Vrouwen zijn tegenwoordig wel bijzonder kieskeurig. Apps zoals Tinder hebben daar voor een groot deel aan bijgedragen.quote:Op zondag 5 januari 2020 09:59 schreef bijdehand het volgende:
Meer dan genoeg vrouwen die alleen zijn, maar daar let je gewoon niet op. En seksuele roofdieren, gaat heen. 🤣
Dat is ook onzin en dat merk je wel wanneer je met vrouwen omgaat. De waarheid is dat een groot deel al onbereikbaar was voordat deze apps hun intrede deden.quote:Op zondag 5 januari 2020 10:04 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Vrouwen zijn tegenwoordig wel bijzonder kieskeurig. Apps zoals Tinder hebben daar voor een groot deel aan bijgedragen.
Apps zoals Tinder en alle digitale entertainment hebben wel bijgedragen alleen al omdat je ook moet concurreren met thuiszitten voor de TV, wat erger is geworden.quote:Op zondag 5 januari 2020 10:07 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Dat is ook onzin en dat merk je wel wanneer je met vrouwen omgaat. De waarheid is dat een groot deel al onbereikbaar was voordat deze apps hun intrede deden.
Dus jij stelt dat hij kansloos is om aan de vrouw te komen omdat de meeste voor de apps al geen interesse in hem hadden?quote:Op zondag 5 januari 2020 10:07 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Dat is ook onzin en dat merk je wel wanneer je met vrouwen omgaat. De waarheid is dat een groot deel al onbereikbaar was voordat deze apps hun intrede deden.
Nee, dat is ook altijd een gegeven geweest. Vrouwen willen ook een relatie, kinderen. Serieus, kom eens onder de vrouwen en het zal je verbazen hoe menselijk ze zijn.quote:Op zondag 5 januari 2020 10:07 schreef jakosi het volgende:
[..]
Apps zoals Tinder en alle digitale entertainment hebben wel bijgedragen alleen al omdat je ook moet concurreren met thuiszitten voor de TV, wat erger is geworden.
Waar liggen je kwaliteiten? Ik zou liever daar vanuit gaan dan een halfzachte analyse te maken.quote:Op zondag 5 januari 2020 09:55 schreef osodevo het volgende:
Ik weet niet welke vervolgstappen ik nu moet nemen, moet richten op het nachtleven of daarbuiten? Ik vind het vooral moeilijk om met de concurrentie om te gaan.
Neen, leer lezen. De meeste vrouwen zijn niet geïnteresseerd in de meeste mannen, dus zijn kansen zijn niet kleiner geworden. Echter zijn er altijd wel geïnteresseerden, daar ben ik van overtuigd.quote:Op zondag 5 januari 2020 10:09 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Dus jij stelt dat hij kansloos is om aan de vrouw te komen omdat de meeste voor de apps al geen interesse in hem hadden?
Je stelt gelijktijdig ook weer dat dat onzin is, dat vrouwen kieskeurig zijn. Dan zou er wel eentje voor hem moeten zijn geweest zeg je dan. Zoveel tegenstrijdigheid in één zin.
Aan de apps zou je dat niet denken. Het is meer een YOLO mentaliteit tegenwoordig.quote:Op zondag 5 januari 2020 10:10 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Nee, dat is ook altijd een gegeven geweest. Vrouwen willen ook een relatie, kinderen. Serieus, kom eens onder de vrouwen en het zal je verbazen hoe menselijk ze zijn.
Eens met je laatste zin. Zelfs de grootste tokkies komen aan een relatie.quote:Op zondag 5 januari 2020 10:11 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Neen, leer lezen. De meeste vrouwen zijn niet geïnteresseerd in de meeste mannen, dus zijn kansen zijn niet kleiner geworden. Echter zijn er altijd wel geïnteresseerden, daar ben ik van overtuigd.
Dan komt 'ie misschien wel in aanmerking voor hoersubsidie.quote:Op zondag 5 januari 2020 10:13 schreef ElDinosaur het volgende:
Uit voorgaande topics blijkt wel dat TS geen hobbies, geen interesses, geen leven heeft behalve obsessief bezig zijn met vrouwen en ieder contact met hun afweegt tegen de kans om z'n piel in een vagijn te stoppen.
Nee, dat is beneden zijn standaard. Moet minimaal HB8 zijn die uit vrije wil d'r broekje uitdoet.quote:Op zondag 5 januari 2020 10:14 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Dan komt 'ie misschien wel in aanmerking voor hoersubsidie.
Ik reis en ga tegenwoordig veel uit. Meer dan de gemiddelde Fokker. Ik weet waarover ik spreek.quote:Op zondag 5 januari 2020 10:13 schreef ElDinosaur het volgende:
Uit voorgaande topics blijkt wel dat TS geen hobbies, geen interesses, geen leven heeft behalve obsessief bezig zijn met vrouwen en ieder contact met hun afweegt tegen de kans om z'n piel in een vagijn te stoppen.
Kennelijk is reizen en uitgaan in jouw geval geen hobby.quote:Op zondag 5 januari 2020 10:20 schreef osodevo het volgende:
[..]
Ik reis en ga tegenwoordig veel uit. Meer dan de gemiddelde Fokker. Ik weet waarover ik spreek.
Je reist om vrouwen te ontmoeten en je gaat uit om vrouwen te ontmoeten. Je hebt geen hobbies en interesses.quote:Op zondag 5 januari 2020 10:20 schreef osodevo het volgende:
[..]
Ik reis en ga tegenwoordig veel uit. Meer dan de gemiddelde Fokker. Ik weet waarover ik spreek.
Hoe is dit topic anders dan die reeks van 4 topics die je hiervoor hierover had?quote:Op zondag 5 januari 2020 10:28 schreef osodevo het volgende:
Hypocriet. Als ik niets doe komt er echt geen vrouw spontaan op mijn pad hoor. Ik zal toch echt zelf initiatief moeten nemen en moeteb concurreren tegen al die andere mannen.
Op elke jonge vrouw 3 man tijdens uitgaan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |