Clayton leuk ventje man, niks mis mee.quote:Op maandag 7 oktober 2019 20:21 schreef El-Stinho het volgende:
Hoe gaan we over 40 jaar aan onze kleinkinderen uitleggen dat Clayton in de top 16 van de wereldranglijst heeft gestaan?
Niet alleen haar mond, viespeuk! Dat worden volgeplande dolle duikavonden.quote:Op maandag 7 oktober 2019 20:20 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Zou je haar in haar mond willen neuken ouwe reus?
Skygoden > RTL AIDSquote:Op maandag 7 oktober 2019 20:28 schreef Tagliano het volgende:
Dat afwijking naar boven geleuter
Vind je het gek dat je meer afwijking naar boven/beneden hebt als het vakje waar je op gooit in de lengte kleiner is dan in de breedte
Flappie gaat er gewoon vanaf met zijn walgelijke hupje. LETS GO VINNIEEEEquote:Op maandag 7 oktober 2019 20:40 schreef Szura het volgende:
Present om de afgang van frituurnek te zien
JAAAquote:Op maandag 7 oktober 2019 20:40 schreef Szura het volgende:
Present om de afgang van frituurnek te zien
Heb al kilotje choco kruidnootjes opquote:Op maandag 7 oktober 2019 20:43 schreef Tagliano het volgende:
Ik pak er nog snel wat kruidnootjes bij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |