Sarpassiejo is kant en klaarquote:Op dinsdag 17 december 2019 23:51 schreef heywoodu het volgende:
Dus dat kutjoch is de hele godganse dag de boel aan het voorbereiden boven en pas vijf minuten voor het eten, als meneer z'n strik nog om moet, hebben ze het door? Flikker toch op
Gewoon met je trekker blokkeren. Met een 🚜 mag je alles in dit land. Owee als je voor het klimaat demonstreert.quote:
Als dat nonchalante van hem niks oplevert is het inderdaad meteen erg weinig effectief allemaal.quote:Op dinsdag 17 december 2019 23:53 schreef Frozen-assassin het volgende:
Altijd maar alles of niets bij Jeffrey... Normaliter op TV best goed maar dit is zwakzinnig
Inspiratie opgedaan door Home Alone.quote:Op dinsdag 17 december 2019 23:51 schreef heywoodu het volgende:
Dus dat kutjoch is de hele godganse dag de boel aan het voorbereiden boven en pas vijf minuten voor het eten, als meneer z'n strik nog om moet, hebben ze het door? Flikker toch op
Deze reclame zit pas vol met plot holes.quote:Op dinsdag 17 december 2019 23:54 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Inspiratie opgedaan door Home Alone.
Zijn negerbuurman heeft de hele boel bij elkaar geroofd.quote:Op dinsdag 17 december 2019 23:56 schreef WAvanBuren het volgende:
Waar betaald dat kutjoch uit die AH reclame die zooi van?
Klinkt aannemelijk.quote:Op dinsdag 17 december 2019 23:56 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Zijn negerbuurman heeft de hele boel bij elkaar geroofd.
Zit echt nog drie man en een paardenkop.quote:
Nog meer dan GOT😮?quote:Op dinsdag 17 december 2019 23:55 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Deze reclame zit pas vol met plot holes.
SOW DANquote:Op woensdag 18 december 2019 00:01 schreef Szura het volgende:
Dit is wel de slechtste KK-reclame met MvG van allemaal
Jouw probleemquote:Op woensdag 18 december 2019 00:01 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Owh kijk nu pas was vanavond in abe lenstra stadion
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |