Geef mij maar gewoon Marina and the Diamonds. Die gekke diamant kan me gestolen worden, daar val ik tijdens de nachtelijke uren bij in slaapquote:Op woensdag 25 december 2019 23:49 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Mweh. Geef mij maar Shine on You Crazy Diamond, of Lucy in the Sky.
En Coldplay en Kane en en en...quote:Op woensdag 25 december 2019 23:52 schreef 4-elements het volgende:
Kan iemand mij uitleggen waarom er maar liefst 24 nummers van Blof in de Top 2000 staan? Als je één nummer hebt gehoord, heb je ze allemaal gehoord... Zelfde geldt overigens voor Kensington.
Join the clubquote:Op woensdag 25 december 2019 23:52 schreef Berkery het volgende:
Hallo, daar ben ik weer na kerstdiner. Please kill me
Nee, je post maar gewoon mee.quote:
dat is idd ook een prima band!quote:Op woensdag 25 december 2019 23:53 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Geef mij maar gewoon Marina and the Diamonds. Die gekke diamant kan me gestolen worden, daar val ik tijdens de nachtelijke uren bij in slaap
Vreemde Wegen is ook wel goed maar volgens mij is dat nooit een single-track geweestquote:Op woensdag 25 december 2019 23:53 schreef TheVulture het volgende:
Liefs uit Londen en Alles is Liefde zijn de enige Blof-platen die ik wel kan waarderen
Die is de weg ook aardig kwijt geraakt he? Na een briljant eerste album alleen nog maar doorsnee bagger uitgepoept.quote:Op woensdag 25 december 2019 23:53 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Geef mij maar gewoon Marina and the Diamonds. Die gekke diamant kan me gestolen worden, daar val ik tijdens de nachtelijke uren bij in slaap
Kane is gelukkig al bijna vergeten. Nu bidden dat ze geen reünie gaan houden, want dan komen ze er ongetwijfeld met meer platen in. Nu gaan ze lekker richting uitgangquote:Op woensdag 25 december 2019 23:53 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
En Coldplay en Kane en en en...
Sommige mensen houden van middelmaat. Het helpt ook niet dat ze niet echt een onbetwist beste nummer hebben, behalve misschien zoutelande maar dat is ook meer recency bias dat die zo hoog staat. Zo stemt iedereen op andere nummers.quote:Op woensdag 25 december 2019 23:52 schreef 4-elements het volgende:
Kan iemand mij uitleggen waarom er maar liefst 24 nummers van Blof in de Top 2000 staan? Als je één nummer hebt gehoord, heb je ze allemaal gehoord... Zelfde geldt overigens voor Kensington.
Alles is Liefde vind ik ook wel aardig, maar er hangt wel zo'n Nederlands romcom sfeertje omheen.quote:Op woensdag 25 december 2019 23:53 schreef TheVulture het volgende:
Liefs uit Londen en Alles is Liefde zijn de enige Blof-platen die ik wel kan waarderen
In tegenstelling tot luchtbellenquote:
Die heeft dit jaar een prima soloalbum uitgebrachtquote:Op woensdag 25 december 2019 23:54 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Die is de weg ook aardig kwijt geraakt he? Na een briljant eerste album alleen nog maar doorsnee bagger uitgepoept.
Als het van na 1980 is weet ie opeens behoorlijk weinigquote:Op woensdag 25 december 2019 23:54 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Zal Don Leo nog aan petit histoires beginnen tijdens zn shifts?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |