Die limonadeverkoper krijgt wat koekjes toegeworpen, maar het land gaat terug naar de Syrische overheid.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 14:52 schreef TeenWolf het volgende:
Zelfde tactiek als bij Afrin. Eerst de uitputtingsslag en dan zonder te stoppen door. Het moraal breken is van groot belang. Lekker bezig.
Dr Dre ook niet, misschien is Assad ook een rappert?quote:Op woensdag 16 oktober 2019 14:06 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Waarom zegt iedereen "Dr." Assad? Heeft ie een PhD? Niemand noemt zichzelf zo.
Kun je misschien vragen Dr Phil?quote:Op woensdag 16 oktober 2019 15:20 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dr Dre ook niet, misschien is Assad ook een rappert?
https://www.at5.nl/artike(...)tatie-turkse-studentquote:Een docent van de UvA is in opspraak geraakt nadat ze een Turkse student om politieke redenen weigerde voor een sollicitatie. De UvA keurt de reactie van hun medewerker af.
quote:Op woensdag 16 oktober 2019 14:08 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Kan, kan. Maar Iran is wel heel andere koek dan Syrië. Mocht dat gebeuren dan hebben we Vietnam 2.0
Goede ontwikkeling, dan stopt Turkije ook eindelijk met het bombarderen van wat na de isis puinhoop weer is opgebouwd.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 17:21 schreef skysherrif het volgende:
Kobani heeft nu steun gekregen van SAA, rond Tel Tamir is een defensieve lijn opgetrokken om de Turken niet verder te laten gaan.
Dat mag je hopen.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 17:29 schreef BorisDeLul het volgende:
Nee. Dan hebben we Irak 2.0 naar alle waarschijnlijkheid.
Iran onderdrukt al zijn minderheden die ongeveer 60% van het land zijn. De VS zal waarschijnlijk geen boots in de ground hebben in de Iran oorlog. Ze zullen vooral weer de goedkope hoertjes van bepaalde rassen gebruiken om Iran uit elkaar te trekken. En dan Israël en Saudi Arabië die dan de rebbelen in Iran bij staan en de zo nodige mokerslagen uitdeelt aan het regime.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 17:29 schreef BorisDeLul het volgende:
[..]Nee. Dan hebben we Irak 2.0 naar alle waarschijnlijkheid.
Alleen de nasleep wordt dan weer zo vervelend, dus daar heeft niemand zin in. Terecht.
twitter:NotWoofers twitterde op woensdag 16-10-2019 om 18:16:49Clashes between the SDF/SAA and TFSA taking place at Manajir. Northwest of Tal Tamir. reageer retweet
Entwitter:NotWoofers twitterde op woensdag 16-10-2019 om 17:45:48An assault backed by armor is expected in Ras al Ayn/Serê Kaniyê soon. reageer retweet
twitter:CivilWarMap twitterde op woensdag 16-10-2019 om 18:07:19The Syrian Arab Army and the Syrian Democratic Forces took control over Manajir, Manajir Grain Silos, Al-Ahras and Al-Rihaniyahhttps://t.co/49Hh6dZ1GA https://t.co/Dyuq7OvbHW reageer retweet
Ah, bedoel je het zo.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 17:57 schreef Atak het volgende:
[..]
Iran onderdrukt al zijn minderheden die ongeveer 60% van het land zijn. De VS zal waarschijnlijk geen boots in de ground hebben in de Iran oorlog. Ze zullen vooral weer de goedkope hoertjes van bepaalde rassen gebruiken om Iran uit elkaar te trekken. En dan Israël en Saudi Arabië die dan de rebbelen in Iran bij staan en de zo nodige mokerslagen uitdeelt aan het regime.
Het doel van de Syrische oorlog is dan breeder dan we denken. Het is vooral om Iran langzaam te laten bloeden. De VS wilde de YPG tegen Iran gebruiken (naar eigen zeggen) dat gaat dus waarschijnlijk niet meer gebeuren.
Tot ze die sancties niet meer opheffen en Turkije over een jaar moet bedelen aan Qatar of ze een lening mogen hebben. Zelf zijn ze al niets meer waard.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:27 schreef Odaiba het volgende:
Wat een gezichtsverlies weer voor Amerika. Mike Pence en Pompeo wordt niet ontvangen door Erdogan en kunnen wel weer naar huis waarschijnlijk. Erdogan is totaal niet onder de indruk van de sancties, dus waar wacht Trump op. Laat je tanden zien dan.
Welke tanden? Volgens mij begrijp jij ook wel dat Turkije niet een of andere derde wereld land is waar Amerika fftjes de poppen aan het dansen kan zetten.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:27 schreef Odaiba het volgende:
Wat een gezichtsverlies weer voor Amerika. Mike Pence en Pompeo wordt niet ontvangen door Erdogan en kunnen wel weer naar huis waarschijnlijk. Erdogan is totaal niet onder de indruk van de sancties, dus waar wacht Trump op. Laat je tanden zien dan.
Hahaha, wat een dom wijf die weigert. De student is ook nog eens afkomstig uit Izmir(!) een bolwerk van de Ataturk gezinde CHP partij en zwaar anti-AKP.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 17:23 schreef Eagle_99 het volgende:
[..]
https://www.at5.nl/artike(...)tatie-turkse-student
twitter:julianborger twitterde op woensdag 16-10-2019 om 18:23:59btw..Trump just became the first US official to confirm the presence of 50 US nuclear bombs basedin Turkey. "We're very confident" they're safe, he told reporters, via WH Pool US and Nato officials never talk about nuclear deployments abroad. reageer retweet
50% op staalquote:Op woensdag 16 oktober 2019 14:43 schreef Richestorags het volgende:
Ben benieuwd welke sancties de VS gaan opleggen aan de poedel van Poetin.
Dit schijnt een misverstand in vertaling/begrip geweest te zijn. Niet veel later is aangegeven dat ze weldegelijk ontvangen worden.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:30 schreef Cattivo het volgende:
[..]
Tot ze die sancties niet meer opheffen en Turkije over een jaar moet bedelen aan Qatar of ze een lening mogen hebben. Zelf zijn ze al niets meer waard.
Bij Suluk inderdaad, kunnen ze het gebied tussen Algren en Bedei Suluk klemzetten en hebben ze gelijk de kern van de strook ingenomen. Het zal eerst nog langzaam gaan waarna de versnelling ingaat.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:41 schreef Werkperd het volgende:
Gaat hard met het Turkse leger. Vandaag al 8 dorpen ingenomen.
Bron: http://www.tskmap.net/Q13/36.6458/38.8478
Misschien dat Dr Pol het weet.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 15:47 schreef hjansen82 het volgende:
[..]
Kun je misschien vragen Dr Phil?
geneutraliseerd ('etkisiz hale getirildi' niet 'imha edildi').quote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:43 schreef Werkperd het volgende:
Tot nu toe zijn er 637 YPG terroristen geëlimineerd.
Bron: Turkse ministerie van defensie
Incirlik sluiten is geen kinderspel. Dat is een zeer belangrijke kaart voor Turkije en die gooien ze niet zomaar weg.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:42 schreef Atak het volgende:
Dat Erdogan al niet gedreigd heeft om die basis in Incirlik niet te sluiten. Mijn gevoel zegt dat Erdogan en Trump (inclusief Lindsey) het eens zijn. Ze spelen nu good cop bad cop om Turkije niet compleet te verliezen aan de Russen. Binnenkort grote consessies van de VS voorspel ik.
Zo kun je het ook stellen.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:45 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
geneutraliseerd ('etkisiz hale getirildi' niet 'imha edildi').
Zelfde effect daar niet van.quote:
Vanaf Tel Abyad richting Ayn Isa en vanuit daar weer richting noord-west.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:43 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Bij Suluk inderdaad, kunnen ze het gebied tussen Algren en Bedei Suluk klemzetten en hebben ze gelijk de kern van de strook ingenomen. Het zal eerst nog langzaam gaan waarna de versnelling ingaat.
Ze kunnen ras el ayn niet eens veroverenquote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:50 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Vanaf Tel Abyad richting Ayn Isa en vanuit daar weer richting noord-west.
Eenmaal Kobani omsingelt zal die gas erop gaan.
Kobani is niet eens zo belangrijk als de YPG maar is opgerot, cadeautje voor Assad, die mag het hebben.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:52 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ze kunnen ras el ayn niet eens veroveren![]()
Vanwaar het zelfvertrouwen dat ze dan wel Kobani krijgen?
Het ligt vol mijnen, voorzichtigheid is belangrijk ipv als een olifant er op af stormen.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:52 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ze kunnen ras el ayn niet eens veroveren![]()
Vanwaar het zelfvertrouwen dat ze dan wel Kobani krijgen?
Dat zijn dorpjes rond de stad.... dat is niet de reden dat ze het niet veroveren, ze stormen er al dagen lang als een olifant op af.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:55 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Het ligt vol mijnen, voorzichtigheid is belangrijk ipv als een olifant er op af stormen.
https://twitter.com/tcsavunma/status/1184177626715426817
Tijdens Cyprus ging die ook dicht en de situatie is nu erger.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:45 schreef Werkperd het volgende:
[..]
Incirlik sluiten is geen kinderspel. Dat is een zeer belangrijke kaart voor Turkije en die gooien ze niet zomaar weg.
Er is nu nog niks aan de hand.
Volgens jouw Koerdische bronnen zeker.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:56 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Dat zijn dorpjes rond de stad.... dat is niet de reden dat ze het niet veroveren, ze stormen er al dagen lang als een olifant op af.
Klopt het leger is te zwak.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:56 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Dat zijn dorpjes rond de stad.... dat is niet de reden dat ze het niet veroveren, ze stormen er al dagen lang als een olifant op af.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 7 juni 2016 23:04 Papierversnipperaar het volgende:
En waarom staat Groot Brittannië er niet tussen? Alleen al het drugs geld dat door HSBC is witgewassen levert dat land een ereplaats op.
Website ware Islam: http://harun-yahya.net/
Hmmm, nee dat is wel vrij duidelijk te vinden ook onder neutralere bronnen....quote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:58 schreef Atak het volgende:
[..]
Volgens jouw Koerdische bronnen zeker.
quote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:58 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Klopt het leger is te zwak.![]()
Nouja de arabische jihadi's die ze als proxy gebruiken zijn te zwak.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik maak me verder ook geen illusie dat als het Turkse leger zelf in actie komt de stad stand houdt.
Ik dacht dat daar alleen burgers waren.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:59 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Hmmm, nee dat is wel vrij duidelijk te vinden ook onder neutralere bronnen....
Er wordt toch gewoon al bijna 10 dagen om strijd gevoerd.... de turkse regering heeft toch al een paar keer geclaimed het veroverd te hebben....
De dorpen eromheen worden eerst ingenomen. Voor de rest hoeft niet alles soepel te verlopen. Turkije onderschat zijn vijand niet en is op dit moment nog voorzichtig.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 18:52 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ze kunnen ras el ayn niet eens veroveren![]()
Vanwaar het zelfvertrouwen dat ze dan wel Kobani krijgen?
Als Turkije dezelfde propaganda-machine als de Amerikanen en de Russen had dan had Turkije Ayn Al Arab al platgebombardeerd zoals de Amerikanen dat met Raqqa gedaan hebben en dan met volle vaart erover heen walsen maar dat kan je niet doen als je de PR strijd hebt verloren en je hebt geen propagandamachine.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 19:00 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Nouja de arabische jihadi's die ze als proxy gebruiken zijn te zwak.
Ik maak me verder ook geen illusie dat als het Turkse leger zelf in actie komt de stad stand houdt.
Misschien minder denkenquote:Op woensdag 16 oktober 2019 19:01 schreef Atak het volgende:
[..]
Ik dacht dat daar alleen burgers waren.
Volgens mij doen ze dat toch ook (zie je verwijzing net naar burgers in ras el ain)quote:Op woensdag 16 oktober 2019 19:03 schreef Atak het volgende:
[..]
Als Turkije dezelfde propaganda-machine als de Amerikanen en de Russen had dan had Turkije Ayn Al Arab al platgebombardeerd zoals de Amerikanen dat met Raqqa gedaan hebben en dan met volle vaart erover heen walsen maar dat kan je niet doen als je de PR strijd hebt verloren en je hebt geen propagandamachine.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |