Dus de defenitie van een racistische geweldpleging is blank versus zwart?quote:Op donderdag 14 november 2019 15:38 schreef Ciclon het volgende:
[..]
Wat is de laatste racistische geweldpleging in NL? En dan bedoel ik natuurlijk niet van Magrebi naar Kaas of Neger.
Kan het me zo snel niet herinneren, zou kunnen dat het Kerwin Duinmeijer was, dat was een puur racistisch motief.quote:Op donderdag 14 november 2019 15:38 schreef Ciclon het volgende:
[..]
Wat is de laatste racistische geweldpleging in NL? En dan bedoel ik natuurlijk niet van Magrebi naar Kaas of Neger.
Dan was het in 1983.quote:Op donderdag 14 november 2019 15:47 schreef Hathor het volgende:
[..]
Kan het me zo snel niet herinneren, zou kunnen dat het Kerwin Duinmeijer was, dat was een puur racistisch motief.
Nee nee. Maar ik hinte wel naar dat voorbeeld ja.quote:Op donderdag 14 november 2019 15:45 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dus de defenitie van een racistische geweldpleging is blank versus zwart?
Daar heb je het al. "O wat is Nederland racistisch, we zijn niet meer veilig" ge- emmer is enorme bullshit. Nederland is nog nooit zo open en tolerant geweest. Ik zeg het, ik woon in biblebelt, grotengros denkt hier rechts, maar zie meerderere personen met een niet- blanke partner lopen waarvan 3 in mijn vriendengroep. Ik denk zelfs dat de Nederlander van alle etnische groepen in Nederland, het meest open staat voor een partner van andere komaf.quote:Op donderdag 14 november 2019 15:47 schreef Hathor het volgende:
[..]
Kan het me zo snel niet herinneren, zou kunnen dat het Kerwin Duinmeijer was, dat was een puur racistisch motief.
Je kan het beste helemaal niks delen op social media, heb je ook dat gezeik niet.quote:Op donderdag 14 november 2019 16:08 schreef Ciclon het volgende:
Op Social media durven donkere pro zwarte pieten zich ook niet uit te spreken ivm scheldkanonades op zijn/haar persoon van die zogenaamde racisten- bevechters. Kontenlikker, slaaf van de blanken, bounty etc. is wat je dan vaak leest.
Ook dat is betwist trouwens. Maar ja, we hadden een liedje en iets waar we allemaal tegen konden zijn.quote:Op donderdag 14 november 2019 15:47 schreef Hathor het volgende:
[..]
Kan het me zo snel niet herinneren, zou kunnen dat het Kerwin Duinmeijer was, dat was een puur racistisch motief.
Klopt wat je zegt, maar zo is KOZP wel groot geworden. Men probeert de verdeel en heers taktiek. Zwarte mensen, moslims en andere minderheden (op blanke euro buitenlanders na) zoveel mogelijk ronselen. En die antifa geitenwollen sokjes zijn mooi meegenomen. Ze doen er alles aan om de blanke man op de knie te krijgen.quote:Op donderdag 14 november 2019 16:11 schreef Hathor het volgende:
[..]
Je kan het beste helemaal niks delen op social media, heb je ook dat gezeik niet.
De dader was toch een skinhead? Die waren in die tijd best radicaal wat ras betreft. Bij Feyenoord stonden er op Vak S ook een stel in de jaren 80, die stonden om de haverklap de Hitlergroet te brengen.quote:Op donderdag 14 november 2019 16:13 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ook dat is betwist trouwens. Maar ja, we hadden een liedje en iets waar we allemaal tegen konden zijn.
Wanneer was de eerste eigenlijk?quote:Op donderdag 14 november 2019 15:38 schreef Ciclon het volgende:
[..]
Wat is de laatste racistische geweldpleging in NL? En dan bedoel ik natuurlijk niet van Magrebi naar Kaas of Neger.
Mohammed die Piet achter op z'n hoofd sloeg en voor dood achterliet zonder portomonee en horloge? Bedoel je die keer?quote:Op donderdag 14 november 2019 16:16 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Wanneer was de eerste eigenlijk?
Op Vak S stonden er inderdaad skinheads, die zijn na tijdje ook gestopt met het hooligan-leven. Overigens zitten/zaten er ook zat donkere jongens bij de hooligans van Feyenoord. Ging prima met elkaar samen.quote:Op donderdag 14 november 2019 16:15 schreef Hathor het volgende:
[..]
De dader was toch een skinhead? Die waren in die tijd best radicaal wat ras betreft. Bij Feyenoord stonden er op Vak S ook een stel in de jaren 80, die stonden om de haverklap de Hitlergroet te brengen.
Bij Ajax zit het ook vol met alle bevolkingsgroepen. Zoals het hoort en gelukkig ook kan.quote:Op donderdag 14 november 2019 16:20 schreef Noordzijde het volgende:
[..]
Op Vak S stonden er inderdaad skinheads, die zijn na tijdje ook gestopt met het hooligan-leven. Overigens zitten/zaten er ook zat donkere jongens bij de hooligans van Feyenoord. Ging prima met elkaar samen.
Sommige skinheadgroepen wel en anderen juist helemaal niet. De oorsprong van skinheads ligt notabene op Jamaica. Het motief van de doodslag is ook niet duidelijk, volgens de rechter speelde het niet of niet in belangrijke mate mee, maar na zijn vrijlating heeft de dader zich wel als extreem-rechts laten kennen. Hij was in ieder geval niet goed bij zijn hoofd, dat is het enige wat echt vaststaat.quote:Op donderdag 14 november 2019 16:15 schreef Hathor het volgende:
[..]
De dader was toch een skinhead? Die waren in die tijd best radicaal wat ras betreft.
Nadat de Ajax-supporters zich joden waren gaan noemen.quote:Bij Feyenoord stonden er op Vak S ook een stel in de jaren 80, die stonden om de haverklap de Hitlergroet te brengen.
Vind het over het algemeen wel een sterk stuk.quote:Op donderdag 14 november 2019 17:13 schreef Montagui het volgende:
Nou, benieuwd wat ze in Apeldoorn gaan doen met de 9000 handtekeningen voor Zwarte Piet.
https://cultuurondervuur.(...)te-piet/#prettyPhoto
Dat wil ik graag zo houden, maar KOZP en de hele aanverwante beweging is er juist op uit om huidskleur heel belangrijk te maken en er privileges aan te ontlenen.quote:Op woensdag 13 november 2019 21:12 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Je overdrijft enorm. Er zijn een handvol idioten, waaronder bijvoorbeeld Sylvana Simons, die van beledigd zijn hun beroep hebben gemaakt, maar voor de meeste Nederlanders is huidskleur iets onbelangrijks, precies zoals jij wenst.
Zelden een tekst de plank zo mis zien slaan.quote:Op donderdag 14 november 2019 17:17 schreef Ciclon het volgende:
[..]
Vind het over het algemeen wel een sterk stuk.
Wat denken ze ook in den helder te gaan doen tegen ZP?quote:Op donderdag 14 november 2019 16:03 schreef spectrumanalyser het volgende:
"Dit zijn de betere berichten."
Kick Out Zwarte Piet durft het niet aan om te demonstreren bij de intocht in Den Helder
https://www.noordhollands(...)ntocht-in-den-helder
vorigend jaar stonden er twee zielepietjes van deze club. als ik 't goed heb, werd er een bus met mafklappers tegengehouden door de politie, ter hoogte van 't az stadion. ze hadden het briljante plan om tegen afspraken in alsnog naar Den Helder te gaan.
Gekke is dat dat dan weer niet vervolgd wordt, maar iedere zwarte scheet richting kozp dan weer wel.quote:Op donderdag 14 november 2019 16:08 schreef Ciclon het volgende:
Op Social media durven donkere pro zwarte pieten zich ook niet uit te spreken ivm scheldkanonades op zijn/haar persoon van die zogenaamde racisten- bevechters. Kontenlikker, slaaf van de blanken, bounty etc. is wat je dan vaak leest.
Terwijl ze juist in de kuip vak SS hebben weggehaald na de oorlogquote:Op donderdag 14 november 2019 16:15 schreef Hathor het volgende:
[..]
De dader was toch een skinhead? Die waren in die tijd best radicaal wat ras betreft. Bij Feyenoord stonden er op Vak S ook een stel in de jaren 80, die stonden om de haverklap de Hitlergroet te brengen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |