abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_190012397
Wat leuk dat gewone Lego nu al een hit is. Ik durf dat echt nog lang niet aan met mijn meiden. Mn kleuter is er pas net mee begonnen (en ook gelijk heel fanatiek in).

's Avonds slapen gaat hier ook heel veel beter sinds de middagslaapjes vrijwel nooit meer gedaan worden. Volgens mij heb ik ze afgelopen weekend ook nogal uitgeput met vrijdag naar opa en oma en daar eten (op de terugweg om 18:30 sliepen ze in de auto), zaterdagmiddag naar de intocht en opa (op de terugweg om 17:00 sliepen ze in de auto) en zondag naar de hertjes en de speeltuin. Ze waren daarna zo vervelend dat ik om 16:45 ben gaan koken, we om 17:15 zijn gaan eten en de meiden uiteindelijk om 18:15 in bed lagen en daarna geen kik meer hebben gegeven. En mijn man moest ze vanmorgen wakker maken om ze op tijd klaar te hebben om kleuter naar school te brengen.

JustMe, kun je ze niet in het weekend samen iets laten ondernemen? Even quality time voor hen, rust voor jou?
pi_190012443
Ja, in theorie een goed idee. Ware het niet dat ook dan papa druk is. Ofwel met werk, ofwel met het afmaken (klussen) van ons huis om het verkoop-klaar te maken. The joy. Hoop dat dat dit jaar klaar is en we volgend jaar met een schone lei kunnen beginnen.. 😐
  maandag 18 november 2019 @ 22:04:41 #53
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_190012474
Dan zeg jij: ik heb het ook nogal druk, met ons kind :+
pi_190012572
quote:
0s.gif Op maandag 18 november 2019 22:04 schreef Quoi het volgende:
Dan zeg jij: ik heb het ook nogal druk, met ons kind :+
Haha ja. Dat zeg ik zeker. Maar dat maakt niet altijd indruk 😜 ik werk zelf ook nog 4 dagen, dus (gelukkig) ben ik niet 24/7 met kind bezig, dat zou niets voor mij zijn. Maar gelukkig hoef (en kan) ik mijn werk bijna niet mee naar huis te nemen, daar zorg ik ook wel voor. Manlief echter heeft altijd wel 500 mails of apps of telefoontjes te beantwoorden, en omdat het een internationaal bedrijf is gaat dat ook echt 24/7 door. En je hebt je telefoon altijd bij je dus dan is een mail snel bekeken, maar dan moet je weer iets. Zo houd je jezelf wel bezig.

Nouja, er zal vast wel een rustiger periode aankomen ooit.
Combinatie van mama zwanger en papa druk zal wel oorzaak zijn dat mama alles moet doen. Snap ik ergens ook wel maar soms wel lastig. Het komt vast wel weer goed.
pi_190012726
Ik heb ook gewone lego gekocht in de sale van de week. Weet alleen nog niet of ik het al ga geven, dochter speelt nog zo leuk met duplo. Ze had voor onze bruiloft een setje gewone lego gekregen een halfjaar terug en daar werd ik wel gek van qua kleine frummeltjes overal.. dus misschien wacht ik er nog maar even mee. Heb een kast vol met kadootjes die ik steeds uit de sale meeneem dus ik heb genoeg andere dingen te geven 🤪
  dinsdag 19 november 2019 @ 19:13:37 #56
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_190024946
Dat je man geen tijd heeft voor andere dingen dan zijn werk lijkt me persoonlijk nog een stuk vervelender, jUsTmE13o2. Hopelijk wordt dat weer beter, maar het klinkt niet alsof hij op een dag uit zichzelf zijn telefoon weglegt en jullie weer ziet, eerlijk gezegd. Sorry niet mijn subtielste dag.

Ik moest lachen om de tweeling die grapjes gaan maken over hun identiteit _O- .

Goed om hier weer over loopfietsen te lezen, misschien moet ik er toch ook weer naar gaan zoeken. We hebben een te grote en die weigert Jacob consequent. Al zal dat met een kleinere niet veel beter worden denk ik. Maar de afstanden die ik andere kinderen er vaak mee zie afleggen maakt me wel jaloers.

Jacob heeft vandaag het fenomeen garage doorgrond. We gingen naar de garage om de koplamp van mijn auto te laten vervangen. Hij had gezien dat 'ie stuk was, en we mochten even kijken in de werkplaats toen 'ie het weer deed. Verder was hij enorm geboeid door alle auto's zonder nummerbord in de showroom. Thuis is alles nagespeeld met zijn ikea-garage. Echt leuk.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_190026170
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2019 19:13 schreef Lemijn het volgende:
Dat je man geen tijd heeft voor andere dingen dan zijn werk lijkt me persoonlijk nog een stuk vervelender, jUsTmE13o2. Hopelijk wordt dat weer beter, maar het klinkt niet alsof hij op een dag uit zichzelf zijn telefoon weglegt en jullie weer ziet, eerlijk gezegd. Sorry niet mijn subtielste dag.

Ik heb er gelukkig (nog) wel vertrouwen in, maar ik snap dat mijn verhaal wat somber overkomt. Ik ga er vanuit dat het in het nieuwe jaar wel weer goed komt. Gewoon erg drukke periode nu, op kantoor. Het salaris is er gelukkig ook naar, wat dat aan gaat niks te klagen. En dan ook nog dat huis wat af moet (en eerlijk is eerlijk, daar doe ik niks aan. Beetje verven zou ik nog wel kunnen maar het is vooral latjes op maat maken en timmeren en afkitten en weet ik het wat - niks voor mij).
Maar goed, het blijft wel jammer dat er periodes met zo weinig aandacht zijn, inderdaad.
pi_190026224
Wat grappig dat je zoontje de garage naspeelde Lemijn. Hoe oud is hij? Mijn dochter speelt nog niet echt dingen na, is me nog niet opgevallen althans..

Vandaag waren we naar de bieb om de hoek. Wilde sint boekjes. Geen één te vinden dus he indie hele bieb! Ja eentje, maar die vond ik na het voorlezen in de bieb stom dus heb ik maar gelaten. Haal morgen wel wat in de winkel 😳
  dinsdag 19 november 2019 @ 21:03:23 #59
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_190027000
Oh dat hadden wij vorige week ook. Toen ben ik het gaan navragen, bleken ze op, maar hadden ze een lading in het magazijn staan. Gingen ze speciaal voor mij bijvullen en had ik alle keus O+ Er is een superleuk boek van Boer Boris over het paard van Sinterklaas.

Lemijn, dat naspelen is zo leuk! En leuk dat je een (kleiner) fietsje overweegt. Het lijkt mij erg handig om te wandelen, terwijl peuter lekker 'loopfietst'. Mijn doemscenario is alleen dat ik er alleen maar achteraan moet rennen of sjouw met peuter en fiets. Keep me informed :)

Oh en ik word tegenwoordig gesust met mijn eigen woorden. Zo zei ik in de auto: gatsie, wat een regen. Max: jaaaaa, maar gelukkig zitten we lekker droog in de auto.

En in de Ikea wil ik nog even langs een andere afdeling wil mèt hem (en niet terwijl hij bij een Ikea keukentje blijft spelen), zegt 'ie: Oh maar mama, ik blijf toch bij je? Ik zal voor je zorgen, geef me maar een handje.

:o :D
pi_190027393
Ik ben een beetje bang voor de loopfiets de laatste tijd😜 onze gup stopt niet altijd wanneer dat wel zou moeten, en we wonen aan alleen maar drukke straten nu.. en ze racet er ook nog eens keihard mee, moet echt rennen om bij te houden, en dat vind mijn lijf op dit moment niet zo leuk 😂
Ik hoop dat ze met een grotere de eerste tijd weer wat voorzichtiger en rustiger zal doen. Dat kleine ding dat ze nu nog gebruikt kent ze op haar duimpje en daar stunt ze flink mee
  Manager PR/Moderator dinsdag 19 november 2019 @ 22:36:16 #61
269689 crew  Viv
pi_190029349
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2019 20:29 schreef jUsTmE13o2 het volgende:
Wat grappig dat je zoontje de garage naspeelde Lemijn. Hoe oud is hij? Mijn dochter speelt nog niet echt dingen na, is me nog niet opgevallen althans..
Oh hier wel, en dat is zo leuk! (Ze is vorige maand 3 geworden, maar ze doet het al vrij lang.) Ze heeft bijvoorbeeld een poppenbed en ze vroeg zelf om een krukje, zodat ze ernaast kan zitten en het handje van de pop/knuffel kan vasthouden, "net als mama". O+
pi_190030037
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2019 22:36 schreef ViviRAWRS het volgende:

[..]

Oh hier wel, en dat is zo leuk! (Ze is vorige maand 3 geworden, maar ze doet het al vrij lang.) Ze heeft bijvoorbeeld een poppenbed en ze vroeg zelf om een krukje, zodat ze ernaast kan zitten en het handje van de pop/knuffel kan vasthouden, "net als mama". O+
Wat schattig! Vandaag moest er toevallig wel opeens getrouwd worden. Deed ze een kleed in haar nek en dat was dan de sleep. Maar dat zie ik niet echt als naspelen ofzo. Misschien zie ik het gewoon niet 😅
  Manager PR/Moderator dinsdag 19 november 2019 @ 23:16:17 #63
269689 crew  Viv
pi_190030220
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2019 23:06 schreef jUsTmE13o2 het volgende:
Wat schattig! Vandaag moest er toevallig wel opeens getrouwd worden. Deed ze een kleed in haar nek en dat was dan de sleep. Maar dat zie ik niet echt als naspelen ofzo. Misschien zie ik het gewoon niet 😅
Maar dat is het toch wel? Ze komt toch niet spontaan op dat idee? :D
pi_190030682
Hier speelden ze laatst dat de een gepoept had en verschoond moest worden door de ander terwijl die op een papier op de grond lag met de benen in de lucht. Net als beer, die poept blijkbaar ook vaak. En een lol dat ze dan hebben :D maar echt situaties die ze net meegemaakt hebben naspelen doen ze nog niet.

Justme, ik ben het wel met Lemijn eens. Geld is leuk, maar met tijd koop je meer mooie herinneringen. Mijn man werkt ook bewust maar vier dagen daarom. Zeker als ze klein zijn gaat het zo hard qua tijd. En straks met een kleine erbij zit je ook weer meer aan huis gebonden.
pi_190032794
Hier werd gisteren een ijsbeer in mijn bed gelegd
“Slaap beer slaap, buiten loopt schaap, witte voetjes! Doei!” *geeft handkus en rent weg.
O+

Ook hier poepen knuffels heel vaak en zijn ze vies.

En koken in hun eigen keuken met pannen van mama is en blijft heel leuk. Vooral spaghetti (Kapla blokken) met ei.

Hij wordt zo groot :'(

Justme, hier ook een snelle op de loopfiets. Het was even doorzetten en veel rennen, maar nu vertrouw ik hem volledig en stopt hij elke keer als ie moet oversteken. Auto’s En andere weggebruikers schrikken nog wel van hem, daar moet ik nog iets op verzinnen. Ik snap dat dit in jou situatie niet mogelijk is overigens.
pi_190043695
Simon speelt ook veel na, al een week of 2/3 over dinosaurussen (we hebben een soort dinosaurus speurtocht gedaan in de dierentuin, met veel rook en een dinosaurus ei), rook en een ei. Hij was toen wel wat bang voor de rook. Als hij het nu naspeelt en ik zeg dat ik de rook wel een beetje spannend vind, dan zegt ie " geef maar een handje, dan durf je wel". En dan lopen we samen hand in hand zogenaamd door de rook en vindt ie het leuk om dan middenin de rook mijn hand los te laten, dan komt ie niet meer bij _O- O+ :D
pi_190043717
Adrian O+ O+

We hadden het over nog een keer de schoen zetten. De knuffelschildpad was alleen 'weggelopen' naar de badkamer dus die mocht z'n schoen niet zetten als hij dat nog een keer deed. L: die mag 3 schoenen zetten! (Ik denk nog, waarom? Beest heeft 4 poten?) L: dan krijgt hij 3 cadeautjes en kan hij met de andere hand de cadeautjes uitpakken!
:+
  woensdag 20 november 2019 @ 21:22:42 #68
67064 Quoi
Mama said be cool
pi_190043749
Hihi, @Tolstoi dat zegt Max dus ook. "Geef maar een handje, ik blijf bij je" en dat soort dingen O+

Ik kocht gisteren een toiletverhoger en dat had ik eerder moeten doen. Of de timing is gewoon goed, maar ineens lijkt Max het te snappen. Hij gaat nu telkens zelf naar de wc. Ik hoef alleen de knoop van zijn broek open te maken. Vanmiddag pasten mijn ouders op en belde mijn moeder euforisch op dat hij zijn eerste plasje daar had gedaan :D
pi_190043964
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2019 23:43 schreef FlyingFish het volgende:
Hier speelden ze laatst dat de een gepoept had en verschoond moest worden door de ander terwijl die op een papier op de grond lag met de benen in de lucht. Net als beer, die poept blijkbaar ook vaak. En een lol dat ze dan hebben :D maar echt situaties die ze net meegemaakt hebben naspelen doen ze nog niet.

Justme, ik ben het wel met Lemijn eens. Geld is leuk, maar met tijd koop je meer mooie herinneringen. Mijn man werkt ook bewust maar vier dagen daarom. Zeker als ze klein zijn gaat het zo hard qua tijd. En straks met een kleine erbij zit je ook weer meer aan huis gebonden.
Tja, dat van die 4 dagen had ik ook wel gewild, maar dat krijg ik er echt niet in. Kan ook niet als ik zie wat een werk hij moet verzetten.. en als hij daar ongelukkig van wordt lijkt het me ook niet zo’n succes. Ik probeer hem te pushen om eens een dag thuis te blijven, gewoon zomaar, maar dat lukt in deze periode ook niet echt. Ook in een rustiger periode, zegge 2 jaar geleden, wilde/kon hij het niet. En nee, geld is niet alles maar het is financieel gezien wel veel logischer dat hij 5 dagen werkt. In dat opzicht kan ik beter minder gaan werken maar dat wil ik ook niet, dan gaat alles langs me heen op het werk terwijl ik een leidinggevende functie heb. Ik heb het een poosje geprobeerd maar dat werkte echt niet. Naja goed, dat zijn een beetje onze keuzes geweest, voor we dochter kregen dacht ik dat hij wel 4 dagen zou gaan werken, maar toen zat zijn carriere nog niet zo in de lift. Achja.

Ik heb net die nieuwe loopfiets opgehaald. Echt bizar hoe nieuw die er nog uitziet (en een koopje voor minder dan de helft van een nieuwe - ik haat het om zulke spullen nieuw te kopen, we kunnen het best betalen maar ik vind het gewoon zonde!)
pi_190043970
quote:
0s.gif Op dinsdag 19 november 2019 23:16 schreef ViviRAWRS het volgende:

[..]

Maar dat is het toch wel? Ze komt toch niet spontaan op dat idee? :D
Haha misschien een beetje. Maar ze deed niet echt iets na behalve zo rondlopen
pi_190043993
quote:
0s.gif Op woensdag 20 november 2019 21:21 schreef Nazil het volgende:
Adrian O+ O+

We hadden het over nog een keer de schoen zetten. De knuffelschildpad was alleen 'weggelopen' naar de badkamer dus die mocht z'n schoen niet zetten als hij dat nog een keer deed. L: die mag 3 schoenen zetten! (Ik denk nog, waarom? Beest heeft 4 poten?) L: dan krijgt hij 3 cadeautjes en kan hij met de andere hand de cadeautjes uitpakken!
:+
Haha dat is slim bedacht!
pi_190044498
Pfff, hoe kijken jullie hier tegen aan, weet niet zo goed hoe ik ermee om moet gaan:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_190044865
Tolstoi
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_190045190
Lastige discussie is dat, Tolstoi. Ik deel ook jouw mening. Ik ben zelfs zo dat ik soms expres een beetje stimuleer om het niet allemaal volgens 'de boekjes' te doen, juist omdat ik graag wil dat mijn kinderen hun eigen fantasie en creativiteit blijven gebruiken en niet maar bezig zijn steeds met hoe het hoort (kortom, het oordeel van anderen). Mijn vriend heeft dat iets minder, maar staat er wel hetzelfde in. Ik herken het wel van onze oude buren. Die waren ook erg zo. Dat ging zo ver dat ze op peuterleeftijd al bezig waren hun kind de juiste pengreep aan te leren. En dan ging hun peuter tegen mijn peuter zeggen dat ze haar stift niet goed vasthield. Daar werd ik dan weer vrij link van. :') .

Maar goed, misschien moet je de discussie op een iets hoger plan tillen. Weg van: wat is goed of fout, maar meer naar: wat heeft een kind nodig in deze fase?

Voor het opbouwen van zelfvertrouwen is het heel belangrijk dat een kind speels mag zijn. Zelf mag ontdekken, allerlei 'gekke' dingen kan uitproberen, om dan uit zichzelf misschien uit te komen op: 'vogels zijn niet blauw'. Of "vogels zijn niet blauw, maar ik vind ze zo wel heel mooi'. En dat betekent heel veel loslaten, vertrouwen op je kind. En zeker bij dit soort activiteiten vooral het plezier benadrukken en niet het resultaat. Misschien dat je dat stuk over zelfvertrouwen met hem kunt bespreken. Want ik denk dat iedere ouder graag een kind wil met een positief zelfbeeld en vertrouwen in zichzelf.
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_190045221
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')