Die gesprekken zijn allemaal al geweest en alles is al gezegd. Op elke manier.quote:Op zondag 2 februari 2020 11:33 schreef FlyingFish het volgende:
Maar Venco, als jij wel thuis bent, heeft je man er dan niet ook last van? Het lijkt mij dat hij toch ook wel wakker wordt van het gehuil, zelfs al hoeft hij er niets mee te doen. Je moet het brengen als een investering in een betere nachtrust voor jullie beiden, niet alleen voor jou.
En mocht hij daar toch nog wat hulp bij nodig hebben dan zou ik vanaf nu twee minuten langer wachten met naar haar toe gaan, zodat hij ook even goed wakker wordt. Je hebt zijn hulp hierbij echt nodig en als hij dat gewoon niet doet, dan moet je zorgen dat hij er zelf ook graag iets aan wil gaan doen doordat hij er nu zelf ook last van heeft.
En als je er echt mee gaat beginnen, vertel dit dan overdag ook duidelijk aan Z een paar keer. Ze begrijpen echt al heel veel. (Ernaar handelen is een tweede, natuurlijk.)
Dat zeg ik niet over mezelf. Dat zegt mijn man.quote:Op zondag 2 februari 2020 13:51 schreef TolstoiFan het volgende:
VencoHet klinkt wel hard naar jezelf om te zeggen jij dit aangeleerd hebt en dat jij dan dus ook degene bent die het af moet leren. Soms kies je voor een oplossing, die je op dat moment het snelst weer aan slapen helpt. Ik heb dat ook tijden zo gedaan.
En als je al zo vermoeid bent, dan is het ook heel erg moeilijk om tijdens de nacht opeens ander gedrag proberen aan te leren, waarbij je zelf ook consequent moet zijn. Want eigenlijk wil je dan ook gewoon slapen.
Ik heb niet echt advies voor je hoe dit te doorbreken, behalve toch meer hulp van je man. Kunnen jullie dit niet samen aanpakken tijdens een vakantieperiode?
Veel sterkte, ik leef met je mee. Te weinig slaap krijgen is echt zo killing……
Ja, zo dacht ik ook. Als single had ik het toch ook alleen moeten doen.quote:Op zondag 2 februari 2020 15:28 schreef Lemijn het volgende:
Ik had geen partner om me te helpen dus heb het wel zelf gedaan en het kan, vencodark. Overdag uitleggen, consequent uitvoeren en overtuigd zijn van het nut zijn inderdaad de ingrediënten. Die laatste maakte dat ik het kon doorzetten, ik dacht echt dat het een goed idee was voor hem. Te moe is niet goed
.
Misschien de koppeling maken tussen licht en donker? Vanavond als je gaat slapen is het donker, en zolang het donker is kan je niet meer bij mama drinken, want dan slaapt mama. Morgen als je wakker wordt en het weer licht is gaan we weer eten/drinkenquote:Op zondag 2 februari 2020 15:51 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ja, zo dacht ik ook. Als single had ik het toch ook alleen moeten doen.![]()
Maar ik heb al vooruitgang vandaag: ze heeft nog meer 3 keer gedronken sinds het opstaan.
1 x opstaan. 1 x dutje. 1 x opstaan na dutje.![]()
De overige 4 keer dat ze al heeft gevraagd heb ik haar afgeleid, eten aangeboden of gewoon uitgelegd dat het pas mag wanneer ze gaat slapen.
Hoe kan ik haar het beste uitleggen dat vannacht geen optie is?
Zou je denken maar ‘s morgens tot een uur of 8 is het natuurlijk nog donker en om na de nacht pas bij daglicht drinken te geven dan is het wel heel lang.quote:Op zondag 2 februari 2020 16:09 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
Misschien de koppeling maken tussen licht en donker? Vanavond als je gaat slapen is het donker, en zolang het donker is kan je niet meer bij mama drinken, want dan slaapt mama. Morgen als je wakker wordt en het weer licht is gaan we weer eten/drinken
En dat gewoon gedurende dag een paar keer herhalen, zodat je het niet hoeft te zeggen voor t slapen, voor t geval ze overstuur raakt.
Ja dat ligt een beetje aan de rest van ochtendplanning. Maar inderdaad, tegelijk uit bed met grote broer is ook wel een duidelijke als ze dat kan zien/horen. Of misschien met zo'n slaaptrainschaap? Dat ze weer kan eten/drinken wanneer dat beestje verkleurtquote:Op zondag 2 februari 2020 16:30 schreef vencodark het volgende:
[..]
Zou je denken maar ‘s morgens tot een uur of 8 is het natuurlijk nog donker en om na de nacht pas bij daglicht drinken te geven dan is het wel heel lang.
Misschien iets koppelen aan het opstaan met mijn zoon bijvoorbeeld...
Dat laatste dacht ik ook. Eens online bekijken. Thx voor het meedenken!quote:Op zondag 2 februari 2020 16:38 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
Ja dat ligt een beetje aan de rest van ochtendplanning. Maar inderdaad, tegelijk uit bed met grote broer is ook wel een duidelijke als ze dat kan zien/horen. Of misschien met zo'n slaaptrainschaap? Dat ze weer kan eten/drinken wanneer dat beestje verkleurt
Fijn dat het overdag al beter ging! Het ligt ook wel in elkaars verlengde: dat zij niet in haar eentje beslist wanneer ze mag drinken.quote:Op zondag 2 februari 2020 15:51 schreef vencodark het volgende:
Hoe kan ik haar het beste uitleggen dat vannacht geen optie is?
Ik hoop dat vannacht ook goed zal gaan.quote:Op zondag 2 februari 2020 19:39 schreef Lemijn het volgende:
[..]
Fijn dat het overdag al beter ging! Het ligt ook wel in elkaars verlengde: dat zij niet in haar eentje beslist wanneer ze mag drinken.
Hoe ik het onderscheid maakte in het begin: drinken deden we beneden. Dus 's avonds eerst op de bank drinken, dan naar boven en avondritueel. 's Morgens andersom: eerst opstaan, dan beneden drinken. Dus zo lang hij in bed ligt en ik hem er niet uit haalis het nog nacht en mag hij niet drinken. Ik gebruik tegenwoordig ook wel nacht en donker door elkaar maar dat gaat zich richting juni wel opbreken natuurlijk.
Jacob was toen nog een anderhalf maar snapte echt opvallend snel dat de bank de enige plek was waar gedronken werd! Verbazingwekkend vond ik dat.
Inmiddels ben ik weer soepeler hoor en worstelen we met andere tegenstrijdige wensen in de nacht, maar goed door deze grote omschakeling van destijds heb ik echt veel geleerd over hoe zoiets aan te pakken in ons geval.
Verder gewoon overdag vaak herhalen: als je in bed ligt mag je niet drinken. Als je wakker wordt mag je X of Y en dan ga je weer lekker liggen. En als ze 's nachts wakker wordt hetzelfde riedeltje. Het voelt altijd een beetje debiel vind ik, alsof ik opeens een robot ben geworden, maar het werkt wel want hij zegt het uit zichzelf ook.
Van je man vind ik het ook hard om zoiets te zeggen.quote:Op zondag 2 februari 2020 14:50 schreef vencodark het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet over mezelf. Dat zegt mijn man.![]()
Maar verder is het wel zo gegaan ja. De snelste oplossing en met de hoop dat ze er vanzelf overheen groeit en gaat doorslapen.
Consequent is zeker belangrijk maar de nachts gewoon moeilijk om na te leven.
Deze ga ik even uitprinten en boven mijn bed hangen! Herkenning dus vwb het te snel ingrijpenquote:Op zondag 2 februari 2020 17:29 schreef Adrian4 het volgende:
Mag ik even trots zijn op mezelf?![]()
De ochtend begon met de zoveelste ruzie tussen de twee heertjes dit weekend.
Ruzie begint altijd met hard schreeuwen en huilen van beide kanten. Ik zei tegen Willem hij moest gaan samenspelen. Kreeg ik een heel verhaal tussen de snikken door dat Kevin hem toch niet snapt. Ik zei dat ie dan maar moest beginnen met het proberen uit te leggen en niet moest gaan schreeuwen, want dat snapt niemand. “Maar hij snapt echt helemaal niks mama!!”
De grootste kans op escalatie en pijn was inmiddels voorbij dus ik ging lekker mijn krant lezen en koffie drinken en opeens hielt Willem op met huilen en ging hij Kevin uitleggen wat de bedoeling was. En Kevin deed wat Willem zei en ze hadden samen lol!!!
Dit is wat de boekjes zeggen: zelf op laten lossen. Ik grijp echt veel te snel in.
Klopt, heel vaak dit soort dingen zeggen, helpt enorm. Ysje zegt dan tegenwoordig op zo'n toontje van 'het is niet anders': 'Okaaay mama'.quote:Op zondag 2 februari 2020 19:39 schreef Lemijn het volgende:
Verder gewoon overdag vaak herhalen: als je in bed ligt mag je niet drinken. Als je wakker wordt mag je X of Y en dan ga je weer lekker liggen. En als ze 's nachts wakker wordt hetzelfde riedeltje. Het voelt altijd een beetje debiel vind ik, alsof ik opeens een robot ben geworden, maar het werkt wel want hij zegt het uit zichzelf ook.
Ja, dat is zeker zo, van dat niet te snel ingrijpen. Is echt een moederding.quote:Op zondag 2 februari 2020 22:10 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Deze ga ik even uitprinten en boven mijn bed hangen! Herkenning dus vwb het te snel ingrijpen
Hier vliegt het volk elkaar ook snel in de haren, vooral verbaal gelukkig, maar S wordt megasnel op de kast gejaagd door zn stoïcijnse zus die heeeeeel goed de juiste knopjes weet in te drukken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 9% gewijzigd door Franny_G op 03-02-2020 09:10:39 ]"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
Ja! Bij beiden zo gedaan, de oudste deed op z'n 3e verjaardag zijn luier af ("nu ben ik groot, nu hoef ik geen luier meer") en was zindelijk. Zoiets had ik ook voor de jongste gehoopt, maar die heeft nog vrijwel nul interesse. Misschien dat we wat actiever ermee aan de slag gaat als die 4 in zicht komt (november), maar tot die tijd kan er nog van alles gebeuren.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 13:27 schreef ViviRAWRS het volgende:
Aan de ouders van zindelijke peuters: ik weet dat sommigen van jullie hier bewust werk van hebben gemaakt (potje in de woonkamer, stickers, etc), maar zijn er ook succesverhalen van ouders (en hun peuters) die maar wat aanklooien?![]()
Ik laat ZZ naar de wc gaan als ze daar zelf om vraagt op een handig moment, maar dat gebeurt hooguit 1 keer per dag en vaak ook helemaal niet. Ze kan wel al heel lang aanvoelen dat ze aan het poepen of plassen is, dit van tevoren aangeven is lastiger. (Ook omdat ze op de wc zitten leuk vindt, en daarom vaak "ik moet poepen!" roept terwijl het niet waar is.)
In oktober wordt ze 4 (dus naar school en dan moet ze zindelijk zijn dacht ik), ik hoor het graag als ik gewoon kan blijven aanklooien.
Haha, die foto van Ysje is op precies dezelfde plek genomen, afgelopen vrijdag.quote:Op maandag 3 februari 2020 13:43 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Fijn venco! Hier is in zn eigen bed slapen nog steeds een uitdaging, maar ik heb er zelf geen fut voor er iets aan te doen momenteel...
Broers en zussenruzie... check! Om de haverklap vliegen ze elkaar in de haren, James is veel driftiger dan Sarah dus dat botst nog wel eens...
Afgelopen weekend zijn de kinderen met mijn zus en haar man meegeweest naar avonturia in DH... (ik lag met buikgriep des doods op bed 😜) ze hebben genoten, kreeg deze foto en dan valt me ineens op hoe groot ze zijn...
[ afbeelding ]
Verder is James een eigenwijs manneke met een heel sterk eigen willetje, maar ook een enorme knuffelkont. Soms een beetje een lastpak op school![]()
Donderdag weer controle bij de longverpleegkundige, het ging heel goed maar momenteel is ie weer erg aan het hoesten en benauwd... en donderdag ook de 1e afspraak bij de oogarts. Ben benieuwd wat daar uitkomt.
Op deze foto kun je goed zien dat zijn ene oog soms scheef zakt...
[ afbeelding ]
En verder ben ik bezig met een rechtszaak voor eenhoofdig gezag... advocaat geeft het een goede kans van slagen dus dan ga ik er voor. Zal veel rust geven als dat lukt.
Hahah Saar en James waren laaiend enthousiast iig.quote:Op maandag 3 februari 2020 16:47 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Haha, die foto van Ysje is op precies dezelfde plek genomen, afgelopen vrijdag.
Inderdaad, dat oogje. Ben ook wel benieuwd wat de arts zegt.
Oh wat een goed idee, dat ga ik ook doen! Het duurt nog exact een half jaar dus eerder mag ook maar Jacob wacht wel graag met nieuwe dingen tot hij het kan dus ik verwacht weinig actie op dit vlak voorlopig. En hij heeft het soms wel over ‘ik drie’ dus het thema is interessantquote:Op maandag 3 februari 2020 08:54 schreef Franny_G het volgende:
Ik ga dit overigens ook toepassen met zindelijkheid. Hij wil er nu nog niets van weten, maar ik vertel hem elke keer dat als hij jarig is geweest en drie is hij op het potje of de wc gaat. Ik wacht hierbij nog wel op de okaaaay mama..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
quote:Op maandag 3 februari 2020 21:05 schreef Chanty het volgende:
@:vencodark wat fijn dat het goed ging. Jammer dat je man je niet kan ondersteunen maar alleen gaat het je ook lukken. Het is gewoon even doorbijten, hopelijk went ze er snel aan.
@:gewoonmezelf87 Avonturia beviel dus wel? Wil er ook nog eens heen. Waren als eens in de winkel voor Frummel maar toen te weinig tijd en te druk ook.
@:Franny_G jeetje wat lijkt Y. op I. zeg. En wat is hij al groot![]()
@:Adrian4: +1 voor te snel ingrijpen. Ze komen ook altijd wel heel snel naar me toe om een beroep op me te doen als scheidsrechter. Gelukkig zijn ze meestal wel lief voor elkaar en blijft het bij de standaard speelgoedruzietjes die ook snel weer over zijn. Maar zeker na een lange dag heb ik daar dus echt geen trek meer in en bemoei ik me er te snel mee.
Ik kreeg vandaag de "schoolfoto's" van het kinderdagverblijfAls ik dit zie wil ik nog 10 kinderen
Ik was er zelf niet bij maar de kinderen en vooral saar raakt er niet over uitgepraat.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.S. 2014
J. 2016
Hij is 2 maal gezakt voor de oogstest op t cbquote:Op maandag 3 februari 2020 20:51 schreef Quoi het volgende:
Die bureautjesEn natuurlijk de kindjes die erachter zaten
@:Vencodark geweldig dat je het heb aangepakt. Goed gedaan! Volgens mij - maar logisch is het nooit met opvoeden - moet nu consequent volhouden zijn vruchten gaan afwerpen. Hopelijk snel veel nachtrust voor jou!
@:gewoonmezelf87 ik heb even gemist wat er dan met het oogje van James is. Ik zie het zo niet meteen. Hij heeft een volle strippenkaart bij het zkh zo.
Sinds psz erbij is per week is Max zo MOE eind van de middag. Omdat ik laat thuis was uit werk, was hij nog even tot half acht wakker. Hij wist op een gegeven moment niet meer wat hij nu wel of niet wilde. Zelfs zijn trui uittrekken en tanden poetsen was teveel. Dus ligt hij maar weer eens ongepoetst in zijn kleding te slapen![]()
Supergoed wel: hij had vandaag voor het eerst gepoept op de wc bij kdv! Toen ik dat las vanmiddag was ik zo trots
Ach dat is waar. Ik hoop dat het meevalt! En sterkte man, met de gerechterlijke toestanden. Zware tijden voor jequote:Op maandag 3 februari 2020 21:09 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Hij is 2 maal gezakt voor de oogstest op t cb
Eerlijk gezegd is t leven momenteel best tof... ja die rechtzaak is jammer maar ik heb 2 gezonde hele leuke kinderen, een vast contract, leuke vrienden en een nieuwe (hele prille) relatiequote:Op maandag 3 februari 2020 22:05 schreef Quoi het volgende:
[..]
Ach dat is waar. Ik hoop dat het meevalt! En sterkte man, met de gerechterlijke toestanden. Zware tijden voor je
Omdat waarschijnlijk zowel jij als zij daar niet klaar voor warenquote:Op dinsdag 4 februari 2020 07:00 schreef vencodark het volgende:
Bedankt voor jullie aardige woorden.![]()
Ik ben wel enigszins verbaast dat het zo makkelijk ging.
Goed, ze huilde wel maar dat hield na een paar minuten op. Natuurlijk vind ik dat niet leuk maar het is even zo.
Afgelopen nacht ging precies hetzelfde.![]()
2 x kort wakker en zonder bv weer gaan slapen.
Yeah!![]()
Waarom heb ik dit niet eerder gedaan?
Wellicht. Die laatste weken van 4 x per nacht waren echt te zot geworden. Er ging bij mij nu even een knop om.quote:Op dinsdag 4 februari 2020 07:42 schreef LeSage het volgende:
[..]
Omdat waarschijnlijk zowel jij als zij daar niet klaar voor waren![]()
Mijm vond het vanmorgen om half 5 al tijd om op te staan. En van 6 tot 7 ook![]()
‘Mamaaaaaa, makkik uit? Makkik naar beneje?’
En da's weer tof om te lezen.quote:Op dinsdag 4 februari 2020 07:22 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd is t leven momenteel best tof... ja die rechtzaak is jammer maar ik heb 2 gezonde hele leuke kinderen, een vast contract, leuke vrienden en een nieuwe (hele prille) relatiekomt allemaal vast goed!
Blij dat je er zo goed bij voelt, ook al is de situatie kut. Je laat je er niet door ondersneeuwen, zo te lezen. Je weet de goede dingen te waarderen.quote:Op dinsdag 4 februari 2020 07:22 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd is t leven momenteel best tof... ja die rechtzaak is jammer maar ik heb 2 gezonde hele leuke kinderen, een vast contract, leuke vrienden en een nieuwe (hele prille) relatiekomt allemaal vast goed!
Ben benieuwd hoe hij het vind. Spoorwegmuseum staat hier ook hoog op de lijst van dingen die ik wil doen met ze.quote:Op dinsdag 4 februari 2020 08:59 schreef Quoi het volgende:
[..]
En da's weer tof om te lezen.
Ik heb al 5x moeten vertellen over het vliegtuig die een noodlanding moest maken. Wiel in de motor, rond blijven cirkelen, straaljager erbij, noodlanding. Thema van vandaag![]()
Omdat we straks even op de koffie gaan bij vriendin in Utrecht, gaan we ook maar eens in het Spoorwegmuseum langs. Benieuwd!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een ondramatisch eerste afscheid ter plekke. Op de klok laten zien wanneer ik weer terug zou komen, kus uitgewisseld en Günther zei letterlijk 'Joe. Dag.'Ik was zowat als eerste moeder weer weg.
![]()
Stiekeme paparazzifoto door het raam, bij vertrek. Aan het spelen:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.So far so good dus!
Nou.. Dat was het dan, mijn heilzame invloed. Scheldwoorden en sigaretten achter het fietsenhok in 3.. 2.. 1..
Net thuis even gegriend en nu, tsja.. Stofzuigen? Hoe lang nog tot half één?!Let me see you stripped down to the bone
quote:Op maandag 3 februari 2020 21:05 schreef Chanty het volgende:
@:vencodark wat fijn dat het goed ging. Jammer dat je man je niet kan ondersteunen maar alleen gaat het je ook lukken. Het is gewoon even doorbijten, hopelijk went ze er snel aan.
@:gewoonmezelf87 Avonturia beviel dus wel? Wil er ook nog eens heen. Waren als eens in de winkel voor Frummel maar toen te weinig tijd en te druk ook.
@:Franny_G jeetje wat lijkt Y. op I. zeg. En wat is hij al groot![]()
@:Adrian4: +1 voor te snel ingrijpen. Ze komen ook altijd wel heel snel naar me toe om een beroep op me te doen als scheidsrechter. Gelukkig zijn ze meestal wel lief voor elkaar en blijft het bij de standaard speelgoedruzietjes die ook snel weer over zijn. Maar zeker na een lange dag heb ik daar dus echt geen trek meer in en bemoei ik me er te snel mee.
Ik kreeg vandaag de "schoolfoto's" van het kinderdagverblijfAls ik dit zie wil ik nog 10 kinderen
Ah, mooie kinders. Het is ook echt een mini van jouw man en een mini-jij!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
.
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
Ja hè? Ik vind dat zo mooi om te zien!quote:Op dinsdag 4 februari 2020 10:01 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Ah, mooie kinders. Het is ook echt een mini van jouw man en een mini-jij!![]()
.
Dat verwacht hij natuurlijk nu elke dag.quote:Op dinsdag 4 februari 2020 12:40 schreef LeSage het volgende:
Mijm was net voor het eerst op de speelzaal. Totaal geen moeite dat ik weg ging, wel enorme blijdschap dat ik hem op kwam halen.
Hij viel met zijn neus in de boter, want ze hadden muziek-ochtend en er waren allemaal kinderen van groep 7 en 8 van de inpandige basisschool met muziekinstrumenten langs
Och, wat ontzettend lief! Laat weten hoe het ging!quote:Op dinsdag 4 februari 2020 12:12 schreef vencodark het volgende:
Morgen gaat Z. voor het eerst naar peuterdansles.Het is echt een zing - en dansmeisje.
Op een balletschool dus wie weet kan ze dat later ook nog wel doen.
Echt, de schattigheid is nu al onverdraagbaar.![]()
Ha, jouwes ook al voor het eerst vandaag!quote:Op dinsdag 4 februari 2020 12:40 schreef LeSage het volgende:
Mijm was net voor het eerst op de speelzaal. Totaal geen moeite dat ik weg ging, wel enorme blijdschap dat ik hem op kwam halen.
Hij viel met zijn neus in de boter, want ze hadden muziek-ochtend en er waren allemaal kinderen van groep 7 en 8 van de inpandige basisschool met muziekinstrumenten langs
Het is ook een relaxed en makkelijk kind (avondeten vrijwel altijd weigeren en precies nooit een nacht doorslapen daargelatenquote:Op dinsdag 4 februari 2020 14:47 schreef vencodark het volgende:
Fijn dat het goed ging met O’tje! Maar had je iets anders verwacht? Lijkt mij, door je verhalen, een heel relaxed en makkelijk kind.
Oh wat fijn dat het goed ging!quote:Op dinsdag 4 februari 2020 12:40 schreef LeSage het volgende:
Mijm was net voor het eerst op de speelzaal. Totaal geen moeite dat ik weg ging, wel enorme blijdschap dat ik hem op kwam halen.
Hij viel met zijn neus in de boter, want ze hadden muziek-ochtend en er waren allemaal kinderen van groep 7 en 8 van de inpandige basisschool met muziekinstrumenten langs
Maar je gaat toch vaak met hem op pad en dan kom je vast wel andere kinderen tegen?quote:Op dinsdag 4 februari 2020 14:52 schreef minilot het volgende:
[..]
Het is ook een relaxed en makkelijk kind (avondeten vrijwel altijd weigeren en precies nooit een nacht doorslapen daargelaten) maar tot dusver is -ie natuurlijk twee jaar onafgebroken bij mij geweest en nauwelijks in contact met andere kinderen, dus ik hield (en hou) wel een slag om de arm
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat lief!quote:Op donderdag 6 februari 2020 08:58 schreef vencodark het volgende:
Gisteren had Z. dansles. Allemaal mini peutertjes met balletpakjes enzo.
Z. wilde vooral nog blijven kijken maar vond de muziek heel leuk en vroeg mij soms toch even samen in het zaaltje mee te doen of rond te lopen.
Volgende week nog een proefles.
Zo herkenbaar, ditquote:Op donderdag 6 februari 2020 09:57 schreef FlyingFish het volgende:
Ik vind dat alles zelf doen maar vermoeiend vaak, want het moet ook op een bepaalde onhandige plaats, en als ik het waag om toch te helpen moet alles uit en opnieuw aan. En jassen kunnen ze bijvoorbeeld al een jaar zelf aantrekken, maar als het een keer echt handig uit komt dat ze dat zelf doen is het opeens “kan ik niet, mama helpen”.
Misschien iets om rekening mee te houden bij het oude gebouw is of er verbouw of nieuwbouw plannen zijn. Gaan die er komen? En zo ja hoe ze dat gaan doen.quote:Op donderdag 6 februari 2020 12:30 schreef Nazil het volgende:
Bedankt voor jullie inzichten qua school! Ik neig nu naar de kleine, maar goed de boel nog even op een rijtje zetten. Afstand scheelt denk ik nog geen 2 minuten dus daar hoef ik het niet voor te doen.
er zijn nieuwbouwplannen maar op een andere locatie (dichterbij en meer centrum waardoor ze geen drukke weg meer over hoeven) dus ook vooral positief.quote:Op donderdag 6 februari 2020 13:53 schreef Budabuddumbam het volgende:
[..]
Misschien iets om rekening mee te houden bij het oude gebouw is of er verbouw of nieuwbouw plannen zijn. Gaan die er komen? En zo ja hoe ze dat gaan doen.
Als je in een cruciaal jaar zit en je hebt continu bouwgehamer terwijl je in een koud dependance zit is dat niet prettig, bij de kinderen hier op school hebben ze het er jaren later nog over hoe stom het was dat ze niet goed konden buiten spelen en ook veel last hadden met toetsen etc.
Maar soms verdelen ze kinderen ook over meerdere dependance gebouwen door de wijk bijvoorbeeld en is ook het hele sfeertje pats boem weg.
En terecht!quote:
You did itquote:Op vrijdag 7 februari 2020 11:40 schreef vencodark het volgende:
Z. heeft dus afgelopen nacht doorgeslapen tot 7:30!
En sinds ze dus overdag alleen nog maar bv drinkt bij het opstaan en slapen (dutje dus ook), eet ze dus ook meer.
Zo blij met deze ontwikkeling!
quote:Op vrijdag 7 februari 2020 11:40 schreef vencodark het volgende:
Z. heeft dus afgelopen nacht doorgeslapen tot 7:30!
En sinds ze dus overdag alleen nog maar bv drinkt bij het opstaan en slapen (dutje dus ook), eet ze dus ook meer.
Zo blij met deze ontwikkeling!
Wat heerlijk zegquote:Op vrijdag 7 februari 2020 11:40 schreef vencodark het volgende:
Z. heeft dus afgelopen nacht doorgeslapen tot 7:30!
En sinds ze dus overdag alleen nog maar bv drinkt bij het opstaan en slapen (dutje dus ook), eet ze dus ook meer.
Zo blij met deze ontwikkeling!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verder verslag volgt nog! Zo met halve schoonfamilie op reis is wat druk![]()
Alvast samenvattend:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Overigens is ons nooit-zieke kind na twee heerlijke snotloze jaren, nu na precies één week peuterspeelzaal strontverkouden geraakt. Vast geen toeval!Is er nog steeds heel gezellig bij, lijkt gelukkig niet erg te hinderen.
[ Bericht 2% gewijzigd door minilot op 12-02-2020 05:45:47 ]Let me see you stripped down to the bone
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |