Dat zijn ook nog ''oude'' leopards.quote:Op zondag 13 oktober 2019 21:59 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Qua tanks niet, maar zie dat ze ook een heel aardig aantal Leopards 2 hebben, maar de rest is echt jaren '70 zooi hoor.
En het ligt natuurlijk niet aan die partijen die de slachtpartijen uitvoeren zeker? Trump heeft 2 jaar geleden groepen dat de EU zijn defensie budget op orde moet hebben en het niet de bedoeling kan zijn dat er continue Amerikaanse levens op het spel worden gezet. Jarenlang is de EU ruggengraatloos gebleken terwijl de anti Trump agenda volop werd uitgevoerd natuurlijk. Trump is de enige die zich aan zijn woord en ook verkiezingsbelofte hield en nog blijven mensen hem als schuldige aanwijzen. Maar de anti Trump propaganda draait weer op volle toeren, zie ook CNN die alleen maar over Trump kan klagen momenteel. Ondertussen is er geen Turk in Nederland en Europa wat niet zijn enthousiasme kan inhouden voor deze oorlog en genocide. Dat vind ik nog een veel groter probleem in dit land en op dit continent. Wie is daar schuldig aan? Die deugers met een anti Trump agenda!quote:Op zondag 13 oktober 2019 21:52 schreef Postbezorger23 het volgende:
[..]
Amerikanen zijn onbetrouwbaar , hoop voor de Koerden dat ze dat ooit is gaan inzien. Amerika trekt terug en direct krijgen de Koerden te maken met slachtpartijen.
Nee.quote:Op zondag 13 oktober 2019 22:02 schreef VoMy het volgende:
Assad + Koerden, kunnen die de Turken terugdrijven?
quote:Op zondag 13 oktober 2019 22:00 schreef Postbezorger23 het volgende:
Turkije verklaard oorlog aan Assad op het moment dat ze Manbij binnentreden.
''Erdogan adviser Yasin Aktay: "If the Syrian regime army try to enter northeastern Syria, Turkey will respond, so there could be conflict between the two armies."''
Ze hebben zelfs nog m48's volgens mij.quote:Op zondag 13 oktober 2019 21:53 schreef MadJackthePirate het volgende:
Zag net dat die Turken nog met M60 tanks rijden?
Ja.quote:Op zondag 13 oktober 2019 22:02 schreef VoMy het volgende:
Assad + Koerden, kunnen die de Turken terugdrijven?
Niet zonder hulp van Rusland.quote:Op zondag 13 oktober 2019 22:02 schreef VoMy het volgende:
Assad + Koerden, kunnen die de Turken terugdrijven?
De Russen trekken nu aan de touwtjes, dus ja.quote:Op zondag 13 oktober 2019 22:02 schreef VoMy het volgende:
Assad + Koerden, kunnen die de Turken terugdrijven?
Er ligt toch een olieveld in de buurt van Qamishili?quote:
Er zelf een grote toeter op plaatsen is geen eigen productiequote:Op zondag 13 oktober 2019 21:56 schreef Postbezorger23 het volgende:
[..]
Turkije heeft momenteel rond de 10.000 gepantserde oorlogsvoertuigen waarvan een groot deel eigen-productie.
Het zijn in ieder geval Leopard II's.quote:Op zondag 13 oktober 2019 22:00 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dat zijn ook nog ''oude'' leopards.
Jazeker. Vooral met de Russische hulp die assad belooft isquote:Op zondag 13 oktober 2019 22:02 schreef VoMy het volgende:
Assad + Koerden, kunnen die de Turken terugdrijven?
Hou eens op joh.quote:Op zondag 13 oktober 2019 22:05 schreef Postbezorger23 het volgende:
Nu gaat het wel wat harder allemaal na de dreiging van Turkije , dat Turkije de oorlog verklaard aan Assad op het moment dat die Manbij binnendringt.
Assad heeft al gezegd dat ze Manbij zullen betreden, er wordt ook al gemeld dat ze er al zijnquote:Op zondag 13 oktober 2019 22:05 schreef Postbezorger23 het volgende:
Nu gaat het wel wat harder allemaal na de dreiging van Turkije , dat Turkije de oorlog verklaard aan Assad op het moment dat die Manbij binnendringt.
“Binnendringt” als er 1 partij is die binnendringt zijnet de Turken wel. Die hebben geen enkel recht om daar te zijn.quote:Op zondag 13 oktober 2019 22:05 schreef Postbezorger23 het volgende:
Nu gaat het wel wat harder allemaal na de dreiging van Turkije , dat Turkije de oorlog verklaard aan Assad op het moment dat die Manbij binnendringt.
Dat zou dus oorlog betekenen tussen Assad en Turkije. Simpel as that. Erdogan gaat hierbij all-out.quote:Op zondag 13 oktober 2019 22:05 schreef Harlekien het volgende:
[..]
Assad heeft al gezegd dat ze Manbij zullen betreden, er wordt ook al gemeld dat ze er al zijn
2a4's uit mijn hoofd. Prima spul, maar het zijn echt niet dezelfde leopards als die wij hadden.quote:Op zondag 13 oktober 2019 22:04 schreef BorisDeLul het volgende:
[..]
Het zijn in ieder geval Leopard II's.
En omdat ze door Turken worden gebruikt in plaats van fatsoenlijke militairen, zijn er al een aantal verloren gegaan ook.
En dan is de beer gepokedquote:Op zondag 13 oktober 2019 22:06 schreef Postbezorger23 het volgende:
[..]
Dat zou dus oorlog betekenen tussen Assad en Turkije. Simpel as that. Erdogan gaat hierbij all-out.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |