Wat is je smaak?quote:Op donderdag 13 februari 2020 15:47 schreef JufMariska het volgende:
Long shot: iemand hier die nog 1 baan tof behang over heeft? Ik wil heel graag Lucas’ kamertje pimpen, maar het is mini (en huur, ik woon hier geen jaren) dus een rol behang is gewoon veel te veelAlternatieve ideeën zijn er ook hoor, maar deze wilde ik toch even proberen
Pinguins?? Oeh!! Die vind ik heel gaaf!quote:
Ja de pinguins.quote:Op donderdag 13 februari 2020 16:20 schreef JufMariska het volgende:
[..]
Pinguins?? Oeh!! Die vind ik heel gaaf!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.We willen er een jungle kamer van maken, dus we hebben de olifantenkruk en de leeuwenkruk bij de kwantum alvast gekocht. Het idee is om aan de kant van het bed een junglebehang te doen, maar iets wat niet te kinderachtig is. Ik dacht aan zo iets, maar dat is misschien weer te ouwelijk:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ideeen voor behang of verf zijn meer dan welkom, ik wil het een lichte kamer houden maar wel met een speels accent. De muur waar de kast komt wil ik denk ik wit houden, daar komen dierenkoppen aan de muren, maar misschien is een lichte tint groent ook wel heel warm. Verder ben ik op zoek naar een speels vloerkleed in het thema jungle en vraag ik mij af of zo'n lamp leuk gaat zijn:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De kamer van Vlokje is van normale grootte, de lange muur en een korte muur worden petrol blauw met de volgende muurstickers:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zij krijgt het bed van Jewel, deze:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verder gaan we wat koperen en witte sterren van hartendief op de muur plakken en heeft ze een witte kledingkast met bijpassende commode (die op den duur als dressoir kan dienen) van Woood. Vooral voor haar kamer ben ik zoekende naar verder aankleding in de vorm van passende accessoires. Ik ben verliefd op de lamp van Hartendief die past bij die muurstickers maar moet vrouwlief daar nog voor zien over te halen. Maar wat voor kleur vloerkleed doe je er bij? Ze heeft nu een groot roze kleed in de vorm van een beer, maar die gaat weg want dat misstaat in de nieuwe kamer. Heeft iemand en ander idee?
Last but not least de speelkamer. Die krijgt één lange en korte muur in het lichtgroen met de volgende behangcirkel:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.We gaan een leeshoek maken met een groot rond (plat) zitkussen, wij hadden er 1 van Fatboy gezien maar ik twijfel nog.. Verder zag ik ergens de fotoplankjes van Ikea voorbij komen die ideaal dienen als boekenplankjes dus komen op de muur. Met dan nog een verrijdbaar boekenkistje erbij.
We hebben op dit moment al een speelmeubel, die gaat mee, deze (van internet dus niet die van ons maar wel dezelfde stoelen erbij):SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik zoek nog een speelgoedkast voor de kinderkamer, een vakkenkast zou het handigst zijn denk ik maar vind ik niet mooi. Verder vraag ik mij af of ik het verder moet opvullen of het zo moet laten. Dat speelmeubel is 2 meter lang, er staan nog 2 speelgoedkisten, de leeshoek wordt vrij groot en uiteindelijk is het natuurlijk juist de bedoeling dat ze daar lekker de ruimte hebben om te spelen. De kamer zelf heeft een grootte van ongeveer 5,5 meter bij 3,5 denk ik. Vrouwlief opperde nog een bureautje, maar het speelmeubel heeft ook al een bureau. Wat zouden jullie doen?![]()
En ipv jungle behang kun je ook behang Danielle van de Kwantum nemen misschien? Die komt hier in de nieuwe slaapkamer en dan gemengd met de polkadots. Ooit ergens op instagram voorbij zien komen en dat vond ik zo leuk!
Alleen totaal niet jungle natuurlijk![]()
![]()
Ik ga kijken of ik de foto nog kan vinden op instagram.
Gevind. Het was helemaal niet Danielle met Polka, maar Annette met Polka.
Ook leuk.
Al denk ik dat wij nog steeds wel voor Danielle gaan.
[ Bericht 76% gewijzigd door SacreCoeur op 17-02-2020 14:35:46 ]![]()
Dat met die polkadots vind ik ook echt heel erg leuk! Als ik google op Danielle behang bij Kwantum dan zie ik behang met luipaardjes, is dat de goede?
Ik had op Facebook deze combi gezien, die vond ik ook heel erg leuk:
Ik ben alleen bang dat dat in de kamer van Jewel niet mooi gaat zijn omdat de kamer te klein is om dit zo naast elkaar te doen. Dan zouden dus alleen de tegenoverliggende (korte) muren gedaan worden en dan is het effect van zo'n combinatie weg ben ik bang.
Het behang met de vogels vind ik wat te druk, ziet er op zo'n klein stukje fantastisch uit maar vind ik dan tegenvallen op een muur waar het patroon zich constant herhaalt. Dat vloerkleed is wel heel leuk![]()
![]()
Danielle is luipaardjes inderdaad.
Je hebt het behang zowel in het zwart als wit.
Maar als je de kamer te klein vindt voor verschillende muren kan je het natuurlijk ook in de accenten leggen.
Dus polka muurtje en dan groene lamp of weet ik het.![]()
Wat een toffe combinaties komen hier voorbij. En dat vloerkleed van Aure, wauw! Hier is het kamertje ook klaar. Wij weten niet of we een zoon of dochter krijgen dus we hebben gekozen voor unisex kleuren. Lichtgrijs met wit en okergeel. Erg blij met het resultaat!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Je zou ook alleen het stuk waar het bed tegen de muur staat groen kunnen verven, de rest polkadot.quote:Op maandag 17 februari 2020 15:29 schreef Schanu het volgende:
Dat met die polkadots vind ik ook echt heel erg leuk! Als ik google op Danielle behang bij Kwantum dan zie ik behang met luipaardjes, is dat de goede?
Ik had op Facebook deze combi gezien, die vond ik ook heel erg leuk:
[ afbeelding ]
Ik ben alleen bang dat dat in de kamer van Jewel niet mooi gaat zijn omdat de kamer te klein is om dit zo naast elkaar te doen. Dan zouden dus alleen de tegenoverliggende (korte) muren gedaan worden en dan is het effect van zo'n combinatie weg ben ik bang.
Het behang met de vogels vind ik wat te druk, ziet er op zo'n klein stukje fantastisch uit maar vind ik dan tegenvallen op een muur waar het patroon zich constant herhaalt. Dat vloerkleed is wel heel leuk![]()
Mooi kamertje Quattro!
Heeft iemand hier een adresje waar ik een mooie stoffen of vilten vlaggenlijn kan kopen?![]()
Nobodinoz heeft vlaggenlijnen in leuke kleurenquote:Op zaterdag 22 februari 2020 12:42 schreef Malteser het volgende:
Mooi kamertje Quattro!
Heeft iemand hier een adresje waar ik een mooie stoffen of vilten vlaggenlijn kan kopen?![]()
![]()
Dille en Kamille!quote:Op zaterdag 22 februari 2020 12:42 schreef Malteser het volgende:
Mooi kamertje Quattro!
Heeft iemand hier een adresje waar ik een mooie stoffen of vilten vlaggenlijn kan kopen?
https://www.dille-kamille(...)A3XPYlEaAnTyEALw_wcB
Forum Opties Forumhop: Hop naar: