Alle diertjes , dus ook de kippenquote:Op woensdag 4 december 2019 13:46 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
De geiten? of ook de andere dieren? De eenden gaan naar Hiske, dat melde ze gisteren.
Merel een omvang van 4 meter.quote:Op woensdag 4 december 2019 13:47 schreef utopia2.0 het volgende:
Kerstboom heeft een hoogte van 4 meter...
Bizarwquote:Op woensdag 4 december 2019 13:48 schreef mcspicy het volgende:
Leuk die geen stemmingen.Ook lekker spannend.Heel raar dat er nu ineens niet gestemd gaat worden ,omdat Merel en Jessie in de gevarenzone zitten.
De dieren vind ik juist altijd het leukst....quote:Op woensdag 4 december 2019 13:48 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Alle diertjes , dus ook de kippen
Juist om die reden mogen ze nu los gaan op die 2.quote:Op woensdag 4 december 2019 13:48 schreef mcspicy het volgende:
Leuk die geen stemmingen.Ook lekker spannend.Heel raar dat er nu ineens niet gestemd gaat worden ,omdat Merel en Jessie in de gevarenzone zitten.
Ik gun Merel zeker niet meer. Ik heb eerder genoeg van Jessie. Gun ik het 't meest. Merel zou hij ook zo voor de bus gooien om te winnen, dus dan gekus kan hij achterwege laten, de hypocriet.quote:Op woensdag 4 december 2019 12:51 schreef Jemoederniet het volgende:
Mylene wenst Merel net zo hard naar huis als Jessie
Maar mensen gunnen Merel meer.
Jessie is een eikel in je gezicht,
Merel is meer een trut achter je rug om.
Het programma is bijna afgelopen , dus logisch dat ze worden opgehaald , en is pas volgende week ..de 12equote:Op woensdag 4 december 2019 13:49 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
De dieren vind ik juist altijd het leukst....
tenenquote:Op woensdag 4 december 2019 13:51 schreef ANTPQ-36 het volgende:
Giechelmeisjes uit Houten zijn er weer, voor de teen nagels.
Liever geen reet uitgevoerd, dan andere mensen neergehaald, de baas gespeeld en een grote waffel hebben, maar ondertussen de messias uithangen. Als ik moet kiezen dan weet ik het wel.quote:Op woensdag 4 december 2019 12:53 schreef jopiebaco het volgende:
Doordat iedereen Gerrit nu ineens de ''goodguy'' vindt, sinds 2 weken, zijn ze allemaal vergeten dat hij in zn hele Utopia-periode geen REET heeft utgevoerd.
Ik ook.quote:Op woensdag 4 december 2019 12:56 schreef Cargamelk het volgende:
[..]
De minachting die ik voor Gerrit heb is net iets minder dan de minachting die ik voor Jessie en Merel heb.
Volgende week donderdag...Dan ga ik 3 dagen naar een groot water vissen(karper)...Geheel offtopic, ik weet het...quote:Op woensdag 4 december 2019 13:51 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Het programma is bijna afgelopen , dus logisch dat ze worden opgehaald , en is pas volgende week ..de 12e
Wat is er nou moeilijk aan je eigen teennagels lakkenquote:
Nog geen stuiver. Dan mag men mij hard vinden, maar ik ben geen hypocriet en ik zeg het zoals het is. Er moet geen vinger achter te krijgen zijn. Mooier kan ik het niet maken, laat ik aan anderen over.quote:Op woensdag 4 december 2019 12:56 schreef Giggio het volgende:
[..]
I don't care
maar gun het de boot-tokkies helemaal niet
Je kan nog altijd de uitzendingen zien ...is toch van een paar dagen laterquote:Op woensdag 4 december 2019 13:53 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Volgende week donderdag...Dan ga ik 3 dagen naar een groot water vissen(karper)...Geheel offtopic, ik weet het...
brr andermans voeten bahbahquote:Op woensdag 4 december 2019 13:53 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Wat is er nou moeilijk aan je eigen teennagels lakken![]()
Of doet Tranny ze acryl nagels op de tenen
Overmoedig klinkt zequote:Op woensdag 4 december 2019 13:54 schreef sjampoeh het volgende:
[..]
brr andermans voeten bahbah
waarom is merel zo vrolijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |