Lees dat heel vaak, dat oraal verwennen... stel dat je partner dat niet wil?quote:Op donderdag 24 oktober 2019 14:30 schreef Vlicious87 het volgende:
Nee. Nooit gehad. Als je haar pleased heb je het zelf ook veel leuker, gezien d'r grenzen dan ook minder worden of helemaal verdwijnen. Voelt toch ook als een 'prestatie' dat je haar goed kan pleasen? Jammer dat jij zo egocentrisch ingesteld was. Idd tijd om er wat aan te doen!
De oplossing is seks. Jezelf ook inlezen in diverse manieren. Zorg dat je haar eerst goed oraal verwend en goed opwarmen.
Dan doe je iets anders wat ze lekker vindt/lijkt.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 14:38 schreef 2NutZ het volgende:
Lees dat heel vaak, dat oraal verwennen... stel dat je partner dat niet wil?
Zou kunnen. Gelukkig heb ik dat niet meegemaakt. Vind het zelf namelijk ook heel leuk om te doen.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 14:38 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Lees dat heel vaak, dat oraal verwennen... stel dat je partner dat niet wil?
Is daar een reden voor? Omdat ze het niet kent, niet wil, niet fijn vindt...?quote:Op donderdag 24 oktober 2019 14:38 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Lees dat heel vaak, dat oraal verwennen... stel dat je partner dat niet wil?
quote:Op donderdag 24 oktober 2019 14:41 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dan doe je iets anders wat ze lekker vindt/lijkt.
Teasen, likken, zoenen, knijpen, bijten, vingeren, whatever pleases her.
Daarbij, waarom wil ze dat niet? Vindt ze het echt vies ofzo? Of gewoon niet lekker omdat hij het niet goed kan?
quote:Op donderdag 24 oktober 2019 14:41 schreef Vlicious87 het volgende:
[..]
Zou kunnen. Gelukkig heb ik dat niet meegemaakt. Vind het zelf namelijk ook heel leuk om te doen.
Was meer een vraag als alternatief aangezien ik zo vaak lees oraal te verwennen maar niet iedereen vind dat fijn lijkt me. Kunnen meerdere oorzaken zijn natuurlijk.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 14:41 schreef zarGon het volgende:
[..]
Is daar een reden voor? Omdat ze het niet kent, niet wil, niet fijn vindt...?
Ik vond het vroeger ook niets. Dat lafjes gelik, zette geen zoden aan de dijk, liever een stel vingers. Tot m'n huidige vriend, blijkbaar doet hij het zoals ik wil en heb ik dat zelfs liever dan vingers. Nooit gedacht, maar toch gebeurd.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 14:44 schreef 2NutZ het volgende:
Was meer een vraag als alternatief aangezien ik zo vaak lees oraal te verwennen maar niet iedereen vind dat fijn lijkt me. Kunnen meerdere oorzaken zijn natuurlijk.
Zoveel mensen zoveel wensen inderdaad..quote:Op donderdag 24 oktober 2019 14:46 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik vond het vroeger ook niets. Dat lafjes gelik, zette geen zoden aan de dijk, liever een stel vingers. Tot m'n huidige vriend, blijkbaar doet hij het zoals ik wil en heb ik dat zelfs liever dan vingers. Nooit gedacht, maar toch gebeurd.
Maar idd sommigen vinden het echt niets, dat kan. Maar er zijn genoeg andere methoden lijkt me zo welke een vrouw lekker kan vinden. Het zit hem meestal niet eens altijd in de aanraking, maar ook heel veel is mentaal.
Ik lees heel veel focus op klaarkomen. Dat vind ik zelf dodelijk. Daarmee wordt het een prestatie en dat is niet de bedoeling. Ikzelf kan ook heel veel voldoening halen uit seks zonder dat ik klaarkom.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 13:56 schreef Nietszche81 het volgende:
Dag Fokkers,
Sorry voor het lange kut verhaal. Mijn vraag staat onderaan.
Sinds een aantal jaren heb ik (man) een fijne relatie met een fantastische meid. Ze is voor mij helemaal het einde. Alles loopt goed, behalve dat wat een liefdesrelatie echt uniek maakt, de seks. We hebben grote plannen maar het feit dat ik haar veel te weinig orgasmes geef in bed drijft ons uit elkaar. Ik voorspel dat als we dit niet op kunnen lossen dat dan uiteindelijk de relatie zal stoppen omdat ik haar niet kan geven wat belangrijk voor haar is.
Mijn vriendin
In de relaties die mijn vriendin voor mij had, is ze altijd heel goed aan haar trekken gekomen. Deze mannen wisten heel goed hoe je een vrouw moet verwennen in bed. Ze heeft ook een meer dan gezond libido en kwam altijd snel klaar. Ze is dus gewend dat ze goed aan haar trekken komt en ze is inmiddels teleurgesteld en boos tegelijk dat ik haar weinig orgasmes geef. En daardoor is haar libido ook erg gedaald en daar is ze zeer ontevreden over. Al met al een recept voor het einde van onze relatie.
Ik
Ikzelf heb in mijn vorige relaties nooit geleerd om een vrouw te bevredigen en om haar orgasme boven die van mij te stellen. En daar loop ik nu weer tegenaan. Het vernietigt mijn relaties. Ik was eerder niet bezig met hun orgasmes en dacht alleen aan mijzelf. Mijn huidige vriendin heeft mijn ogen geopend en ik wil niets liever dan dat ze blij met mij is in bed. Ik zie seks nu wel als iets dat je met zijn tweeën doet en ik wil graag dat ze een goed seksleven heeft. De seks is voor mij nu ook fijner nu het een samenspel is in plaats van een one-mans-show.
De dynamiek tussen ons
Inmiddels is het libido van mijn vriendin dus helemaal weg omdat ik haar geen orgasmes geef en omdat ze na al de jaren met mij nu het gevoel heeft dat ik het niet echt belangrijk vind en dat ik het niet meen. Als we vrijen, zo’n 1 à 2 keer per week, hangt er een gespannen sfeer omdat we allebei weten dat het niet loopt. We proberen het wel steeds weer op te pakken omdat we weten dat dat de enige weg voorwaarts is. Soms krijgt ze een orgasme, vaker niet. Zij heeft zoiets van bewijs maar dat je moeite voor me wil doen, en wees niet zo voorspelbaar, ze vindt de seks ontzettend saai waardoor ze ook weer niet opgewonden raakt. Dus elke vrijpartij heb ik de druk dat ik me moet bewijzen, wat mij alleen maar zenuwachtiger maakt.
Ik geef toe, ik ben een autist in bed. Het kost me heel veel moeite om creatief te zijn en haar aan te voelen en daarop te reageren. Maar het lukt me gewoon niet. Ik heb Luuk Zwart gelezen maar dat helpt maar ten dele. Kennen jullie deze problematiek? Kan ik mezelf veranderen? En hoe dan?
Vraag
Dus mijn vraag aan jullie is, hebben jullie ook problemen (gehad) tussen de lakens doordat de man niet presteerde en hoe hebben jullie dit aangepakt? Hoe zijn jullie er uit gekomen? Drama verhalen mogen ook trouwens.
Dank je.
Seks draait maar heel beperkt op de techniek.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 16:02 schreef herverwijderd het volgende:
Zij weet wat ze lekker vindt, ze kan je dan toch laten zien wat ze wil dat je doet?
Toch moet je wel wat aanleren, want anders loop maar wat aan te kutten.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 16:10 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Seks draait maar heel beperkt op de techniek.
Natuurlijk, maar ik lees nergens dat zij uberhaupt ooit heeft laten zien wat ze wil, dus er mist wel een stuk cruciale informatie.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 16:10 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Seks draait maar heel beperkt op de techniek.
Ze heeft genoeg viebs in de la liggen. Ze heeft ook altijd veel gemasturbeerd maar dat is grotendeels gestopt omdat ze geen zin meer heeft.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 16:17 schreef Snowballed het volgende:
Vraag haar duidelijk en helder te vertellen wat ze lekker vind.. tot in detail.. of laat het haar (evt in haar eentje) opschrijven en geef haar daar een week of twee voor ofzo
Ook kun je je gewoon verdiepen in wat vrouwen lekker vinden..
Voorbeeldje: Een vibo moet niet snel of hard trillen, maar diep en intens.. als je dat soort dingen weet als man zijnde, is een orgasme een peuleschil..
En nu we het er toch over hebben: Koop een magic wand, stop die tussen een boeketje rozen, en de helft van het orgasme krijgt ze al door de verrassing..
Tja het moet wel van twee kanten komen.. als ze bij voorbaat niets wil dan gaat het ook niet beter worden.. ook die negativiteit over een stappenplan is niet echt bevorderlijk om vooruitgang te boeken..quote:Op donderdag 24 oktober 2019 16:56 schreef Nietszche81 het volgende:
[..]
Ze heeft genoeg viebs in de la liggen. Ze heeft ook altijd veel gemasturbeerd maar dat is grotendeels gestopt omdat ze geen zin meer heeft.
Het kost mij heel veel moeite om haar te laten vertellen wat ze lekker vindt. Zij vindt dat ik dat na een aantal jaar zou moeten weten. En ze geeft dus in principe geen antwoord met af en toe wel een hint. Ze vindt het een moodkiller dat ze mij dat uit moet leggen. We praten wel veel over de opbouw maar dan in de zin hoe ik het niet moet doen. Wat ik wel moet doen daar is ze niet specifiek over. Ze zegt dan, "Dan vertel ik dat en dan zie jij dat als een stappenplan en dan ga je dat alleen maar doen omdat je denkt dat dat werkt."
Maar ik wil niet het probleem in haar schoenen schuiven omdat ik vind dat ik gewoon een betere minnaar moet worden. Aan de andere kant ben ik gewoon bang dat het tij niet meer te keren is en ze gewoon geen zin meer heeft om er moeite in te steken en dat iedere willekeurige man die langs zou komen en hetzelfde zou doen dat ze daar dan wel bij klaar zou komen. Dus dat ze gewoon niet meer geil van me wordt. En hoe verander je dat.
Oke.. ga sexdaten.. Daar leer je ontzettend veel van..quote:Op donderdag 24 oktober 2019 17:22 schreef Nietszche81 het volgende:
Ja de discussie gaat nu de kant op dat zij zich niet wil inzetten. Dat vind ik niet eerlijk. Ik neem haar dat eigenlijk niet zo heel erg kwalijk. Ik presteer niet goed en dat moet ik verbeteren. Ik kan alleen het bij mijzelf zoeken en mezelf verbeteren. Ik kan haar niet dwingen om het verleden te vergeten want dat is er nu eenmaal. Ze heeft veel aanwijzingen gegeven en het loopt nu al zo lang dat ik haar heel goed begrijp. Ik wil gewoon beter in bed worden. Aan haar emotie kan ik alleen maar wat veranderen als ik ook beter ga presteren.
Het lijkt er zo wel op dat zij zelf een flink deel van het probleem is, door in den beginne niet meteen te communiceren dat ze iets anders in bed wilde en nu door te verwachten dat het allemaal door jou opgelost moet worden.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 16:47 schreef Nietszche81 het volgende:
Heel veel reacties. Dank jullie.
Haar beffen vind ik het heerlijkste wat er is. Ze heeft een fantastisch lichaam en ik kan ontzettend van haar genieten. Ik hou ontzettend veel van haar en wil dat ze gelukkig is. Ik vind het heerlijk om met haar bezig te zijn maar dat is pas sinds de bom is gebarsten. Dat heeft een grote verandering bij mij teweeg gebracht. Ik besefte mij hoe slecht ik bezig was en dat er voor haar niks aan was. Maar bij haar was er toen al veel kapot gemaakt. Mijn beleving en acties tijdens zijn heel erg veranderd, veel meer gefocust op haar. Maar ik doe het nog niet goed en zij gelooft niet dat ik het nu wel leuk vind om haar te bevredigen.
Ja voorspel is er, knuffelen ook, veel meer dan vroeger. En ik doe echt mijn best. Maar dat was er lange tijd niet omdat ik een egoistische lul was. Dus ze gelooft niet in mijn oprechtheid. Nu ben ik volgens haar te doel gericht. Het moet meer een spel zijn, onverwachts. Maar de focus ligt uiteindelijk toch altijd op het orgasme, ook al is de opbouw helemaal goed, omdat zij gepikeerd is (begrijpelijk) als het niet lukt. Dus ja die druk van het moeten klaarkomen moet er af. Maar daar heeft ze na een aantal jaar geen geduld meer voor. En ik weet blijkbaar niet hoe ik een vrouw kan bevredigen.
De laatste vrijpartij was de opbouw goed (wel voorspelbaar volgens haar), maar toen zakte het ineens allemaal weg voordat ze klaarkwam en ze kon er geen verklaring voor geven. En dan is het mis.
Ja dat gevoel dat ik faal dat heb ik inderdaad. Maar mijn zelfvertrouwen ligt na lange tijd deze problematiek te hebben toch al op het kerkhof. Het ergste is dat ik weet dat ze me met haar exen vergelijkt. Is vaker uitgesproken namelijk. Maar goed dat moet je maar dragen als een man denk ik dan. De enige weg is voorwaarts.
Wat mijn vriendin doet om het beter te maken. We praten er heel veel over omdat we allebei weten dat communicatie heel belangrijk is hierover. Maar ze heeft van mijn egoistische gedrag in bed al genoeg moeten pikken. En dat heeft haar gekwetst. En dus is haar geduld op plus dat ik in bed nog steeds niet de juiste dingen doe. Ze vindt me een kerel met de ervaring van een 17-jarige. Ik heb ook niet het gevoel dat ik eisen mag stellen aan haar omdat ik haar slecht behandeld heb in het verleden door haar orgasme niet belangrijk te vinden.
Ik ben het eens met VEM2012. Het gaat bij ons eigenlijk niet om techniek. Het gaat om gevoel. Het gevoel dat ik haar zie staan in bed, dat ik haar orgasme belangrijk vind, dat ik haar aanvoel, dat ik haar lichaam ken. En dat gevoel heeft ze niet. En daardoor kan zij moeilijk ontspannen, denkt ze continu dat het voor mij te lang duurt. Waardoor de zin bij haar helemaal verdwijnt. Bij haar vorige partners had ze nooit het gevoel dat het te lang duurde, maar ik heb haar het gevoel gegeven dat het te lang duurt en dat verpest alles.
Dus ik denk dat het momenteel een groot deel opbouw van mij is en een deel dat de dynamiek tussen ons helemaal verziekt is.
De focus is ook veel te veel op het klaarkomen. Maar zij heeft niet meer het geduld. Ze wil resultaat zien. Seksuoloog zijn we een keer langs geweest maar daar staat ze verder niet voor open. Ze zegt dat ze op haar leeftijd geen zin meer heeft daarin en dat iemand van mijn leeftijd zou moeten weten hoe het moet. Dus ja, we zitten in een patroon waarin ik mij moet bewijzen en zij met name afwacht. Dus elke vrijpartij is voor mijn gevoel een examen. Maar ik heb dus niet het gevoel dat ik haar op kan aanspreken omdat ik haar zo slecht behandeld heb in het verleden en ik gewoon beter min bed moet worden.
Inmiddels heeft haar gedrag jou onzeker gemaakt. Boy, what a turn off is dat.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 17:22 schreef Nietszche81 het volgende:
Ja de discussie gaat nu de kant op dat zij zich niet wil inzetten. Dat vind ik niet eerlijk. Ik neem haar dat eigenlijk niet zo heel erg kwalijk. Ik presteer niet goed en dat moet ik verbeteren. Ik kan alleen het bij mijzelf zoeken en mezelf verbeteren. Ik kan haar niet dwingen om het verleden te vergeten want dat is er nu eenmaal. Ze heeft veel aanwijzingen gegeven en het loopt nu al zo lang dat ik haar heel goed begrijp. Ik wil gewoon beter in bed worden. Aan haar emotie kan ik alleen maar wat veranderen als ik ook beter ga presteren.
Dit dus.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 17:55 schreef Cue_ het volgende:
TS.. Seks doe je met z'n tweeën.
Als zij haar humeur verkeerd heeft staan, kan je nog zoveel doen, maar zal je in haar ogen verkeerd presteren, daardoor raak jij wer onzeker, etc etc. Vicieuze cirkel.
Samen moeten jullie openstaan voor verbetering. En het zal niet in 1x perfect zijn, dat zou ze ook niet mogen verwachten.
Genoeg andere opties. Mijn vriendin houd er ook niet van om oraal bevredigd te worden (ze vind de geluiden verschrikkelijk en helaas werken alle oplossingen niet). Maar ik kan haar alsnog helemaal gek maken door haar eerst uitgebreid te masseren en dan vanuit dat masseren steeds meer te teasen, tot het moment dat ik haar uiteindelijk ga vingeren. En daarna wijst het zichzelf.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 14:38 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Lees dat heel vaak, dat oraal verwennen... stel dat je partner dat niet wil?
Hoe oud zijn jullie?quote:Op donderdag 24 oktober 2019 17:22 schreef Nietszche81 het volgende:
Ja de discussie gaat nu de kant op dat zij zich niet wil inzetten. Dat vind ik niet eerlijk. Ik neem haar dat eigenlijk niet zo heel erg kwalijk. Ik presteer niet goed en dat moet ik verbeteren. Ik kan alleen het bij mijzelf zoeken en mezelf verbeteren. Ik kan haar niet dwingen om het verleden te vergeten want dat is er nu eenmaal. Ze heeft veel aanwijzingen gegeven en het loopt nu al zo lang dat ik haar heel goed begrijp. Ik wil gewoon beter in bed worden. Aan haar emotie kan ik alleen maar wat veranderen als ik ook beter ga presteren.
Goed dat je reageert.quote:Op maandag 28 oktober 2019 15:50 schreef Sloepje123 het volgende:
Bijzonder om te zien dat mijn partner een topic opent over ons probleem...
Ik lees veel aannames die ik wel graag even wil weerleggen aangezien er aan een verhaal altijd 2 kanten zitten.
Wat niet vermeld is is dat TS voordat en tijdens onze 1e maanden enorm veel seksdates had, als in meerdere verschillende per week, maar goed dat was toen.
Even ter info voor degenen die vermelden dat je van seksdaten en buiten de deur shoppen veel leert.
Ons 1e jaar bestond uit veel seks die altijd alleen om Ts draaide dat wil zeggen, dat ik alles uit de kast haalde om hem te plezieren, eindeloos pijpen en veel harde porno seks.
Niks mis mee, alleen zijn idee van samen seks hebben hield in, laat je pijpen, smeer een klodder spuug aan haar vagina en rammen maar.
Enige hints, sturing en/of opmerkingen van mijn kant werden weggeveegd.
Ik liet hem zien hoe ik masturbeerde en wel klaar kwam.
De bom barstte na een jaar, ik kreeg pijn tijdens de seks en mijn libido nam aanzienlijk af en hier kregen we mede woorden over.
Seks draaide om penetratie en wel zo hard en vaak mogelijk, elke knuffel eindigde in seks,die voor mij niet plezierig was, dwingen tot deep throat.
Er is toen wat verandert, veel gecommuniceerd en diverse malen een seksuoloog geraagdpleegd( ik sta hier dus wel voor open )...
Dit resulteerde in meer aandacht voor mijn genot, dwz ik kreeg 5 min aandacht en de tijd om tot een hoogtepunt te kunnen komen.
Zonder opbouw gewoon even vingeren of 5 min beffen, sorry maar daar kan ik het niet op.
Aanwijzingen gegeven, niet te snel op de spot, wat meer teasen,niet gelijk op orgasme focussen maar er meer een spel van maken.
non verbale hints tijdens seks,kreunen als het fijn is minder als het niet fijn is.
Maar ipv daarop te reageren ging hij stug door als er van mij weinig reactie kwam of ik probeerde te wisselen...
Wederom laten zien hoe ik het zelf doe,boeken gelezen, andere standjes geprobeerd enz
Ts gaf aan dat andere vrouwen wel klaar kwamen en ook tijdens de seks zodat het wel aan mij moest liggen.
De seks was teveel gericht op penetratie, dat is wat telt, voorspel is een noodzakelijk iets waar je doorheen moet om zsm verder te kunnen.
Het zgn stappenplan....
Ik heb aangegeven wat ik fijn vindt, dat opwinding niet even friemelen en erop is, wat ik prettig zou vinden dat er gebeurde.
Maar dan wordt er keer op keer een stap afgevinkt
zoenen nek... check
borsten..check
enz en dan keer op keer hetzelfde achtereen, geen samenspel meer.
En goede seks maak je samen, dat is gewoon zo, je raakt ingespeeld op elkaar en je varieert.
Ik hoef niet perse elke keer een orgasme maar als het vrijwel nooit gebeurt dan vergaat je de lust langzaam aan, het is wel de kers op de taart soms.
Maar het lijkt wel een spiraal waar je inkomt te zitten, hij is geforceerd bezig,het lukt niet, aangeven dat het harder of zachter moet of anders komt vaak over op een afwijzing bij hem heb ik het gevoel en dan blokkeert hij helemaal.
Ik hoef niet klaar te komen bij het voorspel , tijdens penetratie is het ook fijn maar hij komt erg snel klaar, dus lukt het niet.
Dan van tevoren even de druk eraf door pijpen of iets dergelijks zodat het langer duurt,, het is geen must maar zou wel fijn zijn als het eens wat gelijkmatiger op zou gaan.
Ik kom over nu als een luie trut die niks wil en eisen stelt, ik sta overal voor open en niets is me te gek, heb veel uit de kast gehaald van sexy pakjes tot speeltjes tot spannende plekken, andere standjes,boeken lezen, internet afspeuren.
Ik geef zeker wel aan wat ik fijn vindt en wat niet, maar ga niet in bed tijdens de seks stap voor stap zeggen wat hij nu moet doen, dan zit ik meer in mijn hoofd dan in mijn lijf en is niet geil.
Elkaar een beetje leren aanvoelen is ook de crux.
Maar je moet het samen doen...
Maar een man van 40 die nu voor het eerst een vrouw treft die ook aan haar trekken wil komen proberen bij te schaven is best lastig... als hij altijd gewend was dat een vrouw diende voor zijn plezier zonder enige aandacht en dat ze klaarkomen van de lucht schijnbaar...
De basis zaken, penetratie zonder vochtig te zijn is pijnlijk , dat glijmiddel geen vervanging is voor opwinding, dat was allemaal nieuw voor hem.
En idd vind ik het erg moeilijk dat hij nu wel alle tijd van de wereld aan me wil geven uit zichzelf nadat er jaren van egoisme aan vooraf gingen en dito ruzies hierover.
Maar goed als ik daarin blijf hangen dan wordt het nooit iets en dat weet ik, maar die klok in mijn hoofd blijft draaien...
Het duurt te lang, wat denkt hij wel niet, hij is teleurgesteld dat het weer niet lukt, hij is al zo lang bezig,laat maar....
en dan houd ik er mee op.
Zin in seks krijg je ook door je fijne herinneringen, als iets keer op keer niet bevredigend is neemt de zin af,pavlov reactie.
Ik zag een opmerking staan dat we een connectie moeten krijgen zonder op seks uit te draaien, afgelopen weekend kreeg ik een massage, helemaal fijn , kan ik van genieten.
Hij zegt bij voorbaat, ik ga je masseren en verder niets, geniet hiervan.
Maar dan toch wordt er richting seks gestuurd, snap ik maar kan het niet eens gewoon puur en alleen voor mij zijn dan zonder dat er wederom iets van me verwacht wordt ?
Waarom moet het een altijd leiden tot het andere,als ik hem pijpte verwachtte ik ook niet dat hij een wederdienst gaf.
Het is de man van mijn leven en alles hierbuiten is perfect,ik zou niets liever willen dan dit oplossen omdat ik ook weet dat dit een heel belangrijk onderdeel is en zeker voor mij persoonlijk.
Een orgasme 10/10 keer is geen doel , ik kwam vroeger vaak klaar maar ook niet altijd en dat is geen probleem.
Maar ergens gaat er hier iets niet helemaal goed.
Terwijl er echt wel superfijne en goede vrijpartijen tussen zitten, het is niet elke keer bal namelijk dus waar ligt het dan aan...
Maar goed dan ben ik wellicht kinderachtig omdat ik vind dat als een man elke keer fijn aan zijn trekken komt , ik dat ook geregeld wil !
Ik snap haar wel. Hier spreekt natuurlijk een bult frustratie mee. Of dat de juiste term is, is een tweede en je hebt wel gelijk dat zij beter dit soort termen achterwege kan laten. Maar ik denk dat dat voor haar ook vrij makkelijk is zodra hij ook eens zijn eigen genot even totaal kan parkeren.quote:Op maandag 28 oktober 2019 16:07 schreef _I het volgende:
Stop eens met hem egoistisch te noemen. Dat seks voor hem zo is gelopen betekent niet dat hij bewust alleen aan zichzelf denkt.
Veel vrouwen, net als jij in het begin, zeggen niets en laten zo’n kerel maar z’n gang gaan. En nee, het is niet geil om iemand les te geven. Maar na drie masterclasses kan het wel helpen voor de toekomst.
Als het de man van je dromen is, dan zou ik een jaar de moeite nemen om alles te leren en te proberen wat er is, zodat je de laatste 40 jaar in alle rust kan genieten. Dus geen “jouw schuld” mee, want beide zijn slachtoffer en willen t anders.
Misschien eerst eens een maand geen seks en elkaar weer proberen te vinden buiten het seksuele om!?
Succes.
Het impliceert dat hij bewust alleen op zichzelf de focus legde. Geloof niet dat dit een bewust proces was.quote:Op maandag 28 oktober 2019 16:12 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik snap haar wel. Hier spreekt natuurlijk een bult frustratie mee. Of dat de juiste term is, is een tweede en je hebt wel gelijk dat zij beter dit soort termen achterwege kan laten. Maar ik denk dat dat voor haar ook vrij makkelijk is zodra hij ook eens zijn eigen genot even totaal kan parkeren.
Tsja, we zijn er niet bij geweest, maar het relaas van zijn vriendin komt mij wel redelijk oprecht over. Dat wil overigens niet zeggen dat het relaas van TS onoprecht is, maar wat uit het verhaal van zijn vriendin naar voren komt is wel dat hij duidelijk moeite heeft met zich echt op haar te concentreren en niet op zeker moment toch weer achter zijn eigen lusten aan te hollen.quote:Op maandag 28 oktober 2019 16:17 schreef _I het volgende:
[..]
Het impliceert dat hij bewust alleen op zichzelf de focus legde. Geloof niet dat dit een bewust proces was.
Dat oordeel staat elke verbetering in de weg. Als ik me moest gaan bewijzen (en ook hij blijft maar herhalen dat-ie egotistisch was), dan zou het van kwaad tot erger gaan.
Verwijten gaan nooit helpen.quote:Op maandag 28 oktober 2019 16:26 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Tsja, we zijn er niet bij geweest, maar het relaas van zijn vriendin komt mij wel redelijk oprecht over. Dat wil overigens niet zeggen dat het relaas van TS onoprecht is, maar wat uit het verhaal van zijn vriendin naar voren komt is wel dat hij duidelijk moeite heeft met zich echt op haar te concentreren en niet op zeker moment toch weer achter zijn eigen lusten aan te hollen.
Of zijn vriendin roept hier iets wat totaal niet klopt, maar vrij simpel: als je beiden zo'n wezenlijk ander idee hebt van de werkelijkheid en je komt daar langdurig niet uit, dan is het ook niet meer te verwachten dat het nog goed gaat komen.
Voor beiden is het denk ik wel heel belangrijk om te beseffen dat ze dit probleem op moeten lossen of elkaar los moeten laten, want het geeft duidelijk aan beide kanten een hoop frustratie. En dat is zonde, want de liefde lijkt van beide kanten gewoon overduidelijk aanwezig.
Dat klopt. Helemaal mee eens.quote:
Omdat seks hetzelfde is als autorijden. Meestal zit je in een flow en gaat het prima, maar als je bij elke handeling na moet denken, is het ineens enorm ingewikkeld.quote:Op maandag 28 oktober 2019 16:39 schreef Sloepje123 het volgende:
Ik geloof niet dat ik hem nu als egoistisch bestempel, dat was hij .
Hij probeert het nu echt en ik zie dat hij er alles aan doet en niet zichzelf altijd meer op de 1e plaats zet.
Maar wat hierboven al aangehaald werd, hij vervalt snel in oude patronen, dwz als het lekker begint te worden er wel zsm overgegaan moet worden tot penetratie omdat dat is wat hij het lekkerste vindt voor zichzelf .
dat mag , alleen die daad is te kort voor mij om er echt wat aan te hebben .
Daar werken we ook aan door de druk ervoor al van de ketel te halen zodat hij wat minder gehaast hierin is.
Ik ga hier aktief in mee omdat ik het wel zie als een win win situatie op die manier.
Ik zie hem in bed niet als een maatje nee zodat die aantrekking ervoor mij niet is en ik heb lange relaties gehad dus ben ook niet van de snelle seks als enigste bevrediging.
Voor mij is juist als je elkaar beter leert kennen en aanvoelen dat de seks dan het beste wordt.
Hij heeft ook een heel lange relatie achter de rug, vrijwel seksloos en met een partner die nooit klaargekomen is en helemaal geen seks wilde laat staan erover praten.
Ik heb al eerder bij hem aangegeven dat hij in een slachtoffer rol gekropen is,ik doe het niet goed dus het wordt niks en dat mantra herhaalt zich keer op keer.
Zo kom je nergens, het liep niet goed en hij was egoisitisch, daar wordt aan gewerkt, dat WAS EENS.
Dat lukt niet in 1x of in 10 x, daar gaan veel tijd aandacht en moeite van beide kanten voor nodig zijn.
De techniek is het probleem niet aangezien het soms wel erg goed gaat, maar waarom is het dan soms ineens alsof hij helemaal niet weet wat hij doet ?
Inspelen op mijn reactie is wel een ding,als ik niet reageer direct zoals verwacht dan slaat het dicht, terwijl het bij hem ook niet altijd vanzelf gaat op exact dezelfde manier.
Je kijkt luistert en voelt aan welke aanpak op dat moment werkt.
Mensen zijn geen machine waar je elke keer op hetzelfde knopje drukt voor resultaat ..
Misschien nog een stap verder terug dan wat ik eerder schreef: wellicht moet jij hem duidelijk maken dat je blij bent met de vooruitgang en dat je dat wil uitdiepen. Dus vooral de focus leggen op wat goed gaat.quote:Op maandag 28 oktober 2019 16:39 schreef Sloepje123 het volgende:
Ik geloof niet dat ik hem nu als egoistisch bestempel, dat was hij .
Hij probeert het nu echt en ik zie dat hij er alles aan doet en niet zichzelf altijd meer op de 1e plaats zet.
Maar wat hierboven al aangehaald werd, hij vervalt snel in oude patronen, dwz als het lekker begint te worden er wel zsm overgegaan moet worden tot penetratie omdat dat is wat hij het lekkerste vindt voor zichzelf .
dat mag , alleen die daad is te kort voor mij om er echt wat aan te hebben .
Daar werken we ook aan door de druk ervoor al van de ketel te halen zodat hij wat minder gehaast hierin is.
Ik ga hier aktief in mee omdat ik het wel zie als een win win situatie op die manier.
Ik zie hem in bed niet als een maatje nee zodat die aantrekking ervoor mij niet is en ik heb lange relaties gehad dus ben ook niet van de snelle seks als enigste bevrediging.
Voor mij is juist als je elkaar beter leert kennen en aanvoelen dat de seks dan het beste wordt.
Hij heeft ook een heel lange relatie achter de rug, vrijwel seksloos en met een partner die nooit klaargekomen is en helemaal geen seks wilde laat staan erover praten.
Ik heb al eerder bij hem aangegeven dat hij in een slachtoffer rol gekropen is,ik doe het niet goed dus het wordt niks en dat mantra herhaalt zich keer op keer.
Zo kom je nergens, het liep niet goed en hij was egoisitisch, daar wordt aan gewerkt, dat WAS EENS.
Dat lukt niet in 1x of in 10 x, daar gaan veel tijd aandacht en moeite van beide kanten voor nodig zijn.
De techniek is het probleem niet aangezien het soms wel erg goed gaat, maar waarom is het dan soms ineens alsof hij helemaal niet weet wat hij doet ?
Inspelen op mijn reactie is wel een ding,als ik niet reageer direct zoals verwacht dan slaat het dicht, terwijl het bij hem ook niet altijd vanzelf gaat op exact dezelfde manier.
Je kijkt luistert en voelt aan welke aanpak op dat moment werkt.
Mensen zijn geen machine waar je elke keer op hetzelfde knopje drukt voor resultaat ..
Tsja, veel vrouwen gaan dan faken.quote:Op maandag 28 oktober 2019 17:00 schreef Sloepje123 het volgende:
bedenk me net wbt het stappenplan.
In zijn vorige relatie ging de seks volgens een stappenplan.
Ex gaf aan wat hij moest doen, even kriebelen,even vingeren en nu mag je penetreren,standaard met glijmiddel.
Dit is wellicht een houvast geworden en het idee dat ervoor penetratie altijd glijmiddel of spuug gebruikt moet worden, wat mij totaal vreemd was.
Ik benadruk ook zeker wat goed was en dat wat hij deed goed voelde en fijn is, positief tijdens en achteraf.
Hij weet ook zeker dat ik de vooruitgang waardeer ,spreek dat uit naar hem.
Maar als ik dan niet klaar kom of het gaat niet soepel dan moet ik verklaren waarom het niet lukt, terwijl het soms gewoon niet lukt, moe, druk in je hoofd enzz.
dat heeft iedereen wel eens lijkt me.
Dat vind ik zo vermoeiend, dat legt op mij ook druk om maar klaarte moeten komen anders ook een teleurgestelde partner achteraf, terwijl dat zo niet nodig is.
Tsja, blijkbaar is hij ouderwets opgevoed. Met zijn prestatie drang.quote:Op maandag 28 oktober 2019 17:00 schreef Sloepje123 het volgende:
bedenk me net wbt het stappenplan.
In zijn vorige relatie ging de seks volgens een stappenplan.
Ex gaf aan wat hij moest doen, even kriebelen,even vingeren en nu mag je penetreren,standaard met glijmiddel.
Dit is wellicht een houvast geworden en het idee dat ervoor penetratie altijd glijmiddel of spuug gebruikt moet worden, wat mij totaal vreemd was.
Ik benadruk ook zeker wat goed was en dat wat hij deed goed voelde en fijn is, positief tijdens en achteraf.
Hij weet ook zeker dat ik de vooruitgang waardeer ,spreek dat uit naar hem.
Maar als ik dan niet klaar kom of het gaat niet soepel dan moet ik verklaren waarom het niet lukt, terwijl het soms gewoon niet lukt, moe, druk in je hoofd enzz.
dat heeft iedereen wel eens lijkt me.
Dat vind ik zo vermoeiend, dat legt op mij ook druk om maar klaarte moeten komen anders ook een teleurgestelde partner achteraf, terwijl dat zo niet nodig is.
Stop met praten erover.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 16:47 schreef Nietszche81 het volgende:
Heel veel reacties. Dank jullie.
Haar beffen vind ik het heerlijkste wat er is. Ze heeft een fantastisch lichaam en ik kan ontzettend van haar genieten. Ik hou ontzettend veel van haar en wil dat ze gelukkig is. Ik vind het heerlijk om met haar bezig te zijn maar dat is pas sinds de bom is gebarsten. Dat heeft een grote verandering bij mij teweeg gebracht. Ik besefte mij hoe slecht ik bezig was en dat er voor haar niks aan was. Maar bij haar was er toen al veel kapot gemaakt. Mijn beleving en acties tijdens zijn heel erg veranderd, veel meer gefocust op haar. Maar ik doe het nog niet goed en zij gelooft niet dat ik het nu wel leuk vind om haar te bevredigen.
Ja voorspel is er, knuffelen ook, veel meer dan vroeger. En ik doe echt mijn best. Maar dat was er lange tijd niet omdat ik een egoistische lul was. Dus ze gelooft niet in mijn oprechtheid. Nu ben ik volgens haar te doel gericht. Het moet meer een spel zijn, onverwachts. Maar de focus ligt uiteindelijk toch altijd op het orgasme, ook al is de opbouw helemaal goed, omdat zij gepikeerd is (begrijpelijk) als het niet lukt. Dus ja die druk van het moeten klaarkomen moet er af. Maar daar heeft ze na een aantal jaar geen geduld meer voor. En ik weet blijkbaar niet hoe ik een vrouw kan bevredigen.
De laatste vrijpartij was de opbouw goed (wel voorspelbaar volgens haar), maar toen zakte het ineens allemaal weg voordat ze klaarkwam en ze kon er geen verklaring voor geven. En dan is het mis.
Ja dat gevoel dat ik faal dat heb ik inderdaad. Maar mijn zelfvertrouwen ligt na lange tijd deze problematiek te hebben toch al op het kerkhof. Het ergste is dat ik weet dat ze me met haar exen vergelijkt. Is vaker uitgesproken namelijk. Maar goed dat moet je maar dragen als een man denk ik dan. De enige weg is voorwaarts.
Wat mijn vriendin doet om het beter te maken. We praten er heel veel over omdat we allebei weten dat communicatie heel belangrijk is hierover. Maar ze heeft van mijn egoistische gedrag in bed al genoeg moeten pikken. En dat heeft haar gekwetst. En dus is haar geduld op plus dat ik in bed nog steeds niet de juiste dingen doe. Ze vindt me een kerel met de ervaring van een 17-jarige. Ik heb ook niet het gevoel dat ik eisen mag stellen aan haar omdat ik haar slecht behandeld heb in het verleden door haar orgasme niet belangrijk te vinden.
Ik ben het eens met VEM2012. Het gaat bij ons eigenlijk niet om techniek. Het gaat om gevoel. Het gevoel dat ik haar zie staan in bed, dat ik haar orgasme belangrijk vind, dat ik haar aanvoel, dat ik haar lichaam ken. En dat gevoel heeft ze niet. En daardoor kan zij moeilijk ontspannen, denkt ze continu dat het voor mij te lang duurt. Waardoor de zin bij haar helemaal verdwijnt. Bij haar vorige partners had ze nooit het gevoel dat het te lang duurde, maar ik heb haar het gevoel gegeven dat het te lang duurt en dat verpest alles.
Dus ik denk dat het momenteel een groot deel opbouw van mij is en een deel dat de dynamiek tussen ons helemaal verziekt is.
De focus is ook veel te veel op het klaarkomen. Maar zij heeft niet meer het geduld. Ze wil resultaat zien. Seksuoloog zijn we een keer langs geweest maar daar staat ze verder niet voor open. Ze zegt dat ze op haar leeftijd geen zin meer heeft daarin en dat iemand van mijn leeftijd zou moeten weten hoe het moet. Dus ja, we zitten in een patroon waarin ik mij moet bewijzen en zij met name afwacht. Dus elke vrijpartij is voor mijn gevoel een examen. Maar ik heb dus niet het gevoel dat ik haar op kan aanspreken omdat ik haar zo slecht behandeld heb in het verleden en ik gewoon beter min bed moet worden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |