Bruno Mars vind ik nou echt een muziekvacuum. Niet dat je er oortering van krijgt, maar gewoon echt helemaal niks. Ik heb liftmuziek gehoord die catchier is.quote:Op vrijdag 27 december 2019 17:20 schreef Bugno3 het volgende:
Zometeen iedereen weer mad met Bruno Mars (en Mark Ronsongod)
Het is maar waar je jezelf mee wil identificeren.quote:Op vrijdag 27 december 2019 17:21 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Daar staat me niets van bij, zou Mark Rutte nu zeggen.
Viel bij mij uiteindelijk net af, moest keuzes maken en dacht Barracuda haalt het toch welquote:
quote:Op vrijdag 27 december 2019 17:21 schreef Isorden het volgende:
[..]
Maakte een tikfoutje van 50 plekken
Zijn funk-uitstapjes kan ik zeer waarderen. En ik hou ook van glijerige, zoetsappige RnB, dus tja.quote:Op vrijdag 27 december 2019 17:21 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Bruno Mars vind ik nou echt een muziekvacuum. Niet dat je er oortering van krijgt, maar gewoon echt helemaal niks. Ik heb liftmuziek gehoord die catchier is.
Ja, dat is ze inderdaadquote:Op vrijdag 27 december 2019 17:22 schreef Yashaaaaa het volgende:
Is die Georgina een zusje van Olcay ofzo. Ik kan haar stem en hoe dom ze over komt echt niet handelen.
Hoe heb je deze ooit gemist?quote:Op vrijdag 27 december 2019 17:23 schreef Olga het volgende:
ik kende deze niet, niets mee gemist dus
Vang je liever een granaat dan?quote:Op vrijdag 27 december 2019 17:23 schreef Notorious_Roy het volgende:
Minste nummer van Bruno zo'n beetje
quote:Op vrijdag 27 december 2019 17:23 schreef Olga het volgende:
ik kende deze niet, niets mee gemist dus
Mocht je nog Finse 2-euro herdenkingsmunten tegenkomen hou ik me aanbevolen.quote:Op vrijdag 27 december 2019 17:22 schreef alopio het volgende:
Zo gesetteld in het hotel, lekker drankje erbij en top2000 op het speakertje
GENOT![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |