Bedankt voor jullie reacties. Ik heb Sauvage net gekregen als kerst cadeau. Daarnaast heb ik 2 dagen geleden Terre d'hermes eau intense vetiver gekocht. Erg lekker geurtje!
quote:
Op zaterdag 21 december 2019 10:13 schreef Tris het volgende:Ik vind Sauvage een hele lekkere geur.
Maar als je twijfelt kun je dan niet bij een parfumerie vragen om een tester?
Als ik een nieuwe geur wil proberen doe ik dat meestal wel.
Alleen even snuiven in de winkel is anders dan dat je het zelf draagt.
Mijn vader heeft Sauvag als aftershave dus ik was al bekend met de geur. Moet wel zeggen ik blind buys gevaarlijk leuk vind. Het is inderdaad beter om eerst ff het geurtje in een winkel te ruiken. Zal op de lange termijn veel geld schelen haha.
quote:
Op zaterdag 21 december 2019 14:41 schreef wielrennerdt het volgende:Ik heb ook Sauvage. Weet niet hoe oud je bent maar onder studenten valt het wel mee hoeveel ermee rondlopen. Chicks herkennen het soms wel en vinden het altijd lekker ruiken.
Oke mooi, ik ben 19 en moet zeggen dat ik zelf Sauvage ook niet veel ben tegen gekomen bij leeftijdsgenoten.
Fijne kerst allemaal!
[ Bericht 1% gewijzigd door nozw op 25-12-2019 14:37:32 ]