Aan gevoel heb ik niets. Maar ik heb hem geen wrak gegeven als je dat soms dachtquote:Op woensdag 22 januari 2020 08:53 schreef Gunner het volgende:
Als het een auto van jou is zou ik zeggen dat het jouw risico is.
Maar dat is een gevoel.
Hoe bewijs ik datquote:Op woensdag 22 januari 2020 08:55 schreef Fer het volgende:
Tja als het zijn eigen schuld is, zoals licht laten branden of door glas gereden, zou ik het gewoon inhouden.
Dit iddquote:Op woensdag 22 januari 2020 08:57 schreef Tja..1986 het volgende:
Uhm.. Is dit een persoon die regelmatig te laat komt en is dit de druppel ofzo? Of ben je gewoon een enorme lul de behanger?
quote:Op woensdag 22 januari 2020 08:57 schreef Tja..1986 het volgende:
Uhm.. Is dit een persoon die regelmatig te laat komt en is dit de druppel ofzo? Of ben je gewoon een enorme lul de behanger?
Recht op loon als u niet kunt werken vanwege een omstandigheid die in alle redelijkheid voor rekening van uw werkgever komtquote:Op woensdag 22 januari 2020 08:52 schreef YoshiBignose het volgende:
M'n werknemer had autopech in de ochtend, dus eerst wegenwacht en daarna repareren, zeg 2 uur later op het werk. Moet ik hem doorbetalen? En zit er nog een verschil in het feit dat het een leasebak is die ik betaal, of dat hij een prive auto gebruikt?
Is gewoon een kantoorbaan dus dit is woon-werk verkeer voor hem. Krijgt dus alleen betaald voor als hij aanwezig is en heeft de auto verder voor het werk niet nodig.quote:Op woensdag 22 januari 2020 09:01 schreef Filosoofert het volgende:
Naja betaal jij hem vanaf het moment dat hij thuis wegrijdt of het moment dat hij aankomt?
Tevens zou het wel een vervelende actie als baas zijn om dit in te gaan houden, maar dat terzijde
quote:Op woensdag 22 januari 2020 09:01 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Recht op loon als u niet kunt werken vanwege een omstandigheid die in alle redelijkheid voor rekening van uw werkgever komt
Er zijn bepaalde omstandigheden denkbaar waardoor u niet kunt werken, maar waarbij u toch recht heeft op doorbetaling van uw loon. Volgens de wet moet het dan gaan om een oorzaak die in redelijkheid voor rekening van uw werkgever komt. Welke omstandigheden voor rekening en risico van uw werkgever komen en welke omstandigheden voor uw eigen rekening blijven, moet van geval tot geval bekeken worden.
Een voorbeeld. Stel u komt altijd met uw eigen auto naar het werk. Op een morgen heeft u autopech waardoor u pas halverwege de dag op kantoor kunt komen. Uw werkgever hoeft u over deze dag maar een halve dag loon te betalen. Autopech is een omstandigheid die voor uw rekening en risico komt.
Ook als ik dus de auto voor hem geregeld heb? In jouw stukje staat ook specifiek "eigen auto".quote:Op woensdag 22 januari 2020 09:04 schreef Pumpalov het volgende:
Woon/werkverkeer is risico van de werknemer. Er zijn geen verdere regels van toepassing en indien je een botte lul ben kan je loon inhouden of verwachten dat de werknemer overwerkt.
Je bent een snowflake als je niet genaaid wilt worden?quote:Op woensdag 22 januari 2020 09:01 schreef YoshiBignose het volgende:
oh daar komen de snowflakes alweer. Ik vroeg het me alleen af, wil niet zeggen dat ik hem ook echt niet ga doorbetalen hoor rustig maar.
Sowieso dat het idee in je op komt. Graaiersquote:Op woensdag 22 januari 2020 09:01 schreef YoshiBignose het volgende:
oh daar komen de snowflakes alweer. Ik vroeg het me alleen af, wil niet zeggen dat ik hem ook echt niet ga doorbetalen hoor rustig maar.
Nee je bent een snowflake als je overal over loopt te huilen. Volgens mij staat WGR over iets met "recht" en dat is wat ik wil weten. Mag ik volgens de wet hem niet doorbetalen?quote:Op woensdag 22 januari 2020 09:07 schreef Zalmslaatje het volgende:
[..]
Je bent een snowflake als je niet genaaid wilt worden?![]()
Hoe is het personeels-verloop?
Een antwoord is in zulke situaties nooit zwart-wit. Maar dat je er over nadenkt zegt al genoeg...quote:Op woensdag 22 januari 2020 09:14 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Nee je bent een snowflake als je overal over loopt te huilen. Volgens mij staat WGR over iets met "recht" en dat is wat ik wil weten. Mag ik volgens de wet hem niet doorbetalen?
100% mee eens. Precies wat ik zejquote:Op woensdag 22 januari 2020 09:01 schreef LuNaTiC het volgende:
Los van bovenstaande, mocht je besluiten om 2 uur in te houden vanwege autopech, moet je niet raar staan te kijken als je op termijn een werknemer 'creëert' die op de minuut af stopt met werken, en dat bereidheid tot bijv overwerken, of nog even iets afmaken 'in eigen tijd' ook er snel niet meer is.
2 uur korten is enorm korte-termijn denken en belabberd werkgeverschap als je het mij vraagt (lul de behanger)
Wie opent er hier een topic om te janken over een verlate werknemer?quote:Op woensdag 22 januari 2020 09:14 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Nee je bent een snowflake als je overal over loopt te huilen. Volgens mij staat WGR over iets met "recht" en dat is wat ik wil weten. Mag ik volgens de wet hem niet doorbetalen?
is dat vanochtend gebeurd? dan zou ik even afwachten hoe lang hij vanavond blijft.quote:Op woensdag 22 januari 2020 08:52 schreef YoshiBignose het volgende:
M'n werknemer had autopech in de ochtend, dus eerst wegenwacht en daarna repareren, zeg 2 uur later op het werk. Moet ik hem doorbetalen? En zit er nog een verschil in het feit dat het een leasebak is die ik betaal, of dat hij een prive auto gebruikt?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |