzigd door Snappie op 14-01-2003 15:49]
quote:hoeveel rijen tanden heb je? bij meer dan 1 ben je een conehead, dat zou er mee te maken kunnen hebben
Op dinsdag 14 januari 2003 15:45 schreef Snappie het volgende:
Toen ik geboren werd had ik een punthoofd en was ik ietwat blauw aangelopen.Waar duidt dit op?
Zuurstofgebrek?
Help because I/m having troubles with myself since I've been a kid...
quote:En kan dat zuurstofgebrek iets met mn hersenen gedaan hebben??
Op dinsdag 14 januari 2003 15:50 schreef moussy het volgende:
Je punthoofd kan komen doordat je moeder niet doorgeperst heeft en je net ff te lang klem hebt gezeten in het geboortekanaal. En dat blauwe kan komen door een beetje zuurstofgebrek. Komt vaker voor
Punthoofd kan een gevolg zijn van de zuignap die in sommige gevallen wordt gebruikt als trekgereedschap indien de weeën van de moeder niet sterk genoeg zijn om de baby er uit te persen (letterlijk).
quote:Ok, dat van het punthoofd is duidelijk.
Op dinsdag 14 januari 2003 15:53 schreef MetalMessiah het volgende:
Blauw = zuurstofgebrek (nee, niet kou)Punthoofd kan een gevolg zijn van de zuignap die in sommige gevallen wordt gebruikt als trekgereedschap indien de weeën van de moeder niet sterk genoeg zijn om de baby er uit te persen (letterlijk).
Ja ik denk dat ik ben.
Neehoor, dat is een grapje.
Als je geboren wordt is je schedel nog niet "vast", je schedel bestaat uit een stuk of 6 afzonderlijke platen die als je ouder wordt aan mekaar vastgroeien... als je geboren wordt zitten die nog los en dit maakt je hoofd een beetje kneedbaar zegmaar
Het gebeurt vaker en kan geen kwaad. Verdere info weet ik zo even snel niet.
quote:Dat is waar het om gaat.
Op dinsdag 14 januari 2003 15:55 schreef MetalMessiah het volgende:
Zuurstofgebrek tijdens de bevalling kan tot een hersenbeschadiging leiden die zich op allerlei manieren kan uiten, vaak in de vorm van gecombineerde handicaps en verminderde verstandelijke vermogens.
Heb momenteel last van dwang(handelingen). Is minder als vorig jaar maar nog steeds een groot probleem.
Medicijnen (efexor, 225 mg. )die ik heb helpen niet echt. Sinds die AD ben ik meer alcohol gaan drinken.
Fout.
Ik merk dat ik van amfetamines veel rust heb. Die gebruik ik niet vaak overigens.
Help me, ik loop steeds tegen bepaalde dingen aan.
(dit is meer iets voor R&P geworden...)
[Dit bericht is gewijzigd door Snappie op 14-01-2003 16:04]
quote:Heheheh me PC hing
Op dinsdag 14 januari 2003 15:58 schreef TheGuru het volgende:
Hehehe ik had ook een punthoofd,Als je geboren wordt is je schedel nog niet "vast", je schedel bestaat uit een stuk of 6 afzonderlijke platen die als je ouder wordt aan mekaar vastgroeien... als je geboren wordt zitten die zoals ik dus al melde nog los en dit maakt je hoofd een beetje kneedbaar zegmaar
Het gebeurt vaker en kan geen kwaad. Verdere info weet ik zo even snel niet.
[Dit bericht is gewijzigd door TheGuru op 14-01-2003 16:00]
quote:Klopt, het is één van de mogelijke gevolgen.
Op dinsdag 14 januari 2003 16:00 schreef moussy het volgende:
ADHD kán toch een gevolg zijn van zuurstofgebrek?
quote:weet ik; goede site!!
Op dinsdag 14 januari 2003 16:06 schreef moussy het volgende:
misschien heb je wat aan deze site http://www.hersenstorm.com/
quote:Tuurlijk!
Op dinsdag 14 januari 2003 17:07 schreef Snappie het volgende:
Moderator, mag deze verplaatst worden naar R&P?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |