Jij ook weer lekker meestreamen en cossen heksiequote:Op zaterdag 18 januari 2020 15:32 schreef Toverheks het volgende:
[..]
He Gert leuk dat ik je lees, als het zo ver komt met Studio |Vlem hoop ik je vaker te lezen hier
Ja gaat ik zeker doen Pullupquote:Op zaterdag 18 januari 2020 15:57 schreef pullup het volgende:
[..]
Jij ook weer lekker meestreamen en cossen heksie
Dat maakte het wel af jaquote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:17 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Ja gaat ik zeker doen Pullup, hoop dat het net zo iets wordt als eerst met een chat erbij en commentaar leveren
Daarom zou het ook zo fijn zijn als het terug kwam.quote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:29 schreef Toverheks het volgende:
[..]dat was de charme van Studio Vlem
Hoi lav, moest gister en vanmorgen aan je denken, Het ronde huis ben ik weer gaan lezenquote:Op zaterdag 18 januari 2020 19:44 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Daarom zou het ook zo fijn zijn als het terug kwam.
Het is echt intrigerend he? Als je de kans hebt moet je er echt eens naartoe gaan. Dan kun je de sfeer voelen. Als je onder de rodhodendrons kruipt is het helemaal geweldig. Dat kan makkelijk want ruimte genoeg er onderquote:Op zondag 19 januari 2020 15:11 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Hoi lav, moest gister en vanmorgen aan je denken, Het ronde huis ben ik weer gaan lezenje hebt me besmet
Nee, Opaatje is nu helemaal into Facebook. Hij is zelden of nooit meer online.quote:Op donderdag 16 januari 2020 09:18 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Niet te missen in ieder geval
Lang niet gezien PB leuk je weer te lezen
Is opaatje nog steeds online?
O das jammer voor zijn fans.quote:Op zondag 19 januari 2020 16:43 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Nee, Opaatje is nu helemaal into Facebook. Hij is zelden of nooit meer online.
Marian moet er wel bij.quote:Op donderdag 16 januari 2020 09:21 schreef Jian het volgende:
[..]
Mwah, aardig mens, maar die hoeft van mij niet terug, zie ik liever Peter en Alsido terugkomen.
Iesje op het Open Podium!quote:
We hebben destijds veel gescholden op Jaap, maar hilarisch was het wel. Ik heb nog nooit een talkshowhost meegemaakt die zo grof en denigre3rend naar zijn gasten was als Jaap. Zelfs Paul de Leeuw zo hier nog een puntje aan kunnen zuigen.quote:Op donderdag 16 januari 2020 09:52 schreef Jian het volgende:
[..]
Waarom, ik heb om Jaap best gelachen daar. Zorgde altijd wel voor wat onrust en onlust en lag vaak in de clinch met de streamers. Ik zie niet te wachten op allemaal van die aardige, lieve dombo's hoor, daar is geen lol aan te beleven.
Een wannabe-Utopiaan. Peter heeft ongetwijfeld vele talenten, maar een echte "reallifesoaper" is hij geenszins. Twee keer meegedaan, evenzoveel keren voortijdig afgehaakt.quote:Ik zou het bijvoorbeeld prachtig vinden als Jessie en Merel daar een rol zouden krijgen. Bij Studio Vlemmix kon je mensen gewoon aanspreken. Nou wat is er nu leuker om Merel eens rechtstreeks aan te spreken of Jessie om maar wat te noemen. Oh en Peter is ook een ex-Utopiaan hè
Precies!quote:De meeste mensen hebben geen idee wie Johan Vlemmix is. Ze denken dat hij alleen maar een pias is die het leven voor een doedelzak aanziet. Maar daarnaast is Johan een gewiekste zakenman die altijd heel veel geld heeft verdiend.
[ afbeelding ]
of woon jij ook zo?
gewoon Iesje en Johan opgeven voor dat Date programmaquote:
Mwah, hoe vaak heeft hij de politiek niet d e f i n i t i e f vaarwel gezegd?quote:Op donderdag 16 januari 2020 11:24 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Het boeit 'm niet dat ze hem Malle Eppie noemen… maar hij zegt wel duidelijk dat 'ie nooit 2x hetzelfde doet… dus geen Bunker II ben ik bang
En vergeet natuurlijk Neef Harrie niet.quote:Op donderdag 16 januari 2020 11:29 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Toch was het leuk eerlijk is eerlijk veel plezier aan beleeft, beginnende artiesten die een riedeltje kwamen zingen, Alsido die er een potje van maakte, Peter ach die was gewoon leuk nee wat mij betreft kom er maar in Vlem
Het mooie van een echte Reallife is dat er geen rode draad en verhaallijn gevolgd hoeft te worden. Gewoon de stream aanslingeren en hopen op hilarische ontwikkelingen. Daar hoefde je nooit lang op te wachten.quote:Op donderdag 16 januari 2020 12:49 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Ik heb er sporadisch iets van gezien waardoor ik niet meer weet wat het nu was. De Bunker destijds wel gevolgd, maar bij gebrek aan enkel streams en geen dagelijkse recap wat in de afgelopen 24 uur of nog langer heeft afgespeeld vond ik een gemis.
Tien jaar geleden had ze zelfs twee zaken en deed ze zelf ook haar eigen inkopen op internationale beurzen. Daarnaast trad ze nog regelmatig op en stak veel tijd in het Open Podium en in SV in het algemeen. Ze is een echte duizendpoot, dus ik zie wat dat betreft geen beletsel voor haar om er weer bij te zijn.quote:Op donderdag 16 januari 2020 09:16 schreef Dotteke het volgende:
[..]
En Marian, hoop dat die ook terug komt maar dat zal wel niet, die heeft nu haar eigen zaak
Het Hollands Café. Zo, één programma hebben we alvast.quote:Op donderdag 16 januari 2020 17:42 schreef Dotteke het volgende:
[..]
De Hollandse avonden van Peter in Spanje op de stream van Johan, voor de liefhebbers altijd leuk.
Dat was inderdaad een van de geweldige momentenquote:Op vrijdag 17 januari 2020 09:46 schreef Deweycheatumnhowe het volgende:
Ik zou het echt geweldig vinden als dit weer terugkomt. Man man, wat hebben we gelachen.
Ik herinner me nog die keer dat iedereen van de baas ineens alles uit zijn handen moest laten vallen om de carnavalsoptocht te filmen. Daar waren ze veel te laat mee en uiteindelijk was de optocht al lang en breed voorbij toen de camera's pas draaiden.
Wat volgde was een tirade van Vlem, die er op neerkwam dat het allemaal de schuld was van die arme Alsido, want als je dat soort dingen wilt doen, moet je het goed doen of je moet het laten.
Er volledig aan voorbijgaand dat hijzelf degene was die opdracht had gegeven om de boel te filmen.
En zo waren er zoveel hilarische momenten.
Kafka in 040.
Dat was in Paleis Soestdijk II ja. Die Porsche is er een paar jaar geleden uitgehesen en heeft nu een andere bestemming gevonden. Helaas niet mijn kant uitgegaan.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 23:33 schreef pullup het volgende:
[..]
Er stond toch altijd een porche op zolder?
quote:Op zondag 19 januari 2020 17:25 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Dat was in Paleis Soestdijk II ja. Die Porsche is er een paar jaar geleden uitgehesen en heeft nu een andere bestemming gevonden. Helaas niet mijn kant uitgegaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |