Misschien iets om rekening mee te houden bij het oude gebouw is of er verbouw of nieuwbouw plannen zijn. Gaan die er komen? En zo ja hoe ze dat gaan doen.quote:Op donderdag 6 februari 2020 12:30 schreef Nazil het volgende:
Bedankt voor jullie inzichten qua school! Ik neig nu naar de kleine, maar goed de boel nog even op een rijtje zetten. Afstand scheelt denk ik nog geen 2 minuten dus daar hoef ik het niet voor te doen.
er zijn nieuwbouwplannen maar op een andere locatie (dichterbij en meer centrum waardoor ze geen drukke weg meer over hoeven) dus ook vooral positief.quote:Op donderdag 6 februari 2020 13:53 schreef Budabuddumbam het volgende:
[..]
Misschien iets om rekening mee te houden bij het oude gebouw is of er verbouw of nieuwbouw plannen zijn. Gaan die er komen? En zo ja hoe ze dat gaan doen.
Als je in een cruciaal jaar zit en je hebt continu bouwgehamer terwijl je in een koud dependance zit is dat niet prettig, bij de kinderen hier op school hebben ze het er jaren later nog over hoe stom het was dat ze niet goed konden buiten spelen en ook veel last hadden met toetsen etc.
Maar soms verdelen ze kinderen ook over meerdere dependance gebouwen door de wijk bijvoorbeeld en is ook het hele sfeertje pats boem weg.
En terecht!quote:
You did itquote:Op vrijdag 7 februari 2020 11:40 schreef vencodark het volgende:
Z. heeft dus afgelopen nacht doorgeslapen tot 7:30!
En sinds ze dus overdag alleen nog maar bv drinkt bij het opstaan en slapen (dutje dus ook), eet ze dus ook meer.
Zo blij met deze ontwikkeling!
quote:Op vrijdag 7 februari 2020 11:40 schreef vencodark het volgende:
Z. heeft dus afgelopen nacht doorgeslapen tot 7:30!
En sinds ze dus overdag alleen nog maar bv drinkt bij het opstaan en slapen (dutje dus ook), eet ze dus ook meer.
Zo blij met deze ontwikkeling!
Wat heerlijk zegquote:Op vrijdag 7 februari 2020 11:40 schreef vencodark het volgende:
Z. heeft dus afgelopen nacht doorgeslapen tot 7:30!
En sinds ze dus overdag alleen nog maar bv drinkt bij het opstaan en slapen (dutje dus ook), eet ze dus ook meer.
Zo blij met deze ontwikkeling!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verder verslag volgt nog! Zo met halve schoonfamilie op reis is wat druk![]()
Alvast samenvattend:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Overigens is ons nooit-zieke kind na twee heerlijke snotloze jaren, nu na precies één week peuterspeelzaal strontverkouden geraakt. Vast geen toeval!Is er nog steeds heel gezellig bij, lijkt gelukkig niet erg te hinderen.
[ Bericht 2% gewijzigd door minilot op 12-02-2020 05:45:47 ]Let me see you stripped down to the bone
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |